Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Nová klec kuřimského tria

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Nová klec kuřimského tria

Příspěvekod verciiica » 06 led 2012 17:43

Po Vánocích jsem pořídili novou klec.Objednávala jsem http://www.levneklece.cz/www-levneklece ... cm-x-78-cm tuhle klec.
No musím říct,že jsem měla docela strach z těch dvířek,vypadají tam docela male...Ale zas tak malý nejsou..Pro manipulaci v kleci naprosto stačí,všude došáhnu a to nemám zrovna ruce jak Saxána :D
Klec je kvalitně provedená,nikde žádná vady,nerachtá,dno je z celkem pevnýho plastu...No jsem spokojená :)Jenom patra jsou dřevěný,ale rovnou jsem objednala Ferplasťácký a díky bohu že jsem tak udělala.Ty origoš patra dodávaná s klecí jsou sice z masivu,ale jsou asi o 1,5 cm menší než hloubka klece,takže přidělat je tam by bylo zajímavý :D Ale muž řekl že by to šlo ...Takže kdyby náhodou je máme schovaný na horší časy,třeba je někdy využijem.

Takhle to vypadala před prvním pořádným čištěním ,meziúklid se dělá perfektně,díky těm dvířkům nahoře :)Teď je vybavení trošku jinak praktičtěj uspořádaný.Našila jsem nový žlutozelený hamáčky a přibyl červenej košíček a trubky jsou jinak.No už se mi to nechce stahovat znova z mobilu do počítače...Bohužel opět foceno mobilem...Ještě budu muset udělat normální fotky..
Obrázek
Naposledy upravil verciiica dne 30 led 2012 17:33, celkově upraveno 1
verciiica
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ira of Lavan
Aida
Tara

Re: Nová klec kuřimského tria

Příspěvekod womi » 06 led 2012 17:47

super palác :up:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod dpos01 » 08 led 2012 21:44

myslím ,že mám tu samou a je obří. :up: :up:
dpos01
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Buterflis Esi,Buterflis Eruwen, ButerflisEnigma
ti co už nejsou=Kiki, Áda, Fifi, Čiperka, Bezinka

Příspěvekod zdravule » 05 úno 2012 22:15

super
zdravule
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Monina » 05 úno 2012 22:58

verciiica píše:ale rovnou jsem objednala Ferplasťácký a díky bohu že jsem tak udělala.

kde se dají objednat? já bych je taky chtěla, ale nějak to nemůžu nikde najít :|
Monina
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Houstička: *19.02.2012
Marlinka: *16.08.2012
nikdy nezapomeneme: Míša *10.2009 - +12.2010, Elinka *11.2010 - +24.09.2012, Nelinka - *11.2010 - +01.10.2012

Příspěvekod Niki » 05 úno 2012 23:53

Monino, třeba tu: http://obchudekumajdy.cz/?p=productsMor ... o-ferplast ;)

verciiico, vypadá fakt pěkně, taková obří :)
Niki
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ava of Ratwood
Auxin of Ratwood

Příspěvekod Monina » 06 úno 2012 08:13

:yahoo: díky!!!
Monina
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Houstička: *19.02.2012
Marlinka: *16.08.2012
nikdy nezapomeneme: Míša *10.2009 - +12.2010, Elinka *11.2010 - +24.09.2012, Nelinka - *11.2010 - +01.10.2012

Příspěvekod verciiica » 06 úno 2012 14:24

holky,já ty patra objednávala na mall.cz,ale jaksi jsem vzala poslední 2 kusy a od tý doby je tam nemůžu najít :D Jinak už jsem psala někde,že mi na ten pozink byl doporučen nátěr,takže s ošetřením snad nebude problém,co nejdřív se na to chystám.
verciiica
Velký potkan
Velký potkan
Aida
Tara

Příspěvekod Luczinda » 06 úno 2012 18:03

Nádhera! :loveit: parádně si jim to zařídila

Trochu OT : Prosímtě, můžu se tě zeptat jestli jsou fakt ty dvířka velké? jakože moc určitě nebudou, ale protáhneš jimi obě dlaně třeba nebo tak - já chci nějakou klec pro činčilu nad touto právě uvažuju :) ale nevím jak ty dvířka no..

jinak s tím nátěrem - jedna holčina házela na lidech jak natřela klec taky z té stránky jen asi tu větší - mrkni http://lusulu.rajce.idnes.cz/Nase_bydleni/
se mi to děsně líbíííí a to modrá je úplně :love: :loveit:
Obrázek
Potkaní gang - Kosí bratři Jasmínek s Vilíkem, kudrnáč Fousek, šampión Sajmonek, strašpytel Leslie, Střelené mimino Theodor alias žabák, "spiderman" Eliot, bratři - kanálníček Salomon a černoušek Sjurd, benjamínek Casper ♥

Za duhovým mostem - nejvěrnější kamarádi Vendelínek, (Mandarin's) Jurášek, Oliver Iletis, Kulíšek Iletis, Púík Iletis ♥
Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Vilík (Jiglypuff) od Krisicy ♥
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥
Casper Iletis ♥

za duhovým mostem :'( :
† Vendelínek ♥
† Mandarin's Jurášek ♥
† Oliver Iletis ♥
† Kulíšek Iletis ♥
† Púík Iletis ♥

Příspěvekod verciiica » 06 úno 2012 18:47

hej opravdu jsou ty dvířka v pohodě.dokonce mi přijde,že na fotkách jsou menší než ve skutečnosti :D ale obě ruce tam protáhneš v pohodě,běžně tak lovím myši,když se jim nechce zrovna ven :D
verciiica
Velký potkan
Velký potkan
Aida
Tara

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 06 úno 2012 20:59

Jé, Luci a nevíš čím to natírala?
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Luczinda » 07 úno 2012 10:08

verciiica: díky moc! asi ji pak vemem :up: nějak to dopadne - přinejhorším by se stala víkendovkou u babičky :lol:

Krysí:tak jsem pátrala v miliónech příspěvků na lidech a našláá :up: zkopčila jsem ti to přesně jak to napsala

Já tu klec právě moc chtěla, rozměry a velikostí mi absolutně vyhovuje. Tak jsem hledala a hledala a našla jsem tuhle barvu: http://www.balakryl.cz/balakryl-uni-mat-v-2045--p10 plechovka je akorát na celou klec, chce to min 4 vrstvy, jinak se hodně loupe. Je v hodně barvách a dá se celkem dobře sehnat. Jen pozor na ceny, v obyčejném obchodě s barvami jsem jí koupila za 158,- ale v Obi jí mají za víc jak 230,- ...
Obrázek
Potkaní gang - Kosí bratři Jasmínek s Vilíkem, kudrnáč Fousek, šampión Sajmonek, strašpytel Leslie, Střelené mimino Theodor alias žabák, "spiderman" Eliot, bratři - kanálníček Salomon a černoušek Sjurd, benjamínek Casper ♥

Za duhovým mostem - nejvěrnější kamarádi Vendelínek, (Mandarin's) Jurášek, Oliver Iletis, Kulíšek Iletis, Púík Iletis ♥
Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥
Casper Iletis ♥

za duhovým mostem :'( :
† Vendelínek ♥
† Mandarin's Jurášek ♥
† Oliver Iletis ♥
† Kulíšek Iletis ♥
† Púík Iletis ♥

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 07 úno 2012 10:17

Super, tak to natřela tou na kterou jsem měla zálusk. :) Teď už alespoň vím, že to jde. Děkuju, Luci. :)
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod verciiica » 07 úno 2012 12:01

holky super :yahoo: ,akorát Luci nevíš,jestli tam dávala ještě základ pod to? Mám to v plánu,Okapol Primer (lehké kovy) nebo Balakryl Antikor (ocel) a teď nevím kterej,ale to už mi snad prodavačka poradí...Jinak ta modrá je fakt pěkná,třeba mají i růůůžovou :loveit: A mám v plánu to nanášet takovou tou pistolí stříkací,teda spíš to nechám na přítelovi :D a snad mi ta plechovka bude taky stačit.
verciiica
Velký potkan
Velký potkan
Aida
Tara

Příspěvekod Luczinda » 07 úno 2012 15:08

no tak to už nevím, ale podle všeho asi né , jen psala, že to přetírala min. 4mi vrstvami, tak asi tak :smi: já bych vzala asi ten balakryl co má ona, když to má odzkoušené, bo se v barvách moc nevyznám a v obchodech kolikrát taky kulový ví, ale v těch barvách se snad orientujou líp.. mě se to modrá děsně líbí :loveit: ale pokud to pořídím činčilákovi, tak by to ten nátěr asi nepřežil - on totiž ohlodá všecko co jde :roflcry:
Obrázek

Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥