Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Klučičí ubytovna

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Klučičí ubytovna

Příspěvekod paaja » 30 říj 2011 18:48

Tak jsem se celý víkend činila a dala jsem dohromady nějaké to vybavení do klece.. tedy nejdůležitější pro mě byly patra(ty mi taky daly pěkně zabrat) a ostatními věcmi budu klícku postupně dovybavovat. Mám už objednanou houbu a lepší hamak, tak snad to pak bude lepší :whistle:

1. prázdná klec
Obrázek

2. pokrok za tento víkend
Obrázek

Fuj jak koukám na ten obrázek, tak je to děsně prázdný a vybledlý. :roll: :smi: :oops: jsem holt antitalent :zip:
paaja
Skákavka
Skákavka
Potkani: Yamin, Naex, Nathanael, Nody

Re: Klučičí ubytovna

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 30 říj 2011 18:56

Ani radši nechci vědět od koho Houbu...:)

Klec je pěkná a velká, budou mít hrad. :up: Dostáváš se do ní těma malejma dvířkama dobře?
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod paaja » 30 říj 2011 19:04

No ty malý dveře jsou pěkně naprd :? takže když jsem ty moje dřívější kluky chtěla vyndat z klece tak to bylo buď, že vylezli sami nebo jsem jim nastavila rukáv a oni tam postupně nalezli :lol: jinak je to i blbý, že se blbě dostávám dolů pod ty patra :D ale snad to bude v pohodě :)
Jejda doufám, že jsem si tu houbu neobjednala u někoho kdo šije nekvalitně :D Jsem koukala že i ty máš krásný hamaky, kostky, houby apod.. :love: .bych si taky třeba časem přiobjednala :angel:
paaja
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 30 říj 2011 19:14

Nekvalitně nevím, ale okopčeně určitě. :)

Mě napadlo, že by se daly dvířka vystříhat. Vystřihnutý kus by se tam pak dal zpátky. Hrany by se ale musely vyhladit a doplnit chybějící mřížky po stranách. Bóže, já jsem vysvětlovací antitalent. :roll: Ale vznikly by z toho velký dvířka. :) Já mám ten nápad v hlavě, ale ještě jsem to neměla šanci uskutečnit a jak koukám na tu tvojí klec... :whistle: :lol:
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod paaja » 30 říj 2011 19:18

Já si myslím, že by to určo bylo lepší :up: a myslím, že jsem to tak nějak pochopila :lol: jsem totiž takhle zvědavá jak se budou čtyři kluci hrnout ven až budou velký :lol: se tam pak ani nevejdou. Mno jen by to chtělo dobrovolníka, který by mi to všechno vystřihnul a upravil :D Já jsem byla ráda, že jsem dokázala udělat ty patra :whistle:
paaja
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 30 říj 2011 19:21

Při nejhorším by každej lezl z jedněch dvířek, koukám, že tam jsou akorát 4. :roflmao:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod paaja » 30 říj 2011 19:29

Pravda :roflmao: a jedny dveře jsou ještě ze strany takže by měli i rezervu :lol: Se už nemůžu dočkat až si tam ty ňuníky nastěhuju. :loveit: jen je problém, že klec je v Táboře a potkánky budou v Praze :zip:
Každopádně doufám, že se jim bude líbit a že se nebudou moc mačkat :oops:
paaja
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod paaja » 20 lis 2011 18:58

Tak dneska jsem udělala malinkej upgrade klece :) konečně jsem klukům klícku zateplila, aby na ně netáhlo od stěny a přidala jednu rouru :lol: a příští týden snad už budou ty hamaky apod..a je fakt že jak už tam ti potkánci jsou tak mám plno nápadů, jen z zrealizovat :lol: tak musím ještě nakoupit košíky, aby tam měli taky něco hezky barveného :whistle:
paaja
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod bailee » 27 lis 2011 23:40

Moc hezká:)
Bailee, Majda DarkSpirit, Maybe Ze Svahu, Demi Illegal Rats, Aya Od Bailee, Skana´s Fate Rat, Issee, hafani Tutsie a Artis, freťule Čabík a Dorotka
bailee
Růžovka
Růžovka
Potkani: Freeway ze Svahu, Majda DarkSpirit, Demi Illegal Rats, Maybe Ze Svahu, Lone Star Akai Tatsu, Aya Od Bailee

Zpět na Naše klece