Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Bydleníčko...

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Bydleníčko...

Příspěvekod bailee » 28 led 2011 11:08

Holčičky dostaly novou klec:)
Obrázek
Bailee, Majda DarkSpirit, Maybe Ze Svahu, Demi Illegal Rats, Aya Od Bailee, Skana´s Fate Rat, Issee, hafani Tutsie a Artis, freťule Čabík a Dorotka
bailee
Růžovka
Růžovka
Potkani: Freeway ze Svahu, Majda DarkSpirit, Demi Illegal Rats, Maybe Ze Svahu, Lone Star Akai Tatsu, Aya Od Bailee

Re: Bydleníčko...

Příspěvekod LejdyTerr » 28 led 2011 11:54

Pěkné, líbí se mi ten Sputnik dole, jak je ta hezky chovanej :up:
LejdyTerr
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: -
Senegal van Rattenburg - Čiky (*4.6.2010,R, černý, berkshire)
Sutech van Rattenburg - Sisko (*4.6.2010, S, americký modrý, solid)
Darling of Jerth - Jerry (*4.9.2010, S, BES, solid)
Alfi - Shelby (*27.12.2011, D, rex, agouti, capped, blazed)

Příspěvekod kawi » 28 led 2011 12:29

mas to krasne zarizene :up:
jen me by vadilo to patro skoro pod stropem, se tma potkan poradne nia nepostavi :oops: a u nas by prave shcovany sputnik pod patrem byl okamzite vyhozen ven, moje ohlky travi vetisnu casu bud ve sputnikach pod stropem nebo pod nizko pripevnenem rohovem patrem u dna klece, jakykoli pokus jim tam dat domecek skonci vyhozenim domecku...zato rady ukousou cokoli latkoveho a narvou to pod to patro :dozey:

btw, me rozesmal ten tvuj odhad na kapacitu, 8-12 potkanu :lol: uz si nepripadam tak blbe, ze tma mam 11 holek :whistle:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod bailee » 28 led 2011 18:13

No, ona ho tam má naše stará Miška, má nádor a už nikam nevyleze, maximálně na první patro, ale to málokdy... To patro je tam schválně, je baví se tam válet:D nepostaví se, ale ležej tam rády:) a těch 11 je určitě v pohodě, vůbec bych to neviděla jako problém:) jenže asi nemáš takovou jednu aktivku, jako já... nemít jí, můžeme mít mnohem menší klec:D
Bailee, Majda DarkSpirit, Maybe Ze Svahu, Demi Illegal Rats, Aya Od Bailee, Skana´s Fate Rat, Issee, hafani Tutsie a Artis, freťule Čabík a Dorotka
bailee
Růžovka
Růžovka
Potkani: Freeway ze Svahu, Majda DarkSpirit, Demi Illegal Rats, Maybe Ze Svahu, Lone Star Akai Tatsu, Aya Od Bailee

Příspěvekod kawi » 28 led 2011 18:24

ne ne, já nemám jednu aktivku....já mám klec plnou aktivek :roflcry:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Zpět na Naše klece