Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

♥ Obydlí mých ušáků ♥

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Re: ♥ Obydlí mých ušáků ♥

Příspěvekod Luczinda » 06 pro 2011 19:50

No Krysí, to máme :smi: radši ani nechtěj vědět co všecko :lol:

u mě v pokoji jsou...
dvě freťule vrtule - Šmudla a Bibi :loveit:
9 potkanů - Oliver, Púí, Jasmínek, Vilík, Sajmon, Fousek, Kulíšek, Leslie, Theodor a brzy přibyde (v nedělí) Eliotek :love:
činčilák - Bobeš :loveit:
+ nějací ti pavouci co tu semtam prolezou oknem :roflmao: , ale ty nepočítám a ani počítat nechci.. brrr :blink1:

to je zatím "pouze" 12 (13) zvířat :lol:

dále v kuchyni bydlí dvě zebřičky - jména si furt nemůžu zapamatovat, ale cosi z večerníčků, mamka no.. :smi: jsou tam dva pelechy pro pejsky, ale oni jsou tři :whistle: (umí to sedět na židli a podobně..) Betka, Bufík, Bea - zvláštní, že všichni na B 8)

to máme + 5 tj. 17 (18) zvířat zatím (!) :)

pak tu máme taky koupelnu - tam chrupkají dva mourovatí kocouři.. Gimi a Vojta :rose: jinak lítaj po venku...

a na závěr se přesuneme nahoru do pokoje bráchy ;)

tam na nás vykouknou dva osmáci, králíček a to nej na konec britský koucourek Jeremy :loveit: :heart:

tááákže, pokud dobře počítám, tak to máme 24 (25) zvířátek :whistle: :roflcry: asi začnu vybírat vstupný :twisted:

Jinak Krysí, taky koukám a vééélmi se divím, že ta kostka a v podstatě i hamak ještě žijíí áá děkujíííí :bash:
Obrázek
Potkaní gang - Kosí bratři Jasmínek s Vilíkem, kudrnáč Fousek, šampión Sajmonek, strašpytel Leslie, Střelené mimino Theodor alias žabák, "spiderman" Eliot, bratři - kanálníček Salomon a černoušek Sjurd, benjamínek Casper ♥

Za duhovým mostem - nejvěrnější kamarádi Vendelínek, (Mandarin's) Jurášek, Oliver Iletis, Kulíšek Iletis, Púík Iletis ♥
Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Vilík (Jiglypuff) od Krisicy ♥
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥
Casper Iletis ♥

za duhovým mostem :'( :
† Vendelínek ♥
† Mandarin's Jurášek ♥
† Oliver Iletis ♥
† Kulíšek Iletis ♥
† Púík Iletis ♥

Příspěvekod Zzuzka612 » 06 pro 2011 19:54

a já tam nikde nevidím činčilu :lol:
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Domča » 06 pro 2011 19:55

zuzka, je tam, pod potkanama :whistle:
a pak mě někdo bude říkat že mám doma zverimex! :roflcry:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D

Příspěvekod Zzuzka612 » 06 pro 2011 20:00

a jooo já sem slepá :roflcry:
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 06 pro 2011 20:07

Páni. :shock: :roflcry: Vy jste zvířatomilovná celá rodina! Nechápu jak stíháš se o všechny starat, mě zabere pes a potkani všechen čas. :lol: vy to máte ale asi rozděleno,ne? Že každej se stará o to, co má v pokoji. Ale i tak! :lol:
A prosímtě, máte barák nebo byt? :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Luczinda » 06 pro 2011 20:26

Taky mi pár lidí řeklo hlavně na mé klece a to se divím proč :roll: že "to vypadá jak ve zverimexu" přitom o takových klecích si tedy můžou zdát ty zvířata :| ale počtem a druhů zvířat by to aji sedělo :whistle: furt si říkám, že si na zahradě vybuduju zookoutek a budu nová atrakce našeho města :roflcry: - vždyť v arboretu maj v zoo koutku třeba jen králíky a kozy - máme toho víc :smi:

Krysí - baráák se zahradouu, v bytě by to teda opravdu nešlo :lol: aa stíhám, ale když náhodou ne, tak vždycky je někdo doma kdo případně zaskočí či tak, ale já hlavně opečovávám ty mééé :loveit: ze školy - poklidím kolem krysouny, pomazlím, dám dobrůtky.. večer téměř v noci pouštím freťáky a ti běhají i když třeba drbkám krysouny či dělám do školy :angel: a činčiláky vždycky před spaním a ráno než jdu do školy - bo jinak spinkáá :loveit:

Zuzi - v tom množství se ti moc ani nedivím :roflcry:
Naposledy upravil Luczinda dne 06 pro 2011 20:31, celkově upraveno 1
Obrázek
Potkaní gang - Kosí bratři Jasmínek s Vilíkem, kudrnáč Fousek, šampión Sajmonek, strašpytel Leslie, Střelené mimino Theodor alias žabák, "spiderman" Eliot, bratři - kanálníček Salomon a černoušek Sjurd, benjamínek Casper ♥

Za duhovým mostem - nejvěrnější kamarádi Vendelínek, (Mandarin's) Jurášek, Oliver Iletis, Kulíšek Iletis, Púík Iletis ♥
Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥
Casper Iletis ♥

† Vendelínek ♥
† Mandarin's Jurášek ♥
† Oliver Iletis ♥
† Kulíšek Iletis ♥
† Púík Iletis ♥

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 06 pro 2011 20:29

A nebojíš se, že freťáci něco udělají krysákům když jsou pouštěni spolu? :oops:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Luczinda » 06 pro 2011 20:35

Krysí - tak doslova spolu nejsou puštění .. freťáci běhají po pokoji po zemi a myšáci jsou v kleci, kde jsem u nich a drbkám je, ale to zase tak moc nepraktikuju. Náhoda je blbec, potkan třeba někam vyleze a spadne a může něco být, že, to jo.. já si vždycky sednu otevřu "vrata" a starám se o ně a snad vždy to je, když freťáci jsou zrovna v posteli - mám velkou postel (je vyšší a spoousta úložného prostoru, takže maj co zkoumat) či někde tam na druhé straně pokoje :oops:
Obrázek

Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥
Casper Iletis ♥

† Vendelínek ♥
† Mandarin's Jurášek ♥
† Oliver Iletis ♥
† Kulíšek Iletis ♥
† Púík Iletis ♥

Příspěvekod PxNxDx » 08 pro 2011 20:04

já už jsme se teda zařekla, že potkani a fretky v jednom pokoji ne-e :smi:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Luczinda » 08 pro 2011 20:11

Pxí, můžu se jen zeptat proč vlastně? :) já vím, že se to nedoporučuje atak, ale já s tím nějak problém nemám a na nich taky žádný problém nevidím, každý si hledí svého a úplný nezájem o druhé a teď si to stejně dovolit nemůžu - neměla bych to kam přestěhovat :oops: až někdy budu bydlet sama, tak mám v plánu jim udělat samostatné pokoje, ale to bych musela někde vyhrát alespoň ten milion :whistle: :roflcry:
Obrázek

Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥
Casper Iletis ♥

† Vendelínek ♥
† Mandarin's Jurášek ♥
† Oliver Iletis ♥
† Kulíšek Iletis ♥
† Púík Iletis ♥

Příspěvekod PxNxDx » 08 pro 2011 21:07

proč? z vlastní zkušenosti. Když jsem neměla myšáky, mohli freti běhat téměř 24hod denně a bez zvláštních zaopatření. Teď když mám holky, musím dávat pozor na myši klec, aby do ní fretky nestrkaly pazourky a nesnažily se tam dobejt. To samé. když pouštím myše.. nemůžou běhat po celém pokoji jako třeba u Vasilisky... nemůžu se ani otočit, páč představa, že by někdo z nich vlezl do FN by byla asi konečná :zip:
Jinak taky nevidím žádnej psychickej teror ani jedný strany jako se uvádí kořist x predátor ;)
Takže asi tak.. je to vždycky na úkor druhého živ. druhu a to se mi nelíbí.. kor taková Terez teď denně rozhodně neběhá :oops: :evil:

edit: úplný nezájem jo :roflcry: tj, to fretky umí.... dokud se díváš.. až nebudeš změní se to v zájem :twisted:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Luczinda » 08 pro 2011 21:34

Jo to máš pravdu, jen já mám asi divné fretky a nebo to předemnou maskujou :roflcry: mě myše běhají po posteli (jak jsem říkala je vysoká) a z ní po stole a komodách, jen jedno střeštitrdlo si semtam skočí dolů a schovává se v rohu :dozey: no jo střelenej manxík Theodor, proto taky Žabák :lol: a spíš bych řekla, že myše (když běhají, v kleci ne) se víc zajímají kdo to tam je v té kleci vedle :smi: za to fretky jen lítaj pod klecí krysounů, protože je tam plno zajímavých věcí a hračky a ještě jsem je za celou dobu nepřistihla, že by se natahovali nahoru k nim, ikdyž jsem se nedívala - když jsem třeba četla či tak.., ale máš naprostou pravdu, je to takové omezenější a určitě je to o něčem jiném, když jsou fretky ve vedlejší místnosti :up:

mě by se líbilo, kdyby potkani měli celej jeden pokoj sami pro sebe, druhý pokoj fretky sami pro sebe a pak já svůj pokoj s vééélkou postelí jen pro sebe :loveit: :whistle: .. eh..teď jsem si zasnila :oops: :lol: měla bych začít sázet, abych něco vyhrála :roflcry:
Obrázek

Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥
Casper Iletis ♥

† Vendelínek ♥
† Mandarin's Jurášek ♥
† Oliver Iletis ♥
† Kulíšek Iletis ♥
† Púík Iletis ♥

Příspěvekod Zzuzka612 » 09 pro 2011 07:17

:roflcry: :roflcry: :roflcry:
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod PxNxDx » 09 pro 2011 16:21

já to mám vymyšleno jasně.. prostě v jednom pokoji budou myše a ve druhym tchoře a je jedno jestli to bude obyvák a ložnice, kuchyně, chodba nebo co ;)
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Sam » 11 pro 2011 21:37

Do tak nádherné klece bych se bála ty svoje šídla vypustit ti by to zdemolovali do 5ti vteřin :D u nás je všechno jenom na jedno využití, jsou u mně 4 dny a už jsem jim měnila 4 hamaky :D snad z toho vyrostou.
Člověk nese zodpovědnost za vše, co kdy ochočil. :D
Sam
Růžovka
Růžovka

PředchozíDalší

Zpět na Naše klece