Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Blaník

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Re: Pepíčkovo

Příspěvekod Jerryna » 05 led 2011 08:42

tak doufám, že když neviděj růžovou, že ten poprďous vidí že v tý kelci vůbec něco má :roflcry: :roflcry:
Nakonec ta růžová s modrou vypadá docela dobře, takže šoupnu ty modrý ručníčky i nahoru, a nebude to tak zlé :up:

Obrázek
Obrázek
Láska je definovatelné, amortizované, periferické komplexum, kde v pseudoindividualistickém egocentru se vyvolává pocit, že šukat je boží

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ZA DUHOVÝM MOSTEM:
Khajit z Mouseville /Pepíček/ 16.5 2009 - 1.8 2011 (05:45)
Šlupka z Utahraptor /Šuplíček/ 7.7.2011 - 8.10.2012 (15:10)
Ilian z LMG /Smyl Flek z Nohavic/28.6.2011 - 10.11.2012 (09:30)
Ildiko z LMG /Veverka z Bytíšky/28.6.2011 - 11.3.2013 (16:05)

Příspěvekod Jerryna » 23 bře 2011 18:11

Tak, protože nastalo ve škole období důležitejch testů, a podobnejch hnusotin, látka se hromadí, je toho víc a víc, tak sem se rozhodla, že bych se měla učit. realita je ale jiná, takže jako každé učící období, udělala sem více záslužnou věc, a rozhodla se převybavit klec. :lol:
Tady posílám fotečky, vyrobenejch pelíšků, tkerý jsem musela dát Pepičákovi nejdřív zkontrolovat, jestli je to ok, a jestli mu to vůbec můžu dát do klece :D Spokojenost byla evidentní. tak až bude vybavená klec, pošlu další foto dokumentaci :lol:

Pár hamáčků :oops:
Obrázek

Pepičák tak vehementně zkoumal, že sem stíhala jen takovýhle fotky :lol:
Obrázek

Poloviční dumbo potkan :lol:
Obrázek
Láska je definovatelné, amortizované, periferické komplexum, kde v pseudoindividualistickém egocentru se vyvolává pocit, že šukat je boží

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Domča » 24 bře 2011 11:00

Krásný hamáčky a Pepíček je tak nádhernej, áchjo :loveit: :loveit:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D

Příspěvekod Jerryna » 25 bře 2011 07:07

Domčo, děkuji :angel:

Táákže, díky mé nespavosti sem konečně vybavila první část klece, druhou si nechám na zítra, a třetí část mam bohužel u rodičů (budu si muset vymyslet na nedělní noc jinej plán :) )
Tady pár foteček:

Detail vršku, pod spodnim hamakem má ještě domeček černej květináč (kterýmu ale potřebuju zvětšit vlez, vždycky se mu zasekne na prdce, a chodí s nim jak šnek :roflcry: ) a košíček alias záchůdek
Obrázek

A pak že mám obří myš, dyť je to mrňousek :angel:
Obrázek

Poslední detail vršku
Obrázek

Pokračování příště :D

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod maťa » 25 bře 2011 09:10

To jsi vyrobila sama všechny ty pelíšky? Páni,jsi moc šikovná. :up:
Moc hezky sladěný,a útulný. :loveit: Krásně si to vybavila-Pepíček se musí mít jako král. :)
maťa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver,Oscar,Oggie

Příspěvekod Jerryna » 26 bře 2011 09:19

Dneska sem dodělala i spodní část, takže foto pokračování :D

Puntíky, puntíky, ty jáá mam nejraděj, puntíky, puntíky...
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 26 bře 2011 14:49

Jerry, to je naprosto parádní. :up: :up: :up: A Pepčulďáček. :loveit:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Jerryna » 14 srp 2011 15:58

Jelikož Pepíček odešel :( zdědili jeho klec následníci, Pepíčkovci.
Klukům je jeden měsíc a cca dva týdny. A protože má klec rozchod mezi mříží přes 2cm, jala sem se tu kr*vu velkou obalit pletivem. Naštěsí teda jen jednu část ze tří :D

Každopádně, to byla práce za trest, a přísahala jsem, že až budu to pletivo moc sundat, tak já to teda dělat nebudu :twisted: (no samozřejmě že budu, kdo jinej by to udělal, že :evil: ) Ale k věci. Když jsem kluky zkoušela jestli prolezou v minulým týdnu, tak jednoznačně ano. A když sem je dala do klece včera, tak jsem zjistila, že už by ji asi neprolezli :wallb:

Tady přidávám foto holobytu. Nemaj tam domečky, krom toho plastovýho a květináče. Víc vybavení dostanou až tak za měsíc dva.. Vzadu maj pověšenej ještě košíček, ten na fotce není moc vidět
Obrázek

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Hayam » 14 srp 2011 17:44

Děláš klece prudce luxusní. Holky koukají a tiše závidí :lol:
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Příspěvekod chesterfield » 16 srp 2011 02:53

možná Tě uklidní, že prolezou :lol: , jen Ti to nebudou předvádět, takže práce nebyla zbytečná, a pleitvo pokud není vyloženě něčemu na závadu bych už nesundavala, udělala si jej tak perfektně jakoby ke kleci patřilo.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod nevi » 16 srp 2011 05:10

Jééé, bílozelené výbava - tiše závidím :D
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Jerryna » 16 srp 2011 06:05

Díky :lol:

Ches, v to doufám, že by ještě prolezli, nechci si připustit, že to je zbytečná práce :twisted: Pletivo pak určitě sundám, vadí mi, když otevřu dvířka, tak trčej do prostoru, neotevřou se až uplně dolu, takže mam pak problém se dostat do všech koutů klece.(protože se přes ně musím naklánět, a když si stoupnu bokem, tak mě napíchne to pletivo). Klec má na dýlku něco okolo metru, a na šířku cca 50 cm, a to dno, má hloubku 20cm, takže do rohů nedosáhnu :lol:

A ještě jak je nahoře zavírání, tak se ten vršek jakoby promáčkne mezi dvě šprušle, takže sem tam musela prostříhat díru, a ty konce zohybala, ale stejnak mam strach, aby se o to nejrejpli. To samý i spodky, ty sem přeobalila dalším kusem pletiva, a pojistila to tak, že ty ostrý hrany toho starýho přehla ven. Takže by se porejpat neměli, ale já vipadám jak kdybych prolítla trním :lol:

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 16 srp 2011 06:11

no v tom případě je to jasné, ale asi by se mi to dělat nechtělo a zapůjčila bych si klec než dorostou. Jenomže u nás s tím počtem potkanů je i adekvátní počet plných či prázdných klecí takže no problem.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Jerryna » 16 srp 2011 07:03

No, když si vezmu, že sem měla jednoho potkana, a na něj 3, vlastně 4 klece :roflcry:
Já bych měla lepší, ale musela bych ji odvést od rodičů, a to by bylo zas stěhování sem tam.. a tahle je pěkně velká, tak se tam můžou i pořádně vylítat.. Oni by klidně ještě vydrželi v té miminkovské, ale to jen si vždycky na sebe ušiju nějakej výmysl pro jejich dobro, a pak si nadávám :lol:

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Pepinie » 16 srp 2011 10:38

Krásná klec a skvěle jsi ji opletla, pletivo vůbec nevadí, vypadá jako by tam bylo od novoty...zaručeně bych ho nesundávala, nikdy nevíš, kdy se ti bude zase hodit a je zbytečné to dělat pořád dokola (my taky na naší pletivo necháme dokud nedoslouží)...
Všechno moje štěstí běhá na čtyřech nožkách! (a to největší běhá na dvou:)
Obrázek
http://mures-noble.cz
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: všechny moje myšátka najdete na www.mures-noble.wz.cz
Chovatelská stanice: Mures Noble

PředchozíDalší

Zpět na Naše klece