Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

krysyčáků bejvák

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Re: krysyčáků bejvák

Příspěvekod Vorva » 09 pro 2013 08:36

Pěkné :up:
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod womi » 24 úno 2014 13:18

aktuálně:
Zleva dolu -
Píšťalka s miminkama v bříšku
Žraloci
kluci
Kaa
SeNedra s miminkama mimo bříško
Honzíček, Fred
holky
Obrázek
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod womi » 05 dub 2014 12:51

Žraloci odjeli domu, tak se womi jala zničit dno klece
Obrázek
aby z toho vzniklo toto
Obrázek
a celkem to pak vypadalo takto
Obrázek

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya

Příspěvekod Vorva » 05 dub 2014 12:56

pěkný :up:
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 05 dub 2014 15:13

prokouklo to - hezky a nestýská se ti po žralocích?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod womi » 05 dub 2014 16:39

víš co, já si k nim vztah radši nevytvářela, podrbala jsem je, pomazlila, ale věděla jsem, že nejsou moji, tak jsem si držela odstup, aby se mi pak nestýskalo :smi:

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Sharkie » 05 dub 2014 16:40

tak zraloci sa daju furt navstivit :whistle:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Elerían » 05 dub 2014 20:57

Jéj, to je parádny bejvák. :) Môžem sa spýtať, či ti myšky používajú ten kolotočo-tanier? Uvažovala som, že by som to mojim hyperaktivkám kúpila, ale je to dosť drahé na to, aby na to potom len sadal prach. :oops: Tak by som chcela vedieť, či to má u potkanov úspech. :)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod womi » 05 dub 2014 20:57

ještě nevím, dala jsem jim to dnes poprvé :-)

Děkuji :loveit:

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Elerían » 05 dub 2014 20:58

Aha. Tak potom prosím napíš recenziu, že čo na to vravia. ;-)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod womi » 05 dub 2014 21:09

určitě. sama jsem na to zvědavá

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod womi » 28 úno 2015 17:37

Trochu se rozrostla klučičí smečka a jedna pluska už jim byla malá, tak jsem dnes strávila půl dopoledne výrobou paneláku. V tuhle chvíli používám furet plus ve všech variantách :roflcry:
Kluci mají kombinaci furet plus nový typ a ferplast furat a holky mají panelák ze dvou plusek starého typu. Holky majíještě v prostředku dno, ale kluci zatím mají utrum, protože se mi nechce ničit další dno.
vršek (furet plus nový typ)
Obrázek
spodek (ferplast furat)
Obrázek
komplet
Obrázek
A malá reklama na Ferplast :-D
Obrázek

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod nevi » 28 úno 2015 17:53

Ty máš barevnou cricetku! :shock:

A doteď jsem nevěděla, jak vypadá Furat, ani nevím, že by ji měl někdo jiný :roflmao: ale je super, že jsi ověřila kompatibilitu.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod chesterfield » 28 úno 2015 18:19

jéééé to je nádhera, paláce pro prince a princezny. A čistíš nerozložené, nebo je rozkládáš?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod womi » 28 úno 2015 18:37

Nevi, furat má Sharkie :-)
Jinak barevná Cricettka mě dost znechutila, doufala jsem, že přijde ta samá :roll:

Chester, nerozkládám na jednotlivé mříže, jen na jednotlivé klece. U klukiů ještě nevím, jak to budu dělat, celé to neunesu a pokaždé přidělávat fofrpáskama se mi to asi nebude chtít montovat dohromady, tak možná dostane šanci kyblík s vodou :-)

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Naše klece