Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

shareenov

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Re: shareenov

Příspěvekod kawi » 22 kvě 2009 18:01

a jeste jedna klec, tentokrat pro keldu a saminku ;) sice nic moc, ale vetsi prostor jim ted proste nabidnout nemuzu :smi:

Obrázek
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Kometa » 04 črc 2009 17:39

Kawi, prosím tě, jak máš přidělaná patra?
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod kawi » 04 črc 2009 19:15

jako vsehcno, dratem :smi: dirky od pater a drat provleknout a okolo klece omotat ;)
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)

Příspěvekod Kometa » 04 črc 2009 23:51

Aha, díky. A patra máš plastová nebo dřevěná a obalená folií? Já totiž do těch obalenejch dřevěnejch nechci vrtat, aby do těch dírek nezatékala moč. I když je teda asi fakt, že by stačilo je zakápnout lakem.
Nemáš zkušenost, jestli jdou takhle vyrobit i rohová patra? Tady taková, která by byla přichycená jen na dvou stranách? (Si nemůžu pomoct, ale pořád po takovém patru toužím :oops: )
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod kawi » 05 črc 2009 09:08

mam ( mel jsem ) drevotriskova polepena omyvatelnou samolepici tapetou ( je to nejaka specialni pro fotografy, ale bude plne stacit ta obycejna ), do pater provrtas dirky, polepis tapetou a provleknes drat, ono to neudela tak vlekou dirku, aby tam cokoli zatekalo ;)
ale musim rict, ze kdyz te v noci budi zvuk folie odtrhavane od patra, tak to neni nic moc, nehlede na ot, ze jak to odtrhnou, tak na to dreho hned chcijou a smrdi to :grc:

jinak rohove patro jde urcite, pripevneni na kazde strane "trojuhelniku"....raidm nedelat ctvrtkruh, ale neco mezi ctvrtkruhem a trojuhlenikem, aby to melo stabilitu ;) roli u toho hraje hlavne tloustka pater, ja mel 3 mm :smi:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod kawi » 02 srp 2009 13:04

tak díky žížalce mame odma furet Xl :bash:
vcera probehla velka skladaci a vybavovaci akce, nacez se tretina smecky presunula do furetky ( ja vim, neni to na 10 potkanu, ale zatim to musi stacit, navic dve odmitaji z klece vylezt, dve jen polehavaji a ostatni dost behaji venku :oops: ) a posledni tretina sla do spodku od svetlonose s nasazenymi mrizemi ode me :up:

v male kleci je kelda, samantha, ifigenie, abigail a kaisa ( celou noc naprosty klid :up: )
ve velke kleci je zbytek, pricemz slečna siri bydli sama s miminkama :up:

timto dekuji žížalce za klec a viktorovi za upraveni fotek a trpelivost s kawalskim :loveit:

zabalena klec
Obrázek

a vybavena klec
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 02 srp 2009 13:10

krásný palác super :up:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod nevi » 02 srp 2009 13:11

Furet XL je nej klec a má jen jednu chybu - velikost :roflmao: to skládání a rozkládání časem zvládneš, já už to zvládm za deset minut i se šroubováním pater a věšením hamak...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod dredata_zizalka » 02 srp 2009 13:17

žížalka se červená ;)
koukám složit se ti povedla :up: a vybavit taky. Teď už chápu, proč jsou ta patra psychedilická :roflcry: ty barvičky jsou fakt super :lol:

pěkný bydleníčko jsi jim pochystal! :up:
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod kowkuska » 02 srp 2009 13:19

jeeee to je teda krasne :up:
Bongo Amon Burizon Grepík
http://the-rats.weebly.com/
kowkuska
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bubáčikovia:

Harvy of WinnieRat

Domennico-Tweedledee SunnyRat

Bongo Mišík

Amon de JaneLau

Burizon de JaneLau

Za dúhovým mostom:

Cotton of Crazy House
Smokey SunnyRat

Příspěvekod kawi » 02 srp 2009 13:20

to skládání a rozkládání časem zvládneš, já už to zvládm za deset minut i se šroubováním pater a věšením hamak...

jake sroubovani? :shock:
mas prece 4 listy, 4 strany z mrizi a jeden horejsek, ten tam pripnes takovyma sponkama a konec :smi:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Haslerka » 02 srp 2009 16:12

ale patra se přeci přišroubují těmi držáčky:)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod kawi » 02 srp 2009 17:23

jako myslis ferplastova rohova patra? :oops:
tak to mam jenom jedno, ostatni jsou pruhledna plastova ( proto na fotkach ani nejsou videt :roflcry: ) a ta mam na dratky :smi:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Haslerka » 02 srp 2009 17:50

že se na ty dratky nevyprdneš, imho nejhorší možný zpusob, sem měla vždycky prsty cely bolavy ze sundavani. Zlaty žáby a fofrpásky
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod kawi » 02 srp 2009 18:32

haš, záby jsme zkusil a uz nee, to me nevyhovuje, blbe se to nandava na klec, blbe se to orevira a tak :smi:
fofrpasky vydrzi tak pet vterin, mam tam tri extra hryzaci myse :smi:

draty nesundavam, je odstipnu :roflcry: navic pro me ot je fakt pohodlne, dratku mam doma mega moc, ustrihnes, provleknes, das do klece a zatocis a konec :smi:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

PředchozíDalší

Zpět na Naše klece