Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkan Tower

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Re: Potkan Tower

Příspěvekod simpanc » 19 črc 2008 18:50

starou karimatku si tam představit nedokážu... :D ale moc pěkná klícka chce to větší rozlišení fokty, nedáš na imageshack? :)
..zajímavý patra a celkově si potkánky nemůžou stěžovat, nebo si snad stěžujou? :)

jsem zrovna dneska celej den předělával klec, dělal jsem to několik hodin ale jsem línej teďka pár minut naházet fotky do complu nebo na net :)
simpanc
Růžovka
Růžovka
Potkani: Sunny & Chsilka

Příspěvekod jani » 19 črc 2008 19:06

ta karimatka je tam jen na místech kde jsem se bála že by mohli spadnout z moc velké výšky. no musim to nafotit ještě detailněji ale zrovna jsem líná :D
a zatím si nestěžují, spíš naopak, furt tam šmějdí a zkoumají..ale je fakt že k té velikosti se tam hrozně ztrácí :lol:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 05 říj 2008 13:25

Nádhera! :up: Taky se musim pustit do něčeho takového Edouškovi. Z čeho jsou ta hnědá patra? Vypadá to jako podmiska pod květináč. :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod jani » 05 říj 2008 14:19

jo, je to plastová posmiska, docela velká, a stála asi 100,- v hornbachu. jinak všechny patra jsou většinou "odkapávače na boty" taky z hornbachu, skvěle se udržují prostě pohoda :-)
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 05 říj 2008 14:31

Tak to taky pak nainstaluji. :) Díky za tip. ;)
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Kota » 06 pro 2012 13:23

To je boží :-) asi se budu opičit neva ? :-) A nebyli ty odkapávače na boty drahý? na netu jsem našla jeden, který stojí 48 korun(pro jeden par, pro dva už je to dražší) a dají se napojovat na další. http://www.eshop-rohoze.cz/odkapavace-n ... spojovaci/. Jediný co jsem schopná vytvořit je domeček z balzy. Jenže to by mi hned můj Oggy rozkousal, on se rád se vším pere.
Kota
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Descardea » 10 pro 2012 13:19

Jak se ti to čistí? Máme pro holky podobné mostrum (100x120x50) a to čištění je teda za trest :D Ale zase mají spoustu místa a mají z toho radost :-)
Obrázek
Descardea
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Yewande z Mouseville
Odetta z Palety
Miranda z Palety
Roxana

Riško MyšMaš z Palety
Auberon z Mouseville
Chovatelská stanice: Pavor Nocturnus

Příspěvekod jani » 10 pro 2012 13:32

Ahoj, tuhle klec už dávno nemám, problém byl právě v tom čištění....Vydržela jsem to asi půl roku, pak jsem pořídila Furet XL a chrochtala jsem si blahem :)
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan

Předchozí

Zpět na Naše klece