Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Žraločí doupě

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Re: Žraločí doupě

Příspěvekod Sharkie » 20 bře 2011 21:25

jj strieborne :) mlady sa tvaria spokojne, uz ju stihli prevratit hore nohami, tak asi vyhovuje :lol:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Sharkie » 11 kvě 2011 21:51

Ostala mi tu po Zabke rohova "kosticka" od Kawi a tak som ju skusila dat Piskotovi. Ma ju prakticky uplne na dne a da mu hodne prace sa do nej nejak dostat, ale skusa to :)
Obrázek

aj ked teda vacsinou konci s polkou tela vonku, zadne nohy proste nevladzu.. ale inac s nou vyzera spokojne :)
Obrázek
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod chesterfield » 18 kvě 2011 05:12

Takto spávajú aj Pekelníčkovia nožky von, ale vyzerajú byt spokojní. Niekoľkokrát som skúšala ich tam dať celých, ale vždy sa nejako vykrútili aby trčali von.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Sharkie » 21 kvě 2011 16:06

ches: on sa tam obcas dostane cely, ale stoji ho to hodne namahy.. jak ma mrzelo, ze je v malej klietke, tak pomaly zacinam chapat, preco vo vacsej bol nestastny, on toho pohybu uz spravi fakt uplne minimalne..

inac mam za sevbou dalsiu reorganizaciu.. mlady sli do velkej tiny predcasne, kedze Grep stejne zdrhne ked sa mu chce, tak je to jedno :roll: aukricata su na skusku v polovicnej tine, pretoze Mimino zacalo mat problemy s nozkami a padat.. ked im bude stacit, tak v nej ostanu, ked nie, tak sa vratia do velkej cincily a budem ju musiet nejak poriadne zabezpecit..

Obrázek

Spotka obyva niekdajsi starobinec (vlavo hore), to biele pod Piskotom (vpravo v strede) je marodka, momentalne prazdna, v pripade potreby vyuzivana ako prepravka pri cisteni..

Obrázek

momentalne teda vsetky klece bez hamakov, tie budem vyrabat az sa bude vecer prat a ja si budem moct na hodinku sadnut :smi:

Obrázek

inac teda pohravam sa s myslienkou vymeny velkej tiny za normalnu a presunu jednej polky medzi nimi, takze by bolo 1.5 tiny pre 8 mladych mysi a 0.5 tiny pre 3 dochodcov.. mno uvidime este :whistle: tiez by to chcelo vymenit Spotovu klietku za nejaku s rovnym vrchom, aby sa dala na nu postavit nejaka mensia, takto je problem ich na seba rozumne naukladat.. a pripadne vymenit Piskotovu za nieco na sposob marodky - rozkladacie a hlavne s dvierkami spredu, tiez kvoli moznosti postavit nieco na nu..

som zvedava, ci niekedy budem s nejakou zostavou kleci plne spokojna :oops: :lol: aj ked momentalne je to az na par detailov zatial najlepsie, co som mala.. tie kolecka na tinach su super, mala tina sa zmesti krasne do vane, velka ma kopu miesta pre 8 mysi a tie mensie su az na par konstrukcne nedomyslenych detailov zase krasne umyvatelne :lol:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 22 kvě 2011 09:46

Žralů, mě to takhle zorganizovaný přijde dobrý. :up: Zase aby jsi neměla pak věžáky, takhle se ke všem dobře dostaneš. Vím jak mě štvalo, když jsem měla Činčilu na dvou klecích a jakákoli manipulace s krysama nebo vybavením si vyžadovala jí sundat dolů a pak zase nandat nahoru až začala protestovat záda. :?
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Sharkie » 23 čer 2011 21:45

tak maxitina asi pojde nakoniec predsa len prec, bo takymto tempom raz Prcka nenajdem :roll: tazke rozmyslam nad dokupenim dalsej tiny, ze bych spravila trojitu.. ale objavila som teraz uz rovno trojitu, tak mozno nejak vymyslim tu :whistle: vysla by za 2500 plus nejak doprava z uk :whistle:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Sharkie » 03 črc 2011 18:49

tak ta velka tina dnes hodne neplanovane odcestovala k novym majitelom :lol: dufam, ze s nou budu spokojni a ze sa pochvalia, az ju zabyvaju :) a ja tak cca za 2 tyzdne objednam tu o poschodie vyssiu normalnu tinu z UK :)

Prcka som vcera 2 krat nasla mimo klietku a v sobotu rano ma budil zase Grep :roll: takze su teraz v normalne tine, a ked mrnata dorastu, tak sa urobi len prehodenie - aukricata s malymi do normalnej a mlady co sa teraz budu chvilu tlacit v normalnej, pojdu to tej vysokej :) a ja dufam, ze na nejaku dobu prestanem klietky menit :lol:

a este mi zmizla nakoniec aj jedna velka cincila, ktoru som povodne planovala nechavat na pripadne pouzitie v buducnosti, ale tam, kde je teraz, jej je lepsie ;) jedine, co ma fakt stve je, ze stale nemam najdene spojky na tu marchioro, takze mi tu zbytocne stoji a neda sa ani pouzit, ani predat :(
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Sharkie » 14 led 2012 20:58

aktualna prestavba :)

Obrázek

2 tiny - 3 a 4 mysi
Obrázek

vacsia placata "skorotina" - 7 mysi, tam este pride aspon nejaky hamak :)
Obrázek

Starobinec je teraz pri posteli, az uklidim miesto na stole, tak pojde nan aj spolu s (dufam este dlho prazdnou) marodkou :)
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Domča » 14 led 2012 22:28

Sharkie ráda Mirindu :P :lol: Krásné :)
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D

Příspěvekod Sharkie » 14 led 2012 22:32

nerada mirindu :roll: vzdy, ked potrebujem novu napajacku, tak ju vypijem z donutenia, lebo mi je ju luto vyliat :roll: ale nenasla som flase, ktore by mi viac vyhovovali :smi:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Domča » 14 led 2012 22:37

Aha, tak to jo :lol: Ale vždyť takových PET flašek je více, ne? Třeba vím určitě že ve stejné je Pepsi a RC Cola .. to taky nee ? :lol:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan

NUDLIČKY:
Sharon - aguti, dumbo

Příspěvekod Sharkie » 14 led 2012 22:38

to ani nahodou, to mirinda je mensie zlo :lol:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Domča » 14 led 2012 22:40

Tak to já mám mirindu docela ráda, colu fakt nesnáším :lol:
Domča
Superpotkan
Superpotkan

NUDLIČKY:
Sharon - aguti, dumbo

Příspěvekod Sharkie » 14 led 2012 22:42

jak uz nemam holky, co mi likvidovali jednu napajacku za druhou, tak je to v pohode :) mam teraz aj par nahradnych, takze nejaku dobu ziadnu mirindu pit nemusim :lol:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod womi » 14 led 2012 22:48

kdyžtak stačí říct, vypiju ráda :whistle:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

PředchozíDalší

Zpět na Naše klece