Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Klietka Roxy & Minnie

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Klietka Roxy & Minnie

Příspěvekod Stanley » 07 zář 2014 21:43

Tak sa mi dneska konecne podarilo dokoncit co som zacal :) Nove byvanie pre moje dve male prdolky :lol: . Sice som s tym zapasil par dni ale myslim ze vysledna praca potesila obidve potkancata. Cely den len lietaju z jedneho miesta na druhe a skacu ako sialene :roflmao: . Stacilo len kupit jednu dlhu dosku, napilit na vacsie a mensie casti, nalakovat a navrtat uchyty a primontovat a vysledok je tu :) Sice uz je trochu upravena ale takto nejako vypada vysledna podoba aj ked blby blesk osvietil klietku a nevidno to ako by som si zelal :) Najlepsie je ked zacne Minnie ohryzat ten zvoncek a ked to zazvoni sa zlakne a ujde ale robi to pravidelne kazdych par minut :roflcry:
Přílohy
20140907_224207.jpg
Stanley
Růžovka
Růžovka

Re: Klietka Roxy & Minnie

Příspěvekod chesterfield » 08 zář 2014 05:18

je to hezky udělané, jenom počítej s tím, že Ti desky dlouho nevydrží, protože potkaní moč se i přez lakování do dřeva vsákne. ten smrad pak po delší době nelze odstranit. Ale jinak je to super, šikulka
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Stanley » 08 zář 2014 19:29

dakujem, no zatial sa mi nestalo ze by mi ocurali dosky, asi mam zvlastne potkany ale oni curaju len na podstielku alebo do zachoda :) dufam ze im to vydrzi :D uz predtym som mal vyse 2 tyzdnov ine poschodie spravene a ani raz to neocurali :)
Stanley
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 09 zář 2014 10:42

oooo šťasný to člověk,. at jim to vydrží
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Zpět na Naše klece