Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkaní obydlí

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Potkaní obydlí

Příspěvekod MaiaLee » 18 čer 2014 18:00

Tak připojuji fotky mé klece pro dvě potkaní mimi :loveit: žebříky jsem dělala sama z třešnového a ořechového dřeva
76x94x44 cm
Obrázek
Obrázek
MaiaLee
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Barnabášek a Bonifácek 12.5. 2014, Karlíček u nás od 7.10. 2014

Re: Potkaní obydlí

Příspěvekod Alessa » 18 čer 2014 18:23

žebříčky jsou supr, ale budeš z toho nerezu za čas nešťastná..
hlasuji ještě pro nějaké košíčky:) případně kus drenážní trubky, u nás trubky hlavn mladší jedinci zbožňují
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Příspěvekod MaiaLee » 18 čer 2014 18:34

Jeste siju kostky a nejaky hamacky,chtela jsem tam dat jeste kosicek a drenazni trubka je super napad dekuji, pro kluciky jedu pristi tyden tak do te doby to zkusim dodelat, a smim se zeptat proc budu nestastna? :) Ja byla nestastna z takovich tech barvenych co se barva oloupala a zbrdlinky zrezly :(
MaiaLee
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod potkusaci » 18 čer 2014 19:12

To je krásná :loveit: klec, mimi budou nadšená!!! A ty žebříčky...jsi šikovná! :up: Tak nemusej tam mít všechno najednou hned 1. den, postupně uvidíš, co budou potřebovat, a budeš jim to doplňovat, vyměňovat...
Maj to tam jak v přímořském letovisku 8) ...tuhle modrou zbožňuju!
"Dvě věci naplňují mysl vždy novým a rostoucím úžasem a úctou, čím častěji a více o nich člověk rozjímá: potkaní nebe nade mnou a mravní zákon ve mně." Immanuel Kant a potkusaci
potkusaci
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Geofrey (hooded, black) a Robin (hooded, aguti). Zverák, narození zhruba únor 2014, u nás od dubna), v avataru zleva doprava.
Womiminka (vrh E, 7.6.2014, u nás od 13.7.2014): Egiramlon - Blue (dumbo, ruská modrá, bez kresby) a Euthyrox - Black (dumbo, černá, bez kresby).
Buttefly´s NO NAME - Silver (velveteen, russian blue, self). Narozen 27.6.2014, u nás od 8.8.2014.
Morčata: Sir Simon Theodor Tobias (u nás od 6.6.2012), Tiri a Vilibald (u nás od 1.6.2012)
Džungaráci: (u nás od července 2012 postupně přicházející) Jeremy, Jennifer (+ únor 2014), Lucy, Alvin Piškotek
Myš: Remy de Ratatouille (u nás od 2.1.2012, + červenec 2012)

Příspěvekod MaiaLee » 18 čer 2014 19:17

Moc dekuji :loveit: jeste budu muset vyfotit detail napajecky je v ni mala pojistka co pak plave na hladine jako bojka ve tvaru mrkve, uz jenom kvuli tomu jsem ji koupila a pak taky ze jsem chtela sklenenou :)
MaiaLee
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod MaiaLee » 18 čer 2014 19:24

Tak a tady je ta mrkvička moc dobře vidět nejde ani neplave tak hezky jak jsem si myslela :roll: :lol:
Obrázek
MaiaLee
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod potkusaci » 18 čer 2014 19:34

Mrkvička super :roflcry: (jo, teď ji vidím už i v té klecové fotce!)
K tobě se dostanou nějaké hodně hodné převtělené (do potkánků) duše :loveit: ...to vždycky říkám našemu morčeti Simonovi, "tys musel bejt v minulým životě děěěsně hodnej!" :lol:
"Dvě věci naplňují mysl vždy novým a rostoucím úžasem a úctou, čím častěji a více o nich člověk rozjímá: potkaní nebe nade mnou a mravní zákon ve mně." Immanuel Kant a potkusaci
potkusaci
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Geofrey (hooded, black) a Robin (hooded, aguti). Zverák, narození zhruba únor 2014, u nás od dubna), v avataru zleva doprava.
Womiminka (vrh E, 7.6.2014, u nás od 13.7.2014): Egiramlon - Blue (dumbo, ruská modrá, bez kresby) a Euthyrox - Black (dumbo, černá, bez kresby).
Buttefly´s NO NAME - Silver (velveteen, russian blue, self). Narozen 27.6.2014, u nás od 8.8.2014.
Morčata: Sir Simon Theodor Tobias (u nás od 6.6.2012), Tiri a Vilibald (u nás od 1.6.2012)
Džungaráci: (u nás od července 2012 postupně přicházející) Jeremy, Jennifer (+ únor 2014), Lucy, Alvin Piškotek

Příspěvekod MaiaLee » 18 čer 2014 19:43

:lol: Moc se na ně těším tak trávím čas vybavováním a zútulnováním klícky a pak se mi v obchode dostane pod ruku něco jako ta napaječka s mrkvi a prostě to musím vzít :lol: Stejně jako ten zelený hamáček původně jsem si říkala že je kupovat nebudu když se dají tak lehko vyrobit ale když tendle ma tu "kožešinku" uvnitř :roll: :lol: Jsem zvědavá jak ty žebříky lumpíkům dlouho vydrží :lol:
MaiaLee
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Vorva » 18 čer 2014 19:57

Pěknej bejvák :up:
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod potkusaci » 18 čer 2014 20:05

Jj, kožešinka uvnitř, to bude žrádlo! Geofrey a Robin mají hamáčky s poctivou vrstvou fleece, a vyvalujou se po tom opravdu nadšeně :loveit:
potkusaci
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 18 čer 2014 21:15

to je krásný palác miminka budou šťastně řádit. Žebříčky jsou suprově udělané, si šikovná. A jestli jsou to opravdu ještě mimísci, tak tou drenážkou můžeš počkat chvíli - pro ně větší službu udělá rulička z toaleťáku, nějakou dobu se do ní krásně vejdou.

Jo a tuhle napaječku si nemůžu vynachválit, poté co mi holky za týden rozhlodaly čtyři, je ta skleněná super. Mrkvička je hezký esstetický doplněk, ale slouží i při vyplachování k vymývání.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod goldie » 18 čer 2014 21:19

a já si říkala k čemu tam ta mrkev je..... Sluníčko to měl v napaječce taky :D
Potkaní slečny Dumbínka, Barbucha, Kiwi a Endynka.
Sbohem a mnoho piškotků za Duhovým mostem Emylko, Lízinko, C#inko, Metinko, Mininko, Eowyn, Liči, Delphi, Papájo, Arwen a Sumínko...
goldie
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 18 čer 2014 21:26

nehledě na to, že základním účelem je abys ji zachraňovala před výlevkou :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod MaiaLee » 18 čer 2014 21:43

:lol: Taky uz jsem ji chytala na poslední chvíly :lol:
MaiaLee
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Alessa » 19 čer 2014 09:55

Napáječka je supr:D ono stejně ta klec změní ještě hodněkrát podobu, vždycky když peru hamáčky dostanou zas jinou skladbu. Ty drenážn trubky dej buď ze začátku krátké neb využij papírové ruličky, pravda je, že než je ochočíš, mohli by mít tendenci v dlouhé rouře být schovaní a t je pak nedostaneš ven ani za boha:D ale drenážní trubky se dělají i úzké, měla jsem takovou černou a teď mám pro mimčo delší papírovou od potr.fólie. Kupodivu dřevo mi holky nikdy moc nebaštily, z větve jen oloupaly kůru a třešňová jim bude moc chutnat;) takže spíš nakonec pojdou na smrad než sežrání. jak to tam máš připevněné? Já už se těším do Prahy až jim taky budu moct nařezat třešňové větvoví, tady nic nemáme
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Další

Zpět na Naše klece