Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Klec Qin a Pip.

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Re: Klec Qin a Pip.

Příspěvekod FaBella » 07 zář 2013 18:54

Ahojky všem,
mám dva dotazy k této kleci, také jsem ji objednala a přišla mi uplně stejná černo-vínová jako má 1be1. Pokud nahoru přivážu hamaky, tak ji s holkama neotevřu, to je blbé, jak to řešíte? Nahoru hamaky asi nedáváte nebo přivazujete těsně pod hořejšek?
A druhý dotaz, strašně blbě se otvírají ty přední dvířka.. máte na to někdo fígl? Bojím se, abych drátky neohla nebo neurvala :|
FaBella
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dyfflin » 07 zář 2013 19:40

Ahoj,

ja dávam hamaky aj úplne hore, mám tam aj sputnik..horné otváranie normálne ale nepoužívam, stačia mi úplne predné dvierka keďže sú dostatočne veľké... ;) ale ak myslíš, že budeš často využívať aj ten vrch tak ich daj tesne pod to :) A k tým dvierkam..neboj sa nijako ich neohneš ani neurveš :) treba si asi len zvyknúť...podľa mňa je to super :smi:
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod 1bet1 » 08 zář 2013 11:27

Ahoj :)
Hamaky dávám těsně pod strop, takže na ty nejvrchnější tyče. Ale sputnik mají zavěšený na otevíracím stropě. Jakmile je chci otevřít, stejně vylezou, protože chtějí ven, takže to ničemu nevadí. :-)
Ale chce to tam mít jen pár věcí, protože pak to jde celkem složitě otevírat. Na druhou stranu, je to paráda, jak se to dá celé otevírat. Jinak já ty malá dvířka skoro neotvírám. Holky mi lezou vrchem. :D Ale normálně zaber a budete ok, taky jsem měla stejné pocity, když mi přišla a bála jsem se ty dolní dvířka otevírat. Neboj, je to v pohodě. Sice trošku v místech zavírání odřeš lak, ale tomu se nevyhneš. A když je to pak zavřené, není to vidět. Klec už mám rok a pořád vypadá jak nová. Kdybych šla znovu koupit klec, jedině tuhle. Jsem s ní moc spokojená. :-)
Obrázek
1bet1
Růžovka
Růžovka
Potkani: Qintar of X-rats
Pippi of X-rats

Příspěvekod PxNxDx » 11 zář 2013 12:31

ono kdyby ty dvířka šly otvírat moc lehce, tak by si je snadno otevřeli i její obyvatelé :smi: a to by byla horší varianta než pořádně zabrat při otvírání ;)
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Předchozí

Zpět na Naše klece