Stránka 1 z 1

Sháním potkaní slečny - OSTRAVA nebo okolí

PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 19:12
od loreley
Zdravím,
mám velikou prosbu. Mám doma dvě 1,5 roční potkaní slečny, bohužel jedna má s největší pravděpodobností nádor v hlavičce a už na tom není moc dobře :cry: Nedělám si zbytečné iluze, snažím se jí poslední chvíle jejího života co nejvíce usnadnit a udělat hezké, ale bohužel musím myslet dopředu. Jde o to, že nechci, aby druhá holčička zůstala sama a trápila se. Sháním proto nejlépe dvě malé potkaní holčičky, které by znovu vnesly radost do našeho domova a potěšily Chibi a snad ještě i Amy. Samozřejmě procházím i webové stránky různých CHS v okolí, ale kdyby se přeci jen našel někdo, na koho bych se nedívala a kdo by chtěl udat potkánky, určitě se mi ozvěte a domluvíme se.
Budu nejspíše potřebovat pomoc se spřátelením ,,starousedlice" s novýma holkama. Chibi se totiž po onemocnění Amy oprskla a stala tou dominantnější a bohužel to momentálně zkouší i na mě. Je mi jasné, že ji musím ukázat, že šéfka zůstávám já, ale bohužel se teď dost rozkousala a nechtěla bych, aby byla agresivní i na nové přírůstky, nedejbože jim ublížila. Proto bych moc ocenila zkušenější chovatele (já totiž dosud seznamovat nemusela, jsou to moje první potkanky a jsou z jednoho vrhu), kteří by mi pomohli radou a nejlépe osobně při seznamování, samozřejmě se odvděčím peněžitě nebo jestli budu moct na oplátku nějak pomoct, neodmítnu. Hlavně chci to nejlepší pro holky.
Předem moc děkuji za přečtení a případnou odezvu.

Re: Sháním potkaní slečny - OSTRAVA nebo okolí

PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 20:12
od maruska.al
Ahoj,
je mi líto situace Tvojí potkaní holčičky :( Doufám, že se z toho přeci jen dostane (někdy má stejné příznaky třeba zánět středního ucha, nebo stav po mrtvičce)!!! Každopádně, kdybys chtěla holkám pořídit kámošky, tak jsem slyšela od své kamarádky Hayam (která má chovnou stanici tady v Praze) o téhle chovatelské stanici: http://www.iletis.wz.cz/kontakt.html
a téhle: http://chspercy.wz.cz/kontakt.html
Držím palečky ať všechno dobře dopadne :luck:

Re: Sháním potkaní slečny - OSTRAVA nebo okolí

PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 20:35
od womi
Percy a Delfes mě taky napadly, ještě je tam Bebecha http://bebecha.wz.cz/

Re: Sháním potkaní slečny - OSTRAVA nebo okolí

PříspěvekNapsal: 16 bře 2013 20:37
od Dr.Jenny
jj bebechu, percy a pepinii (Mures Nobel) jsem doporučovala taky...:-)

Re: Sháním potkaní slečny - OSTRAVA nebo okolí

PříspěvekNapsal: 17 bře 2013 12:32
od p.hubicka
to je mi líto:( přeju abys brzo našla kamarádky a strašně hodný holčičky