Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

čierna, štandard, self samička s PP

Jestli sháníte potkánka, napište si inzerát.
Prosíme o výstižnej název témy.
Pravidla fóra
Nepište do názvu témy, že sháníte potkánka. Do názvu témy napište o jakého potkánka máte zájem. ;)
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizivané déle než tři měsíce.

čierna, štandard, self samička s PP

Příspěvekod BlackFortunas » 03 říj 2012 14:15

Ahojte,

mám záujem o čiernu samičku so štandardnou srsťou aj uškami, znakom self a s PP.
Na samičke by som potom rada odchovala aj jeden vrh - teda ak bude do chovu vhodná a pod.
Najlepšie Brno a Praha - z týchto miest je najväčšia pravdepodobnosť že si budem vedieť vybaviť odvoz :D
Ak viete o nejakej takej samičke, prípadne o plánovanom vrhu, dajte mi prosím vedieť. Ďakujem. :)
Obrázek
BlackFortunas
Růžovka
Růžovka
Potkani: Desirée (Desirée Mišík), Dorianne (Qeuelly Beris), Dafné (Afinor del Rey of Black Fortunas) a Derer (adoptovaný zo súkromného azylu pre nechcené hlodavce Drobec)
Chovatelská stanice: Black Fortunas

Re: čierna, štandard, self samička s PP

Příspěvekod BlackFortunas » 23 úno 2013 19:25

Ahojte,

síce som sa dopátrala už aj k čiernym štandardiciam, avšak vždy neskoro a už boli zadané...
rozširujem teda svoje pátranie aj na farbu ruskú modrú, ruskú modrú aguti, aguti (z ruskej modrej línie) a BES. Srsť aj ušká zostávajú nezmenené - štandard.
Ak o nejakom vrhu viete, dajte mi prosím vedieť, ďakujem :)
Obrázek
BlackFortunas
Růžovka
Růžovka
Potkani: Desirée (Desirée Mišík), Dorianne (Qeuelly Beris), Dafné (Afinor del Rey of Black Fortunas) a Derer (adoptovaný zo súkromného azylu pre nechcené hlodavce Drobec)
Chovatelská stanice: Black Fortunas

Zpět na Koupím potkánka