Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Chceme zahrnout láskou dva potkaní kluky (mimča)

Jestli sháníte potkánka, napište si inzerát.
Prosíme o výstižnej název témy.
Pravidla fóra
Nepište do názvu témy, že sháníte potkánka. Do názvu témy napište o jakého potkánka máte zájem. ;)
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizivané déle než tři měsíce.

Chceme zahrnout láskou dva potkaní kluky (mimča)

Příspěvekod Komunikuji » 03 bře 2016 02:45

Pokud by někdo věděl o zdravých miminkách určených na mazlíky, budu ráda, když mi dáte tip. Samozřejmě se poptám přímo v Chs (myslím, že jsem si prostudovala všechny z ČR, které mají existující web ;), jen nějak nemůžu rozlousknout ten systém rezervací. Obvykle jsou "aktuálně k odběru" ve skutečnosti rezervovaná či již v nových domovech a často přitom majitelé píší, že rezervace je možná až po narození. No, určitě bude vhodné se poptat přímo u nich, že :)

Myšáky chceme pro radost, takže vzhled není primárně určující, ale líbili by se nám určitě dva různí (nejlíp bráškové) jeden standard a druhý dumbo, jeden světlý a druhý tmavý nebo třeba s kapuckou, skořicový... ale nejdůležitější je, aby byla mimča zdravá a v Cho se k nim chovali láskyplně.

O potkánky se dobře postaráme, klec jsem už objednala (78cm(š) x 48cm(h) x 116cm(v)) a bude tam jistě dost místa na patra, hamáčky, sputnik a další prolejzky a zábavičky. V podstatě jsme doma ve vrcholné fázi příprav, čekáme na doručení výbavy, pak vydekorujeme klícku a potom už jen musí přijít ti správní kluci ve správnou chvíli :love:

Potkanům zdar a předem děkuji všem ochotným pomocníkům/poradníkům!
Komunikuji
Růžovka
Růžovka
Potkani: Bráškové Funky a Filištín ❤

Re: Chceme zahrnout láskou dva potkaní kluky (mimča)

Příspěvekod kawi » 03 bře 2016 09:50

doporučuji spíš prolejzat stránky hcovek na FB, ono jak je na něm teď každý, tak hodně chovek už stránky moc nepoužívá nebo je neaktualizuje tak často jako FB stránky. na FB je i spousta stránek o potkanehc, kde majitelé chs nabízí svá miminka :up:
pár hcovatelů je i tady, jde i o to z jeké části republiky sháníte ;)

a pak exisutjí i stránky pro potkany v nouzi a tam je miminek často až moc :(
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Komunikuji » 03 bře 2016 15:29

Dobrý den, děkuji Vám za radu a jdu lozit krz chlupáče na fcbk :up: Pro mě je nejpohodlnější odběr v Praze a okolí, ale když to bude jinde, vždycky se to nějak udělá. Jelikož jsem začínající chovatel (mám zkušenost s jinými zvířátky, ale potkánky budu mít prvně), asi bych ráda začla s vyňuňanými a vymazlenými miminky od chovatelů a třeba časem až budu vědět zač je toho loket, přičleníme do rodiny i nějaké tvorečky v nouzi.
Komunikuji
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod nevi » 04 bře 2016 20:34

Za týden budou k odběru Wistaří kluci z chovu pro výzkumák. :whistle:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Komunikuji » 05 bře 2016 12:56

Děkuji za tip, jdu napsat SZ :)
Komunikuji
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Komunikuji » 09 bře 2016 20:12

Všem díky za pomoc, zdá se, že mám vyhráno! Dva kluci z Chs Amour de Rats se na nás těší a dnes jsem si je dokonce pomazlila :) Jsou to nádherná adopčátka a já mám obr radost, že si je za pár týdnů budu moci vzít domů. Takže hodně štěstí všem ostatním, kteří hledají - mně potkaní fórum pomohlo.
Komunikuji
Růžovka
Růžovka

Zpět na Koupím potkánka