Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Robustní, velcí myšové

Jestli sháníte potkánka, napište si inzerát.
Prosíme o výstižnej název témy.
Pravidla fóra
Nepište do názvu témy, že sháníte potkánka. Do názvu témy napište o jakého potkánka máte zájem. ;)
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizivané déle než tři měsíce.

Robustní, velcí myšové

Příspěvekod Veron » 31 říj 2013 23:33

Ahoj. Po letech se opět připojuji. Dříve jsem měl smečku čítající v průměru 7 myšáků. Kvůli škole jsem své chovatelské vášně zanechal. Teď se však mění pár věcí a já budu přes týden doma daleko více. Proto bych si chtěl pořídit dva nové samečky, pořádné mazlíky. Mám však pár nesplněných přání co se myšáků týče a tak bych si je zároveň i rád splnil. Kdysi jsem viděl na obrázku opravdu obrovského samce. Nemyslím tlustého, ale robustního, což bylo na první pohled patrné. Rád bych tedy našel takovou linii, kde je velikost jistá. Na barvě nebo varietě asi nezáleží (předpokládám že moc na výběr nebude). Víte o "něčem takovém"? Budu rád za jakoukoliv pomoc. Nespěchá to - rád si počkám, bude-li to stát za to. Díky :)
Veron
Skákavka
Skákavka
Potkani: Boris Z Hamaku, Gaston Ze Svahu, Fousek Od Ddus, Sanchez ze zverimexu, Jerry Of Golem, Bukki Of Ratwood

R.I.P. Fredy Of Golem :(

Re: Robustní, velcí myšové

Příspěvekod womi » 01 lis 2013 07:22

... a o to víc mě mrzí, že ta moje linie vymřela... :-( A ty by ses tu měl ukazovat častěji :x Napiš k sobě co nového.
Když budu mít mladý s obrama, tak dám vědět... I když, já dám vědět, když budu mít vůbec nějaká mláďata :roll:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Zpět na Koupím potkánka