Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

potkaní holčička Brno, Hradec Králové, Praha

Jestli sháníte potkánka, napište si inzerát.
Prosíme o výstižnej název témy.
Pravidla fóra
Nepište do názvu témy, že sháníte potkánka. Do názvu témy napište o jakého potkánka máte zájem. ;)
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizivané déle než tři měsíce.

potkaní holčička Brno, Hradec Králové, Praha

Příspěvekod Hakuka » 08 říj 2013 12:13

Moje Irmička se mi po téměř třech a půl letech odebrala za duhový most a sháním za ni náhradu. Mám dvě holčiny, rok a dva roky, a chtěla bych k nim mimčo. Pokud možno strakáčka, dumbo ouška (sloní uši a medvědí čeníšek, jak říkal můj přítel). Jelikož ty moje dvě potvůrky jsou zrzečka a siamka/himalájka, ty z výběru vylučuju. Chci vědět bezpečně, která je která. :D (Ono to vypadá jako blbost, ale ve chvíli, kdy vám je někdo hlídá a pak nedokáže říct, které že to bylo špatně...)
Jinak stavím na první místo vymazlenost. Chci mít v kleci zase mazlivého medvídka k tomu poděsovi a artistce. :smi: A zdraví. To znamená, že do zverimexáka nejdu. Mám s nimi špatné zkušenosti.

Odběr by byl ideální v Brně, trochu organizační v Hradci Králové a šla by zařídit Praha. (Popřípadě Vary, přítel tam jezdí za rodiči, ale to už by byla organizačně trochu vyšší dívčí) Ale čím blíž, tím líp. Koneckonců už není zrovna teplo a bude hůř. :smi:
"Ale snít o něčem nepravděpodobném má své jméno. Říká se tomu naděje." Jostein Gaarder
Hakuka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Synnove (Sisi, Sisinka, Tyránek)
z Mouseville
Ilisha Ze Svahu (Eliška, Potvora)

pod kvetoucí meruňkou odpočívá:
Harmony (Mia, Miuška) Ze svahu
Mandarin's Irma (Irmí, Irmička)

Zpět na Koupím potkánka