Stránka 1 z 1

CHS v Jihomoravském kraji s aktuálními miminky?

PříspěvekNapsal: 12 bře 2012 19:53
od Soňa
Zdravím Vás všechny ;)

Nevím, zda prostě neumím hledat, nebo se dívat okolo sebe, ale nemůžu na žádnou CHS v okolí narazit. Buďto mi neodpovídají na e-maily , nebo nemají miminka. Chtěla bych se na Vás obrátit s prosbou o pomoc hledání potkaního miminka :loveit: . Nemusí být aktuálně teď k odběru, stačí , když se miminka budou v nějaké CHS plánovat :).
Jsem ulítlá na světloušky :smi: . Takže vše okolo barvy champaigne a amber :up: . Již mám doma jednoho samečka ze zverimexu a mermomocí k němu chci kamaráda. S novým samečkem plánuji i výstavy a použití v chovu pro nějaké budoucí nevěsty ;).
Budu ráda za případné odpověďi. :up:

Re: CHS v Jihomoravském kraji s aktuálními miminky?

PříspěvekNapsal: 12 bře 2012 22:30
od Hayam
Nejsem přeborník ve vlastivědě, ale na Moravě se zkus obrátit buď na Bebechu, ChS Iletis, ChS Percy, ChS Ddus, nebo v Brně ChS Rattenburg, ChS Nippyland, ChS Loren a pod. Všichni až na Loren mívají vrhy s jistou pravidelností ;)

Re: CHS v Jihomoravském kraji s aktuálními miminky?

PříspěvekNapsal: 13 bře 2012 06:40
od macicek
já jsem taky z JM a miminka mám od Lavan až kdesi u Prahy:-) on vůbec není složitej převoz..rozhodně je lehčí z Prahy do Brna :-D

Re: CHS v Jihomoravském kraji s aktuálními miminky?

PříspěvekNapsal: 13 bře 2012 09:07
od Soňa
Děkuju za informace a odpovědi, už jsem do nějakých chovek již zmíněných napsala. Bohužel se mi většina z nich neozývá ba dokonce žádná z nich, ale čekám.. Nejspíše budu muset obvolávat ;).
macicek: Já jsem koukala, že je jich hodně u Prahy a v Praze, ale chci osobní odběr, chci se kouknout na sourozence na mámu a tátu osobně :). Nemám řidičský průkaz, takže bych musela cestovat vlakem a jen z Kjova do brna je to 2 hodky (navím jak rychlíkem) pak ješte do Prahy ... Nechci trápit ani potkaní miminko ani sebe ;).

Re: CHS v Jihomoravském kraji s aktuálními miminky?

PříspěvekNapsal: 13 bře 2012 09:51
od macicek
Ajo..tak to pak jo... já sem teda od Lavanky viděla jen na fotkách, ale slečna je hrozně příjemná a pravidelně spolu komunikujeme přes fcb :-)