Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Černá listina

Kontakty na chovatelské stanice a odkazy na jejich webové stránky.

Re: Černá listina

Příspěvekod PxNxDx » 27 bře 2014 12:35

já jsem taky měla tu čest :roll: a ikdyby někdo nevěděl, jak vypadá, myslím, že by brzy pochopil, že je to ona :dozey:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod kawi » 27 bře 2014 17:57

pxí na druhou stranu, já s ní strávila několik hodin, hlídala jsem jí psa, a nepůsobila divně :smi: jistě, že praktiky s potkanama má divné a množírenské, asi i jiných hlodavců a kdo ví co všechno má, ale jinak působila prostě jako každá druhá, jak se říká :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Naitomea » 27 bře 2014 19:48

Tak, teď něco mimo Jenifer...
Ráda bych vás upozornila na Zuzanu Čížkovou (fb Zuzka Čížková), sice nemnoží, ale nikdo jí potkana nesvěřujte...
1. měla samce, který byl sám, začala se vymlouvat, že mu kamaráda nemůže koupit, tak samec skončil u mě (v hrozném stavu, se zápalem plic, bojácnej) a pak koukám a ona si místo toho pořídí další samičku...
2. Její poslední samička byla kindrvajíčko ze zverimexu, takže měla vrh, nehoda, to jí za zlé nemám
3. Z vrhu si jednu samičku nechala
4. Adoptovala z nechtěnýho vrhu další dvě samičky (zbytku svýho vrhu se zbavila ve zveráči)
5. Přivezla mi 3 samičky - jednu z jejího vrhu a 2 adoptovaný, že už se o ně nemůže starat
6. to už měla i rezervaci na miminko z chovky, to naštěstí odvolala

sečteno podtrženo, pokud nechcete, aby vaši miláčci neskončili buď ve zverimexu nebo u mě na adopci, nic jí nesvěřujte...
'otravná Elis od amberáků de Linden Rats'
Naitomea
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: Linden Rats

Příspěvekod estrius » 27 bře 2014 23:45

Vixie píše:mňa fascinuje že dala dobrovoľne fotky z tej svojej "chovateľskej stanice" na internet...veď to vyzerá úplne hrozne...a ona tie malé dáva len na mazlíčkov? to sa jej darí udávať? alebo predáva aj hadárom?

Když pominu všechno okolo, tak mě napadá - zvířátka nepotřebují světlo? To chová v nějakých katakombách, ne?
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Příspěvekod estrius » 27 bře 2014 23:53

Tak podle toho se mi zdá, že o ty její pejsky je dobře postaráno (srst, krmení...), zase mam ale trochu pocit, že má takovou smečku, který bych se měl problém plně věnovat i za předpokladu, že bych nechodil do školy ani do práce, kde ještě bere čas na potkany teda nevim. Slečnu neznam, ale (pouze dohady), mám pocit, že těma trofejema si něco kompenzuje ;)
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Naitomea » 28 bře 2014 13:16

estrius: co jsem tak někde četla, nevím jestli tady nebo na fb, ale prý vyhrává jen díky tomu, že se přihlašuje jako začátečník
'otravná Elis od amberáků de Linden Rats'
Naitomea
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: Linden Rats

Příspěvekod estrius » 28 bře 2014 19:29

Tak 15 let se přihlašuje jako začátečník? :D
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod PxNxDx » 28 bře 2014 20:35

kawi píše:pxí na druhou stranu, já s ní strávila několik hodin, hlídala jsem jí psa, a nepůsobila divně :smi: jistě, že praktiky s potkanama má divné a množírenské, asi i jiných hlodavců a kdo ví co všechno má, ale jinak působila prostě jako každá druhá, jak se říká :smi:

Kawi já s ní strávila celej den na výstavě a ty kecy co vedla.. přes celej sál byl slyšet ten její pronikavej vysokej hlas, kterej každýmu nutil, že její Míša je vlastně senior a že ona je vlastně úžasná, protože si ho vzala z útulku (což není pravda). A vím, že tam cpala někomu něco o melounech, o těch svých pelechách, co šije její máma, atd... a nakonec se urazila, když její senior nevyhrál a odešla.

Pro mě člověk se kterým nechci jet společně ani ve výtahu, neboť jeho společnost je mi nepříjemná... bez ohledu na její "vševědoucnost" a zacházení se všema! zvířatama :dozey: člověk, kterej vědomě kříží psi tak, aby mu vznikali zajímaví "zmetci" (a tím myslím, zvíře s min. hmotností, špatným zdravím, atd..) a pak se s nimi chlubí, jezdí na výstavy, věnuje se psím sportům od A do Z, k tomu provozuje "animoterapii" naprosto zanedbává jejich wellfare.
A to ikdyž si odmyslím to množství zvířat o počtu zvířecích druhů nemluvě. Takovéhle zacházení neschvaluji ani s jedním zvířetem..... asi proto si mne smazala z "přátel" na FB
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Ciruki » 29 bře 2014 13:54

Bohužel jsem se s ní už taky setkala, potkaly jsme se na agility závodech :? Závody agility jsou buď oficiální, kde se běhá podle řádu Klubu Agility ČR, nebo neoficiální, na kterých si pravidla a kategorie určují pořadatelé. Jenifer jezdí na oboje, nijak zvlášť skvěle neběhá, ale vzhledem k tomu, že aktivně závodí s asi sedmi psy, sem tam se jí nějaké umístění nevyhne. Fakt ale je, že když jí to pořadatelé pravidly umožní, tak jí nevadí běhat na neoficiálkách se psy, kteří už běhají oficiálně ve vyšších výkonnostních kategoriích :x Bohužel ale když si to tahle organizátor nastaví, tak se s tím nedá nic dělat.
Neumím si představit, že se může dostatečně věnovat sedmi psům, fretce a blíže neurčenému množství myšek a potkanů :x Ona si ale nejspíš myslí, že je její chov v pořádku, vzhledem k tomu, jak se tím chlubí :(
Ciruki
Superpotkan
Superpotkan
Bydliště: původně Jičín, ale poslední dobou kvůli VŠ spíš Brno :-)
Potkani: Quileen Beris (S, burmese, *12.12.2013)
Gremleen's Sewellia (S, black, berkshire, *22.4.2014)
Ashanti Sin Cera (R, russian burmese, self, *15.8.2014)
Brielle Sin Cera (S, agouti, berkshire, *20.1.2015)

V potkaním nebi:
Suki (S, wheaten blue burmese, solid, 18.10.2011 - 15.1.2014)
Zafíra van Rattenburg (DR, american blue, solid, 24.3.2012 - 1.2.2014)
Ciri (S, black, berkshire, 17.9.2011 - 14.6.2014)
Bebešina Nyala (D, fawn, solid, 5.10.2012 - 31.3.2015)
Chovatelská stanice: Sin Cera

Příspěvekod Alessa » 19 čer 2014 11:11

tak se slečou Veselou jsme teď s Chesterem řešili tu klec:( samozřejmě neúspěšně, telefony nezvedá, reaguje jen na sms a z xxx sms jsem mylně pochopila, že bydlí v Praze a klec má, nakonec Chester zjistila, že klec má úplně jinou a v Praze nebydlí. proč se zbavovala suprové klece, když má na stránkách fretky a potkany, k tomu nový vrh, nechápu
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Příspěvekod chesterfield » 19 čer 2014 11:23

přidám se ač úplné pozadí nevidím, ale z telefonu jsem také něměla dobrý pocit, celé to bylo hodně zmatečné a divné. Nevím kdy Alessa odpovídala na inzerát, ale prý furet byla prodána už před dvěmi týdny. Slečna veselá je podle hlasu mlaďounká a posílala mne pro klec k mamce do Velvar. Tak nevím....
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Alessa » 19 čer 2014 14:57

já odpovídala před pár dny a inzerát zmizel až včera..ještě, že jsem neposlala ty peníze. Jinak objektivně nic negativního říct nemůžu, ale komunikace dost na prd
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Příspěvekod womi » 20 čer 2014 13:11

s jenifer je lepší neřešit vůbec nic.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod chesterfield » 20 čer 2014 18:55

Ty víš o ko jde?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod PxNxDx » 21 čer 2014 08:16

chester jde o Jennifer, které je téměř věnováno toto téma... stačí pročíst :roll:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Chovatelské stanice