Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Černá listina

Kontakty na chovatelské stanice a odkazy na jejich webové stránky.

Re: Černá listina

Příspěvekod Vell » 30 črc 2014 17:42

myslím, že poznámka "vhodný na PP chov" je dostačující
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod Vrabček » 30 črc 2014 18:03

Vell píše:myslím, že poznámka "vhodný na PP chov" je dostačující

aha, pardon, to jsem si nevšimla :angel:
Vrabček
Růžovka
Růžovka
Potkani: Viki - přinesena ze zverimexu 22.4.2014 asi ve 2-3 měsících, F, S, černá hooded
Ellie - přinesena z ChS Family Geluzee (Avisand), narozena 7.5.2014, F, D, černá husky

Příspěvekod womi » 30 črc 2014 19:07

Mozna ji prestali bavit a chcebto omladit. U ni by me neprekvapilo nic
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Eva » 30 črc 2014 19:18

Womi mě bohužel napadlo přesně to samé :( .
Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal ...
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Athos, Porthos, Aramis, Yonášek, Jim Beam, Tobiáš, Anýzek, Damiánek, Luciánek, Bonifácek, Truhlík, Guttalax

Odešly za Duhový most :,-(
3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod PxNxDx » 30 črc 2014 19:41

nechci vám brát iluze, ale tohle jsou podle mě její odchovanci, které doteď neprodala.. a svoje "chovné" si podle mě nechává :roll:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod kawi » 30 črc 2014 19:45

no podle věku samců se jich spíš chce zbavit, ty samice bych jako odchovance také viděla, ale proč tomu nedat punc "úžasné příležitosti jak si pořídit hcovné samice" a neprodat to, že jo :roll:
kurnik pro ta holka nezustava jen u tech psu? :wallb: potkani v plastboxech jako myšky, já z toho vždycky chytám takovej vztek :weep:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod PxNxDx » 30 črc 2014 19:47

kawi proč nezůstává u psů? :shock: Vždyť u psů dělá naprosto stejný prasárny jako u všech svejch zvířat. jak tohle můžeš vůbec říct? :shock:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod kawi » 30 črc 2014 19:51

já myslela, že s psama dělá jenom tu agility a dogdencing, ted teda jeste canisku :shock: ne, nech mi moje iluze, prosim tebe :wallb:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod PxNxDx » 30 črc 2014 19:55

hořká pravda.. chová naprosto všechno co má v dosahu. A všechno stejně blbě :dozey:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod nevi » 30 črc 2014 21:11

malá etymologická poznámka: Podle toho co o ní čtu a slyším poslední dva tři roky, bych v jejím případě nepoužívala slovo "chovat" :roll:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod womi » 31 črc 2014 07:42

Ano ta kdyby mohla, tak zvládne splácat na sebe keramickou podnožku s čalouněnou taburetkou a vydávat to za stůl :dozey:

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya

Příspěvekod Prcek3 » 18 srp 2014 16:51

Tak a teď mi vysvětlete proč jsem o tomhle fóru nevěděla dříve.. Dočítám se tu krásné věci o paní Jenifer Veselé a její chs Family Geluzee. Odtud jsem si nedávno koupila myšku, mou první myšku z nějaké chs. A hned se mi to označení chs zhnusilo. Nebo alespoň ve spojení s touto paní.

Takže, vše probíhá stejně jak jsem se tu dočetla. Myšák předaný na stanici metra (pravda že jsem se mohla jet podívat do Velvar jak chs vypadá, ale když byla možnost vyzvednutí v Praze kde bydlím...). No tak jsem si odvezla pidi myš (vážil 20g) a doma poté zjišťuji že kýchá. Nechala jsem to být s tím že to odezní, že je jen nachlazený a zateplila jsem mu kolem bydlení. Neodeznělo a později jsem přišla i na to že má všenky. Dle veterináře prý určitě od ní. Po kontaktu s paní Veselou mi nabídla léčbu, už nevím co přesně, ale na všenky že mu něco píchne (ještě ke všemu by to píchla její maminka..). No raději jsem se zeptala veterináře a léčba mu přišla jako absolutně nevhodná.. A já na něj nedám dopustit a proto už myšák všenky nemá. Jen pořád kýchá, čehož se bojím po tom co jsem tu zatím přečetla.

A vlastně dodnes jsem o tomto fóru nevěděla a nepřišla bych na něj, kdybych se nešla podívat na stránky chs s tím, jaké další hezké myšky to tam mají (ano měla jsem v plánu pořídit kamaráda). Tak, stránky smazané, nebo prostě error. Jak u stránek myší, tak u potkanů (na které jsem taky koukala jestli nekoupit po mojí Bobině (už je stařičká :( ) No tak nevím co si o tom mám myslet, ale jak to tak sleduji, pani nabízí zvířátka zřejmě jak na běžícím pásu a také mění stránky, no i celé názvy chs..
Prcek3
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 18 srp 2014 19:26

podku byste nám chtěla pomoct se stížností na ní, budeme moc rádi. Bohužel všechny tyto informace máme z druhé ruky a vy jste konečně někdo, kdo má špatnou zkušenost osobně...

EDIT: tak jak jsem dneska viděla na FB, tak slečna Veselá snad opravdu končí s chovem. Rozprodává i vybavení.
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod PxNxDx » 19 srp 2014 14:26

bohužel, tomu nevěřím :evil:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod womi » 20 srp 2014 07:48

Třeba to nebude ani potřeba. Už rozprodává i nějaké vybavení.

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Chovatelské stanice