Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

XXXL z LevneKlece.cz

Vše o ubytování pro potkany.

XXXL z LevneKlece.cz

Příspěvekod Vojtěch Rauer » 08 črc 2012 15:59

Ahoj nemáte někdo s touhle http://www.levneklece.cz/www-levneklece ... m-x-100-cm klecí zkušenosti? máte jí někdo doma? Jak vám přišla? Skládá se snadno? ... vím že je to hodně otázek ale nerad bych jí potom vracel :whistle:
Vojtěch Rauer
Růžovka
Růžovka

Re: XXXL z LevneKlece.cz

Příspěvekod Vell » 08 črc 2012 17:37

mám tu menší a v životě už jí nechci.. diskuze k tomu je na poslední stránce tady viewtopic.php?f=25&t=4688
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod Vojtěch Rauer » 09 črc 2012 11:02

Tak po přečtení tu klec teda rači kupovat nebudu... koupím asi jen ty hamaky, protože ty mnou podomácku vyrobené vypadají jako bych je vyhrabal na půdě :|
Vojtěch Rauer
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod petra » 09 črc 2012 16:18

Já ji mám a musím souhlasit s Vell - nikdy bych ji už nekoupila, hned zrezivěla a holky mi z ní utíkaly, protože se neskutečně po stranách rozlejzá :-x Takže za ty peníze najdeš určitě lepší :up:
Čím více miluješ zvířata, tím více jsi člověkem
petra
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Gedžitka, Bibianka,Andělka
Za duhovým mostem: Albínka, Zoe

Příspěvekod Vell » 14 pro 2012 13:09

nové praktické poznatky k těmto klecím.. pozohýbala sem háčky kleštěma - klec je stále nestabilní a škvíra mezi stropem a stěnama úplně stejná.. měsíční mimino se z ní odstěhuje.. takže sem ty obrovský škvíry musela zadělat pletivem.. a i tak sem se děsila, že mimino uteče, protože rozteč mezi mřížema je dost veliká.. přidělala sem přidaná patra pro "lepší stabilitu", který sem musela samozřejmě nejdřív oblepit.. po tom co se potkani bavili strháváním oblepení i na to hodit lino.. stejnak patra asi brzo poletí.. a klec se při drbání potkana stále klepe, jako když kolem jede vlak..
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie

Příspěvekod Qeezle » 03 led 2015 17:28

Ahoj, ráda bych oživila toto téma a zeptala se Vás všech na kvalitu klece XXXL dnes. Přece jenom uběhly tři roky od založení tématu, můžete se tedy někdo podělit o novější zkušenosti s touto klecí? Ráda bych ji vzhledem k velikosti koupila svým klukům a doma si ji pořádně natřela, aby nedošlo ke zčernání mříží a prodloužila se tak celková životnost klece. Dost mě ale děsí, že si tu lidi stěžovali na velkou škvíru mezi stropem a stěnami. Budu si teď pořizovat dvě nebo tři mimča a nerada bych, aby mi běhali po celém bytě. :D Na fb se ale o tomhle problému nikdo nezmínil, ani nestabilitu nikdo nezmiňoval a chválili si tam i pevný plastový spodek (ze kterého jsem měla strach nejvíc, aby nepraskal). Zkrátka až na potřebný nátěr mříží o ní všichni mluví jako o fajn kleci za málo peněz, kdežto starší příspěvky tady ji popisují v těch nejhorších možných barvách. Proto prosím o aktuální info nejen o této kleci, ale celkově o všech klecích z levneklece.cz. :)
Bára + Myall, Rampastos, Cornelis, Cider a Coriander :)
Qeezle
Růžovka
Růžovka
Potkani: Gremleen's Meloe, Gremleen's Myall, Gremleen's Rampastos

Příspěvekod Vell » 03 led 2015 18:40

když teda pomineme pochromovanou mříž, která sama o sobě smrdí jak rasův pytel... plastový spodek má mnohem pevnější než ty menší verze.. u menší verze mi ho holky naprosto sežraly.. a škvíry mezi stropem a stěnami jsou obrovský.. dokonce i poslední mezera mezi bočníma stěnama a zadní stěnou.. mimina sem musela mít v jiný kleci a mohla je tam dát až kolem 3 měsíců starý, protože sem je lovila po pokoji.. a i tak sem se bála, že je budu lovit.. když se mi v pondělí večer připomeneš, tak ti to můžu vyfotit
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod monikamiko » 08 zář 2015 14:08

Tuto klec mám doma a musím zmínit pár věcí, těžkose umývá protože rozkládat ji a zase složit dohromady je celkem dřina, plastový spodek už ná v rohu dvě díry, bohužel , sice netuším jak se těm dvoim podařilo prokousat ven ale teď mám obě díry zadrátované a vše je zase v pohodě, v balení sem zdarma dostala brousek na zuby a tři desky, brousek jim nechutnal, ani se ho nedotkly takže sem ho musela vyhodit, a desky byly do dvou dnů počůrané takže sem desky musela vyhodit. Jinak sem s kleci spokojena
monikamiko
Růžovka
Růžovka
Potkani: Angee Jerry a Tyko

Zpět na Klece