Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Náhradní díly Ferplast

Vše o ubytování pro potkany.

Náhradní díly Ferplast

Příspěvekod Kimik » 02 črc 2012 12:29

Potřebovala bych poradit, jestli někdo nemáte zkušenosti nebo nějaký nápad. Koupila jsem si na Aukru klec Casita od Ferplastu. Byla levná. Měla jsem z ní radost do té doby, než přišla a zjistila jsem, že jí chybí podstatná maličkost-mříže :shock: Tak jsme jim tam volali a oni mi nabídli SLEVU! Ale já slevu nechci, protože klec bez mříží je drahá i zadarmo :( Tak mi nabídli, že když si seženu náhradní mříže sama, tak mi dají slevu v ceně těch mříží. Ale netuším, jestli je něco takového vůbec možné, nevíte, jestli se dají někde u výrobce objednat náhradní díly nebo neznáte někoho, kdo by to mohl sehnat (zjistit)? Třeba nějaký majitel obchodu, ti přece by měli mít kontakt na prodejce/výrobce. Našla jsem stránky Ferplastu, ale jsou jenom v italštině a moc se v tom neorientuju :( Když mě nic nenapadne, tak budu požadovat vrácení peněz, to je jasný, ale klícka se mi líbí a chtěla bych si ji nechat...
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Re: Náhradní díly Ferplast

Příspěvekod kawi » 02 črc 2012 13:12

kimik, okamzite vratit, odkud je cas :smi:
nikdy jsme neslysela, ze by se krome dna dalo sehnat cokoli nahradniho do klece :(
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Sharkie » 02 črc 2012 13:45

da sa zohnat, ale ten link vam teraz narychlo nenajdem.. kazdopadne, pokial v inzerate nie je vysleovene napisane, ze tam mreze nie su, tak vratit a nahlasit aukru
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod nevi » 02 črc 2012 14:54

Kimik: Reklamuj to. Mříže neseženeš, rozhodně ne v rozumné době.

Před časem jsem takhle sháněla dno, protože dno od staré plusky nepasuje na novou, sehnala mi je jedna majitelka z eshopu a domluva s Italy probíhala stylem "máme mít někde na skladě ještě 4 stará dna, ale musíme se podívat jestli tam jsou a kde jsou", čekala jsem na to snad měsíc a dno jsem sice nakonec měla, ale fakt že je Ferplast běžně prodává náhradní dna a plastové spojovací díly. O mřížích jsem nikde neslyšela ani ťuk :roll: A jestli je složité vyjednat už nedostatkové běžně prodejné zboží, tak co teprve náhradní díl na zakázku :roll:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Kimik » 03 črc 2012 07:19

Přítel pracuje jako nákupčí, někam zavolal, někam napsal a obratem mu přišla následující nabídka:

0983797117 - BLACK DOOR CASITA 120 - 74,-
0983792017-1 - BLACK FRONT SIDE CASITA 120 - 219,-
0983792117 - BACK SIDE BLACK CASITA 120 - 219,-

Doprava + dobírka 128,-

Ještě zjistit, jak dlouho bude trvat doručení.
Dobrý, ne? :up:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod nevi » 03 črc 2012 07:42

Vyplatí se ti to?
nevi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Kimik » 03 črc 2012 07:54

Prodejce svatosvatě přísahal, že když si seženeme náhradní díly, tak nám tu částku za ně proplatí (respektive vrátí z ceny klece). Nevím no, ještě to musím promyslet, ale klícka se mi líbí a nová stojí přes dva tisíce.
Kimik
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod kawi » 03 črc 2012 10:18

kimik, slibil pisemne, nebo ustne? rozhodne si vyzadej oficialni pisemne prohlaseni, ze ti cenu tech idlu, co sis sehnala, proplati v plne vysi, jinak bych na to srala :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)

Příspěvekod kawi » 21 srp 2012 11:41

kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod nevi » 01 led 2013 19:41

Tak na odkazu od kawi jsem - snad, obrázek je dost nejasný - našla spojovací tyč na klec Furet Plus. Čekám, co mi odpovědí z e-shopu. Nevíte někdo o dalším místě, kde by se dala sehnat jedna náhradní tyč?
nevi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod nevi » 21 črc 2014 20:46

Ještě pořád sháním náhradní spojovací tyč na Furet Plus... nevíte někdo o něčem? :|
nevi
Moderátor
Moderátor

Zpět na Klece