Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Klec Osmák degu chrom

Vše o ubytování pro potkany.

Klec Osmák degu chrom

Příspěvekod maťa » 24 bře 2011 21:05

Ráda bych se vás zeptala na názor týhle klece (viz obrázek).Líbí se mi,a ráda bych jí objednala,ale chtěla jsem se podívat sem na názory jestli se tu o ní nepíše,a nenašla jsem,tak snad nevadí že jsem založila téma nové. :oops: Rozměry má 71×40×63 cm,dělá se i menší verze ale mě de hlavně o tuhle velkou protože menší se liší jen o stovku z ceny týhle.Podle kalkulátoru mi vyšla na 3 potkyše,a dost silně o ní přemýšlím,že jí objednám.Cena je příznivá vzhledem k rozměrům.Patra jsou sice kovová,ale ty já mam i v nynější kleci a mám je potažený látkou,takže tady bych taky zvolila látku aby potkánci neměli otlaky na pacičkách.Ten rošt dole bych taky vyhodila.Nevím,pořád o ní přemýšlím,ale zase než abych kupovala eloxku velkou nebo činčilu chrom velkou a dávala za ně přes 900 i s poštovným tak by mi vyšla tahle výhodněji.Co si o ní myslíte vy?

Cena velké ( 71×40×63 cm) - 798,-
Cena malé (59x36x52 cm) - 686,-

Malá
Obrázek

Velká
Obrázek
maťa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver,Oscar,Oggie

Re: Klec Osmák degu chrom

Příspěvekod Sharkie » 24 bře 2011 21:11

pravdepodobne ti tu vacsina povie jedno: chrom nekupovat - blbo sa to cisti, zanasa sa to, smrdi to, pre potkanov v podstate rozumne nepouzitelne :roll:

rozmer je sice pekny, ale ma to male dvierka, patra tiez nic moc a radsej bych si kusocek priplatila a kupila vacsiu cincilu ELOX :)

edit: tak tie dvierka su na tej velkej sialene maleeee :shock: tam cez to nic nepretlacis, misku, zachod, patra..
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Mell » 24 bře 2011 21:12

Maťo chrom bych nebrala, elox je lepší, mám eloxku po 2 majitelích, takže kdo ví, jak je stará a je stále krásná.
Chrom za chvilku vypadá hrozně, je to na tobě, ale myslím, že je lepší si ty dvě stovky(s poštovným tedy 3)připlatit, vydrží ti dýl. :yes:
edit. nebo pokud to není akutní, tak si dej po netu inzerát, že koupíš použitou, já koupila za 250,-.S poštovným mě vyšla na 400.
Mell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje lásky
Torin Vasil Champagne de Loren*30. 8. 2010
Mandarin's Simba od Jirky*20. 11. 2010
Darius z Fooobie*25. 11. 2010
Maxwell Joker of X-rats*11. 4. 2011

Za duhovým mostem
Amy of zverex (asi 9. 10. 2008-25. 6. 2010)
Kurt/Cestovatel/ z Fooobie(11. 1. 2009-10.9. 2010)
Meníček z Fooobie(11.1.2009- 24. 1. 2011)
Celestin Amos of Navel(15. 6. 2010-17. 3. 2012)

Příspěvekod maťa » 24 bře 2011 21:24

No uvidim,docela to spěchá,ale nejhorší na tom je,že jsem psala nejmíň 5ti lidem ohledně eloxky co jí prodávají použitou,a oni nejsou schopný za týden napsat na email ani Bů :dozey: (Nechápu,proč si tam dávají inzerát,když jim člověk napíše a že bude rychle jednat,a oni nejsou schopní odepsat). Proto se snažím najít lepší způsob,koupením nové klece,ale co nejlevnějš,když už aby to vyšlo teda aspon i s poštovným na 900,- jenomže se mi nedaří najít a já peněz moc nemám a mamka nechce víc investovat,což zase chápu. :roll: Achjo,je to těžký.. :(

Zeptám se,vejdou se tři potkani do malý eloxky nebo ne? Já,že na malou bych ještě měla,ale na velkou... :roll:

Mell,odkud? Teda z jakýho bazaru,jestli to není tajný? ;) Já už snad koukala všude možně po bazarech dokonce mám různě i inzeráty že sháním a nic. :(
maťa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod CZpavinka » 24 bře 2011 21:53

mati opravdu tohle není vhodná klec, doma mám vcelku podobnou a kupovala jsem za chvíli eloxku velkou, do malé se tři nevejdou (alespoň tuším, že ne) ale chrom fakt nebrat, je to na nic...elox se třeba občas může používáním seškrábnout, ale pořád je to daleko lepšíp, než celochromová...když to spěchá je to špatný no, člověk na ty inzeráty musí fakt pomalu...nevím, jak ti pomoct, třeba někdo z okolí nemá na půjčení na tu nejnutnější dobu nějakou klec aby sis mohla naštřit případně najít použitou elox?
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod maťa » 24 bře 2011 22:05

Pavi,nemá. :? Ono takhle,v nejhorším případě bude Merlinka teda v tý malý co mám.Myslela jsem,že bude lepší když porodí v tý kde mam ted kluky,a že tam rovnou pak zůstane s nastávající samičkou.Kluci by dostali větší a bylo by to vyřešený.Jenže jsem to chtěla stihnout mít tu klec než Merlinka porodí,ale když holt to teď z inzerátů nevyjde tak bude muset být v tý malý,a pak už snad se klec nějaká objeví abych za čas mohla všechny stěhovat. :roll: Nojo,mrzí mi jen,že sem byla natěšená na klec která je velká a vyhovuje i mé cenové relaci,a nakonec je špatná.Ale tak snad už se mi konečně někdo ozve na eloxky. :?
maťa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Mell » 24 bře 2011 22:20

Mati, tajné to samozřejmě není, ale zklamu tě, bazar to nebyl. Měla jsem na to štěstí, Luczinda odtud z fóra ji tehdy prodávala na králíkách.
Zkus vyčkat, to je vždycky pech, jak člověk potřebuje něco hned, já ji brala jako klec navíc, nouzovku, že se někdy bude hodit. A hodila se, kluci v ní strávili dohromady měsíc. Ale je fakt, že jsem díky ní byla furt vylepená u počítače a sledovala inzeráty. :oops:
Mell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje lásky
Torin Vasil Champagne de Loren*30. 8. 2010
Mandarin's Simba od Jirky*20. 11. 2010
Darius z Fooobie*25. 11. 2010
Maxwell Joker of X-rats*11. 4. 2011

Za duhovým mostem
Amy of zverex (asi 9. 10. 2008-25. 6. 2010)
Kurt/Cestovatel/ z Fooobie(11. 1. 2009-10.9. 2010)
Meníček z Fooobie(11.1.2009- 24. 1. 2011)
Celestin Amos of Navel(15. 6. 2010-17. 3. 2012)

Příspěvekod maťa » 24 bře 2011 22:24

Aha. :oops: No na králíky sem taky dávala inzerát že sháním,tak uvidíme. :? Teď se svorně pokouším o tuhle http://zvirata.bazos.cz/inzerat/9268328 ... a-elox.php Slečna ještě nenapsala,tak uvidim do zítra,kdyžtak jí zavolám,ať aspoň vím,načem jsem a jestli už náhodou není prodaná. ;)
maťa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod maťa » 25 bře 2011 11:48

Tak nakonec budu objednávat novou činčilu elox 71x40x63 cm na jednom eshopu kde jí mají levně.Takže nakonec se moje hledání eloxky do 1 hodiny ranní vyplatilo. :roflcry: :whistle: Už se těším až přijde,abych mohla vybavovat. :lol:

A děkuju vám všem moc za odpovědi,vím že bych určitě litovala kdybych pak tu klec koupila,takže jsem ráda že jste mě navedly na eloxku.Děkuju :loveit: :up:
maťa
Superpotkan
Superpotkan

Zpět na Klece