Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

klec REMI

Vše o ubytování pro potkany.

Re: klec REMI

Příspěvekod womi » 03 črc 2012 08:50

Těžko říct, zjistila bych ti to, ale momentálně jsem ji dlouhodobě půjčila. Já jsem každopádně patra v téhle kleci neměla, místo toho jsem jim dala na přeskáčku košíčky.
Obrázek
Pak jsem ještě přidala jeden naproti těm dvoum jakoby mezi ně. Bylo to pro mě pohodlnější, než se tam cpát s patrama, který by pořádně nešly umýt, díky dvířkám :roll:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod womi » 03 črc 2012 09:21

ještě tady: viewtopic.php?f=42&t=5837&start=135#p357845 mám vyfocené, jak se dá vybavit, jestli by ti to nepomohlo
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Vojtěch Rauer » 03 črc 2012 16:55

Já právě že klec má hloubku 38cm a to patro délku strany taky 38cm tak jestli se to do toho vleze protože kupovat to zbytečně se mi nechce
Vojtěch Rauer
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Vojtěch Rauer » 03 črc 2012 17:11

jinak takhle to u nás zatím vypadá :) chce to ještě hodně úprav
Přílohy
dasda.JPG
Vojtěch Rauer
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Zzuzka612 » 04 črc 2012 04:36

Co treba ty patra polepit samolepici tapetou? To se pak curani jen otre a je klidek. :)
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vojtěch Rauer » 04 črc 2012 07:48

Vidíš to mě nenapadlo :whistle: ale stejně bych tam chtěl to ferplast patro je to mnohem ptraktičtější
Vojtěch Rauer
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Zzuzka612 » 04 črc 2012 17:11

S patrem neporadím, ale řekla bych že to bude chlupový, ale nenacpe se tam... Já mám dřevěné poličky olepené omyvatelnou samolepící tapetou... a ani mi to neokusujou mám už půl roku jednu vrstvu a pohodička patra obden vezmu vlhkým hadříkem a sem spokojená. :)
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod sedsi » 25 srp 2013 17:02

Taky o téhle kleci uvažuji, jen se chci zeptat, jestli někdo nakonec zkoušel, zda se do ní vleze to patro od Ferplastu, když to má stejný rozměry jak klec...
sedsi
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Zzuzka612 » 25 srp 2013 19:33

nevejde se tam
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod HVlacna » 27 pro 2013 20:03

Ahoj,

přidávám naši variaci na klec Remy. Patra jsme oštípali do požadovaných rozměrů a přidělali na ně plastové prostírání z ikei.:) Dále je v kleci domeček Sputnik XL, hamaky, drenážní trubky uchycené drátkem, žebříčky (ty původní ke kleci), had z usušeného pečiva a had z těstovin na hlodání, dřívka na hlodání..

My i kluci jsme s klecí maximálně spokojení!:)
Přílohy
5a.jpg
Naše klec Remy
HVlacna
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod VOTA » 20 bře 2016 18:28

Co jsem to tu tak pročítala, tak plno lidí by rado ferplast patro, které do klece nepasuje. Je to sice starší diskuze, ale kdyby se to někomu hodilo a nutně potřeboval koupené rohové patro, tak toto http://hlodavci.zviratadoma.cz/klece/nahradni-vybaveni/patro-rohove-25x25cm/ na remynu krásně sedi - jediná nevyhoda je, že tak trochu klouže, takže je potřeba tam třeba pilkou udělat zařezy :)... u nás krásně funguje a navíc ma v ově rozvoz zdarma :whistle:
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Holky: Casey, Joe Jared Jane, Johny, Sebastien, Alex, Daisy, Stormy, Black Cherry, Kessy, Amy, Shira, Yuki
Kluci: Hei, Ricky, Crash, Ash, Ikuto, Yoru, Ichiru, Gray, Stiles, Shadow, Sinister, Seth
Chovatelská stanice: -

Předchozí

Zpět na Klece