Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Klec pro fretky, činčily a veverky Perfect

Vše o ubytování pro potkany.

Re: Klec pro fretky, činčily a veverky Perfect

Příspěvekod Hibari » 16 srp 2014 21:21

Od tří měsíců by neměla :-) - tedy aspoň u samců.
Devil's nest pets: Dmitrij the Reaver, The Wrath of Malekit, Castiel, Todd the Wraith
Rainbow bridge: None (fortunately)
Hibari
Růžovka
Růžovka
Potkani: Moji kluci:
Dmitrij the Reaver (věčně nevzdávající se bojovník s respiračními obtížemi se zálibou pozorování světa z ramene jeho lidského otroka a velký milovník okurek a mrkve v jakékoliv podobě)

Malekith (užárlený "alfa samec" zbožňující neuvěřitelně démonicky ufounské debaty po skype s mými přáteli, když se zrovna nedívám; lupič všeho dobrého a jedlého, včetně mých nehtů a Dmitrijových léků, které ovšem do Dimky nenarvete, ani kdybyste se na hlavu stavěli)

Příspěvekod Vell » 07 čer 2015 16:44

kdo má tuhle klec? mně se docela líbí, šoupla bych do ní kluky (jako náhrada za rozkládací klec).. jen se dost bojím tý rozteče a nízkýho dna :shock:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod Veselka » 24 čer 2017 16:09

Je to už dost staré téma. Na klec nedám dopustit, nicméně aktuálně hledám náhradní díly a možná jsem našla.....
http://prevuepet.com/product/828/485-ac ... cessoryset
Tak se to třeba bude někomu hodit.
Potkaní kluci Strakáček, Bělásek, Hnědásek, Prcek přejmenován na Malý Strakáček 1, Malý strakáček 2, Fuzík 1, Fuzík 2, Malý Bělásek, Ferda, Malý Strakáček 3 a Malý Strakáček 4
V srdci a vzpomínkách Vás mám napořád Anatásku, Torinko, Čiperko,Lojzíčku,Tasíčku, Staroušku, Darwinku , Arwinku, Honzíčku a Neposedo
Veselka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Anatásek, Torinka, Čiperka, Lojzík a Tasík - všichni už jsou tam někde spolu.
Společnost mi nyní dělají Arwin, Darwin, Neposeda a Honzík a spol.

Předchozí

Zpět na Klece