Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Sara (výrobce Marchioro)

Vše o ubytování pro potkany.

Re: Sara (výrobce Marchioro)

Příspěvekod Tara » 29 led 2009 15:58

ona sara ma prave tri velky , celou otviraci "strechu" a jeste maly ze strany..
ale stejne..sla bych taky do towerky:-)
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Zuza » 30 led 2009 22:05

Taaak a je rozhodnuto:)Miláček viděl i towerku a vyjádřil se tak,že je mu to vlastně úplně jedno co nám bude doma stát :lol: Takže počítám,že tak za dva měsíce budou tři kluci bydlet v kleci pro 17 :roflcry:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod PxNxDx » 02 črc 2014 09:24

objevila jsem klec SARA C2, což je pro mě kompromis mezi větší C3 a tím malým hangárem co mám doma, ale rozteč mříží je 2cm, což je na mimina hodně :| Vím, že lze klec obalit pletivem, ale... navíc má plastové spojky, což by v případě plastožroutů mohl být problém. Máte někdo ke klecím SARA něco hodně pozitivního? :lol: protože je fakt moc pěkná

http://abc-zoo.cz/9662-klietka-pre-hlod ... 62260.html
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod chesterfield » 02 črc 2014 09:43

Pixi mám od Marchiora několi variant klecí od třípatrové Tomy po obyč tomy. Mohu Ti Sáru doporučit, Machioro má ty klece fakt vymakané. K těm umělohmotným věcem - no pokud tu klec nebudeš každou chvíli rozebírat a skládat tak to není problém. yatím ani jeden z mnoha obyvatelů se k tomu plastu nedostal. Pokud se s nima často manipuluje tak se rády lámou případně vyžvýkají. Řeším to fofrpáskama,. ale jak jsem bylana veletrhu v Norimberku tak jsem si zašla na stánek Merchiora a tam se dfomlouvala, jestli by mi nějaké mohli poslat. Zatím jsem dostala firmu, která jejich věci dováží, tak se tam chci poptat jak to je. Nějak není furt jasné, jestli přijdou jako náhradní díly, nebo je musím zaplatit. Pravda, já jsem tu velikou koupila už starší, u mne byla dlouho v provozu než se to ulámalo. Takže za mne Merchioro ano :up:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod PxNxDx » 02 črc 2014 12:46

já mám právě doma tu nízkou... když byly holky v důchodu, tak jim vyhovovala, ale neměla jsem plastožrouty. Teď ji má půjčenou ségra přítele a bydlí v ní morče, který mi systematicky okousává plastové spojky na které dosáhne :roll:
jako fofr pásky jsou řešení, ale proč si kupovat klec u které vím, že to budu muset řešit...

nejvíc mě ale děsí ty mezery.. mám pocit, že mimina protečou jak voda :zip:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod chesterfield » 02 črc 2014 13:18

no jak říkam ožírat mi to nikdo neožíral a vzviklalo se to opravdu až pár let - rozebírala jem ji na velké čišštění.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod chesterfield » 02 črc 2014 15:52

Pixiku našla jsemtoto:
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/3674574 ... odavce.php
je to ta sara co chceš a chce za ní 1800, stará 1,5 roku- se mi zdá docela dobré

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod womi » 02 črc 2014 18:19

PX já ti klidně půjčím furetku na dobu neurčitou :smi:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod potkusaci » 02 črc 2014 18:53

"já ti klidně půjčím furetku na dobu neurčitou"
:lol: :roflmao: :roflcry:
"Dvě věci naplňují mysl vždy novým a rostoucím úžasem a úctou, čím častěji a více o nich člověk rozjímá: potkaní nebe nade mnou a mravní zákon ve mně." Immanuel Kant a potkusaci
potkusaci
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Geofrey (hooded, black) a Robin (hooded, aguti). Zverák, narození zhruba únor 2014, u nás od dubna), v avataru zleva doprava.
Womiminka (vrh E, 7.6.2014, u nás od 13.7.2014): Egiramlon - Blue (dumbo, ruská modrá, bez kresby) a Euthyrox - Black (dumbo, černá, bez kresby).
Buttefly´s NO NAME - Silver (velveteen, russian blue, self). Narozen 27.6.2014, u nás od 8.8.2014.
Morčata: Sir Simon Theodor Tobias (u nás od 6.6.2012), Tiri a Vilibald (u nás od 1.6.2012)
Džungaráci: (u nás od července 2012 postupně přicházející) Jeremy, Jennifer (+ únor 2014), Lucy, Alvin Piškotek
Myš: Remy de Ratatouille (u nás od 2.1.2012, + červenec 2012)

Příspěvekod PxNxDx » 02 črc 2014 19:38

tak o klec teď hned nejde, mám doma při nejhorším Freddynu, ale chtěla bych si udělat radost nějakou pěknou a zároveň prakitckou klecí :whistle:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod womi » 02 črc 2014 19:45

Nooo, tak Freddyna chváli jako "dočaska" vydrží, než najdeš něco typu ferret nation v rozumné cenové hladině :lol:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Předchozí

Zpět na Klece