Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Činčila elox/chrom (Interzoo)

Vše o ubytování pro potkany.

Re: Činčila elox/chrom (Interzoo)

Příspěvekod CZpavinka » 01 úno 2012 11:16

Holky moje kamarádka na moje doporučení shání eloxku větší, ale prý ji bylo řečeno, že se už nevyrábí, že volala jedna paní z obchodu přímo výrobcům a ti jí to potvrdili :shock: proto se nedá teď vůbec sehnat, je vyprodaná, tak sem docela v šoku, taková výbrná klec za rozumnou cenu

nemáte prosím tip na nějakou podobnou za stejně přijatelnou cenu? :|
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 01 úno 2012 11:46

Tak proto už není k sehnání. :? A menší by nestačila? Případně ta nejmenší z levných klecí..http://www.levneklece.cz/www-levneklece ... cm-x-58-cm Ale tu bych něčím natřela, aby bylo možný jí používat dlouhodobě.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod CZpavinka » 01 úno 2012 12:00

menší má, má dva kloučky, tak sem říkala, že by to stačit mělo, ale chtěla větší stejně jak mám já...ona věděla, že je chovám tak se mě předtím, než si je pořizovala, ptala na všechny věci o nich a já jí doporučila tu eloxku větší, že maj aspoň víc prostoru a není o tolik dražší, ale nemohla ji sehnat, ještě jí dovezli tu chromovou místo eloxky a tak si prozatím koupila tu menší...
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
a Hugo

Příspěvekod womi » 01 úno 2012 12:17

Tak to je ale pěkně na houby, tohle je jedna z mála ideálních klecí za tu cenu :roll:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod CZpavinka » 01 úno 2012 12:52

to mi povídej womi, já sem chtěla koupit potom ještě jednu za lepších finančních vyhlídek a udělat klukům věž, viděla sem to tu a líbí se mi to...ale takhle :roll:

a je fakt skvělá pro potkánky, velikostně a cenově fakt nevím jakýho konkurenta byc hledala...ale prý, že se neprodávala :roll: nevěřím...klec, která se neprodává nebude vyprodaná během chvilky :roll:
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
a Hugo

Příspěvekod womi » 01 úno 2012 13:06

hm, to mi připomíná, jak nechtěl někdo natáčet třetí řadu seriálu, protože první dvě řady vydělaly o půl milionu méně. Proč všichni dobré věci zruší? Tak už jedině zkusit nějaké zapadlé obchody a neprofláknuté eshopy...
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Zeek » 01 úno 2012 13:20

Zkoušel jsem si vyjet nabídku všech eshopu a kde měli napsáno že jí mají nebo dodají jsem psal. Krom jednoho jak jsem psal dřív mi všude řekli jen že není a jestli nechci chrom, jen v tok jednom mi napsali že je k dodání za cca 2-3 měsíce..ale nikde neřekli že by skončila úplně... :|
Taky jsem si koupil menší činilu s tím že až bude dostupná ta větší tak jí koupím a z menší bude víkendové sídlo na chatě... :|
Zeek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Aldur od WOMI'S *13.3.2012

Příspěvekod KockaX1 » 13 úno 2012 23:09

Ahoj holky, momentálně uvažuju o koupi jednoho či dvou potkánků, na základě samých chvál si chci koupit činčilu elox větší, potřebuju dvě na kolej a domů. Sháněla jsem všude možně a možná jsem narazila na jednu prodejnu kde ještě jsou. Pokud byste měli zájem, tak vám mohu též objednat klícku, aspon by se neplatilo poštovné. Nevím kolik kusů mají. Také budu objednávat fialovou přepravku mini capri, kdo by měl též přání mohu taky objednat, aby se to vyplatilo, záleží odkud jste nebo zda si pro ní můžete zajet. Popř. dotazů pište na mail: lenka.noskova125@seznam.cz
KockaX1
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod iwanhoe » 24 čer 2012 19:30

holky (a kluci), myslíte, že může být trvale ve vetší eloxce 5 holek? jsem se trošku zbláznila a potřebovala bych jich tam ubytovat 5... nebo by jim to už bylo malý a radši to mám nechat na 4?
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod nevi » 24 čer 2012 19:53

Měla jsem to tak jednu dobu, ale musela jsem čistit snad co 4 dny :zip:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod iwanhoe » 24 čer 2012 19:59

tak já jenom po Moo jsem zvyklá čistit každý týden :smi: to nebude taková změna :lol:
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod maruska.al » 09 srp 2012 08:35

Vcera mi dorazila velka eloxka z e-shopu Ajax-chovatel.Je to asi jediny obchod v CR,kde ji maji(predtim jsem to zkousela vsudemozne).I cena je u nich solidni-875 Kc..Maji na slade asi jen s modrym dnem(ptala jsem se telefonicky pred objednavkou).Tak kdybyste ji nekdo shanel,aspon vite kde;-)
maruska.al
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Josefínka, Tonička (alias Consuela Al Gabal) a Otylka (alias Empathy Al Gabal)

Za duhovým mostem čekají: Klárka, Ludvička, Svjatoslávek, Sergejíček, Leošek, Béďa a Chopinek

Příspěvekod ararat » 16 srp 2012 15:19

Už ani tam nemají a netuší ...
ararat
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod maruska.al » 17 srp 2012 16:58

:shock: Jakto???? před týdnem mi přišla od nich..To jsem jako sehnala poslední novou eloxku tady v Čechách?????
Sice tam píšou "na cestě", ale před pár dny mi ji přivezli...TAdy je odkaz: http://www.ajax-chovatel.cz/detail/54169/369
maruska.al
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Josefínka, Tonička (alias Consuela Al Gabal) a Otylka (alias Empathy Al Gabal)

Za duhovým mostem čekají: Klárka, Ludvička, Svjatoslávek, Sergejíček, Leošek, Béďa a Chopinek

Příspěvekod maruska.al » 17 srp 2012 17:07

Tady taky vypadá, že ji mají: http://www.zoopotreby.cz/2608-klec-cincila-elox
maruska.al
Superpotkan
Superpotkan

PředchozíDalší

Zpět na Klece