Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Činčila elox/chrom (Interzoo)

Vše o ubytování pro potkany.

Činčila elox/chrom (Interzoo)

Příspěvekod Winonne » 08 led 2007 16:40

Je tato klec vhodná pro potkánka? Nějak mi šmudlinka roste a chci pro ní větší klec.

http://shop.mazlicci.cz/chovatelske-pot ... -6322.html

Sloučeno dohromady - nevi
Winonne
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod nettle » 08 led 2007 16:49

Myslím, že když jí "vytuníš" a dáš do ní spoustu vychytávek tak je úplně v pohodě... :wink:
Bůh není, snažila jsem se uvěřit, ale pokaždý, když už mě skoro dostal na svou stranu, stalo se něco, takové to něco co vás utvrdí v tom, že víra v boha je absolutní blbost...
nettle
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Alinka a Sárinka

Příspěvekod WhiteDevill » 08 led 2007 16:50

Já myslim že je pěkná,ale dej si pozor na to aby ti neprolezla... :)
WhiteDevill
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Ylith » 08 led 2007 18:00

My ji máme a je fajn dobrý je to otevírání se shora :)
Ylith
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Diana » 06 úno 2007 10:19

O téhle taky přemýšlím.. příjde mi i docela dobrá cenou,nemyslíte? :P Když bych si pořídila ještě jednoho potkana a byli by dva, stačila by jim tahle klec? :whistle:
Petr Fletr pletl svetr. Pletl Petr Fletr svetr? Svetr pletl Petr Fletr....:))Pštros s pštrosicí a pštrosáčaty šli do pštrosačárny....:))
Diana
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Escherichia » 06 úno 2007 10:42

Diana píše:O téhle taky přemýšlím.. příjde mi i docela dobrá cenou,nemyslíte? :P Když bych si pořídila ještě jednoho potkana a byli by dva, stačila by jim tahle klec? :whistle:

to si piš, že by jim stačila, je to dost velký....navíc mezipatýrkama a závěsnýma hračkama, se jim prostor na dovádění dost zvětší, mám teď doma od Tarušky činčilu chrom a vypadá stejně....i rozměrově a je ideální, fakt obrovská.... :up:
"Proti proudu se prostě nevysereš." Charles Bukowski

Já však rozeznávám zvuk chůze, co se odráží od výloh hlučných pasáží. Tvou samotu, tvé závaží.
Já vždy rozeznávám tvé boky, když jdeš ulicí, tvé vlasy mezi pšenicí, tvou vůni mezi tisíci.
Já vždy rozeznávám, hravě rozeznávám.
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

Příspěvekod Winonne » 06 úno 2007 11:17

Zrovna včera mi přišla, zaplatila jsem za ní 807kč i s donáškou až do domu. Cena si myslím, že je perfektní s porovnáním s ostatníma. Tady máte odkaz i s našima potkankama, nelekejte se ještě není úplně zařízená, ale pracuju na tom...:-):
http://galerie.kreuz.cz/gallery/main.php?g2_itemId=815
tak ještě přemýšlím jak jí zamaskovat a propašovat na kolej, nemáte někdo nějaké nápady? :roflcry:
Winonne
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Winonne » 06 úno 2007 12:37

Objednala jsem jí odtud, našla jsem jí tu nejlevnější, dokonce o 10kč levnější než velkoobchod který je vyrábí.... :roflcry:
http://shop.mazlicci.cz/chovatelske-pot ... -6319.html
jinak klec asi obalím kartonem či seženu dostatečně velkou krabici a budu dělat že je to třeba televize, ona je vážně docela velká...:-) pak ještě bydlím v 1. patře, tak půjdu z té strany co není vrátnice a vytáhnu jí na nějakém provázku...já vím bláznivý nápady...:-)))) jinak já mám potkana dovoleného v malinké klícce, a mám 2 potkany a poměrně velkou klec, tak co v Mostě jsou levný priváty dyžtak.... :roflcry:
Winonne
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Escherichia » 06 úno 2007 12:51

Winonne píše:Objednala jsem jí odtud, našla jsem jí tu nejlevnější, dokonce o 10kč levnější než velkoobchod který je vyrábí.... :roflcry:
http://shop.mazlicci.cz/chovatelske-pot ... -6319.html
jinak klec asi obalím kartonem či seženu dostatečně velkou krabici a budu dělat že je to třeba televize, ona je vážně docela velká...:-) pak ještě bydlím v 1. patře, tak půjdu z té strany co není vrátnice a vytáhnu jí na nějakém provázku...já vím bláznivý nápady...:-)))) jinak já mám potkana dovoleného v malinké klícce, a mám 2 potkany a poměrně velkou klec, tak co v Mostě jsou levný priváty dyžtak.... :roflcry:

počkat počkat....to jsou ale jiný rozměry..................... :shock:
"Proti proudu se prostě nevysereš." Charles Bukowski

Já však rozeznávám zvuk chůze, co se odráží od výloh hlučných pasáží. Tvou samotu, tvé závaží.
Já vždy rozeznávám tvé boky, když jdeš ulicí, tvé vlasy mezi pšenicí, tvou vůni mezi tisíci.
Já vždy rozeznávám, hravě rozeznávám.
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

Příspěvekod Winonne » 06 úno 2007 14:02

No nakonec mám tu menší a koukej jak je velká... :whistle:
Winonne
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Diana » 06 úno 2007 15:26

:) Asi si objednám tu větší...Jak byla hned nahoře v linku..Ještě to promyslím,ale myslim, že má docela šanci :twisted: Příjde mi výborná..
Petr Fletr pletl svetr. Pletl Petr Fletr svetr? Svetr pletl Petr Fletr....:))Pštros s pštrosicí a pštrosáčaty šli do pštrosačárny....:))
Diana
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Winonne » 06 úno 2007 16:13

No já jsem nakonec ráda, že jsem objednala tu menší, je dost velká pro 2 potkánky a navíc jí musím pašovat na kolej, skoro jsem se lekla týhle když jí přivezli. Ale být doma, tak určo pořídím tu větší, cenový rozdíl minimální, cena skvělá, dovezou až domů.... :wink:
Winonne
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Diana » 06 úno 2007 20:58

Winonne píše:No já jsem nakonec ráda, že jsem objednala tu menší, je dost velká pro 2 potkánky a navíc jí musím pašovat na kolej, skoro jsem se lekla týhle když jí přivezli. Ale být doma, tak určo pořídím tu větší, cenový rozdíl minimální, cena skvělá, dovezou až domů.... :wink:

Jj,asi to dopadne :whistle: :twisted:
Diana
Růžovka
Růžovka

Re: Nová klec

Příspěvekod chesterfield » 07 úno 2007 10:30

Winonne píše:Je tato klec vhodná pro potkánka? Nějak mi šmudlinka roste a chci pro ní větší klec.

přiznám, že bych měla pocit, že je nízká oni myšáci rádi do výšek, takže bych asi vybralo něco vyššího.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Re: Nová klec

Příspěvekod Diana » 07 úno 2007 10:51

chesterfield píše:
Winonne píše:Je tato klec vhodná pro potkánka? Nějak mi šmudlinka roste a chci pro ní větší klec.

přiznám, že bych měla pocit, že je nízká oni myšáci rádi do výšek, takže bych asi vybralo něco vyššího.

Proč si myslíš, že je nízká? Je to třeba lepší, než ty pro králíky, ne.. :?
Diana
Růžovka
Růžovka

Další

Zpět na Klece