Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Jak vyrobit patra

Vše o ubytování pro potkany.

Příspěvekod Sedulka » 17 zář 2006 21:18

Atti, to je krásná klícka - a krásně vybavená!!!! Jaké má rozměry? JO a zajímalo by mě, kde se dá koupit ta roura, co tam mají potky v kleci? Zaujalo mě, že se dá zavěsit....
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

pro Sedulku

Příspěvekod atti » 17 zář 2006 23:33

Ahoj, rozmery a vse jsou na mem webu, o klece se zajimam od zacatku a vicemene je to web se specializaci na klece a zarizeni + testovani vyrobku (i kdyz za ty roky co existuje se kapke rozrostl :whistle: ....
Klec je 70 x 70 x 45, mam ji z bazaru za 600,- a devcatum se v ni libi. Trubku jsem dostala od SnowWhite, je puvodne z jine klece, vlastne jsem ji nekde videla jako soucast vybaveni klece pro fretku, na HappyAnimals je k sehnani rovna cast - http://www.happyanimals.cz/klece-pro-hl ... pro-fretky a dokonce i oblouk, ale je to dost drahe :( http://www.happyanimals.cz/tunely-pro-h ... pro-fretky , ta moje je z tri kusu oblouku, takze mi Snow dala docela drahy darek.
Klec je tam nafocena vcetne popisu vyroby nebo vybaveni, trosku mi unika ze se lidi mimo muj web tolik pta jak co udelat a pritom to tam mam detailne popsane. Mozna to jen nemohou najit nebo nevim co :? Je jich tam aktualne 16 a doufam ze pribudou dalsi a snad i od lidi tady, staci napsat na mejl - attilien@gmail.com
http://potkan.jinak.cz/index.php?menu=k ... elidi.html
attilien
potkan.jinak.cz
attilien@gmail.com
atti
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Sedulka » 19 zář 2006 20:13

Díky za odpověď! Ta roura je vážně drahá, holt si budou muset myšky vystačit s obyčejnou drenážní ( nebo detonační ? :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflcry: :roflcry: :roflcry: )

P.S. omlouvám se, ale to mě nenapadlo, podívat se na tvoje webovky, budu to muset napravit :oops: :lol:
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod Tara » 19 zář 2006 21:24

hele hele sedulko!!!!nestvi me!!!to je moje detonazni trubka!!beeeeeeeeeeeeeeee grrrrrrrr
:lol: :roflcry: :twisted:
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

demolicni trubka

Příspěvekod atti » 20 zář 2006 16:29

Co kdyby byla demolicni? :roflcry: i kdyz to jsou spis nase party potkanu co mame doma :lol:

Dnes budu na potkana davat novou klec, tak se kouknete :wink:

A taky budu poradat velky sraz v Praze, jste vrele zvani, bude to na Palmovce v Bumbaru, ktery bude zamluven jen pro nas minimalne na odpoledne, aktualizace budou na webu, takze staci sledovat diskuzi.
attilien
potkan.jinak.cz
attilien@gmail.com
atti
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Sedulka » 20 zář 2006 20:32

No jo, Taruš, ale to je vážně nádherný :roflcry: :roflmao:
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Blanche » 27 zář 2006 14:28

chci se zeptat,můžu udělat patra ze zbytků plovoucí podlahy??díky
Blanche
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Tara » 27 zář 2006 14:33

jasne ze muzes :wink: ale byt tebou tak bych koupila jeste bezbarvy lak NEZAVADNY(vetsinou tam je napis reditelny vodou:-) )
a potru to jeste tim-aby ti nenacichly :wink: :) a jeste ybch an to anlepila samolepici tapetu-taky aby patyrka nenacichly
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Blanche » 27 zář 2006 14:36

jo ten lak mám,zrovna sem dolakovala nový domečky
Blanche
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod gruncza » 16 říj 2006 16:35

ahoj, muzete poradit? dneska jsem se byla poradit s jednou "potkanicí" :D a ta říkala, že lino je jedovatý a at ho určo do klece nedávám.. a že prej moč rychle rozleptá plast, tak at do rohů dám karton.. co si o tom myslíte? díky moc moc
gruncza
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 16 říj 2006 17:21

tak zatím mám s umělou hmotou dobré zkušenosti, pokud ji moč rozleptává, tak dto trvá ovšem ze všech materiálu umělé hmotě nejděle. Karton je proima, ale musíšpočítat s tím, že jej budeš často měnit, je to ovšem zase výhodné, není zapotřebí čistit vyhodíš uměšješ klícku dáš nový. což je prima.
S linem je to to samé, pokud jej nechceš čistit a máš jej dost, tak na vyhazování jo. Jinak mněš načichlo hrozně rychle a mylo se špatně.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod gruncza » 17 říj 2006 17:27

díky díky--- tak mi dneska moje chemikářka říkala, že lino jedovatý není..,. přemýslím totiž o tom, čím zodolnit dřevotřísková patírka proti pročůrání a okusování.. co třeba ten nejedovatej lak??
gruncza
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mája » 17 říj 2006 17:36

Já mám patra z tenké překližky natřené zdraví nezávadným lakem. Dají se pak pěkně omýt. Oizo o ně naštěstí nejeví zájem a taky nečůrá po policích, ale jen do záchodku, takže že by někde strašily zaschlé loužičky, to ne. Musím to rychle zaklepat. 8)
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod chesterfield » 17 říj 2006 17:52

Magorka Oizík je něco jako Julinka, mám někdy pocit, že nekaká a nečůrá vůbec. :roflmao:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Mája » 17 říj 2006 17:55

Tak tenhle pocit teda nemám, protože vždycky když ode mě odchází, tak první co udělá, je hromada bobajznů nebo počůraný ubrousek v záchodku. :)
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

PředchozíDalší

Zpět na Klece