Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Jak vyrobit patra

Vše o ubytování pro potkany.

Příspěvekod zorusik » 05 zář 2006 18:58

ja mam to lino na spodnom patre a musim povedat, ze je to uplne super.... perfektne sa to umyva a sice na jednom malom kusku trosku odlepuje, ale mam to tam uz asi 3 mesiace, takze uplne v poho.... no a nase kocky to nekusu, co je asi prva vec v ich klietke a v byte do ktorej sa nepustili.... :wink:

poschodia sa chystam urobit s nepriesvitneho plexiskla, tak som zvedava ako to dopadne... :oops:

inac, klietka je naozaj uzasna... :)
zorusik
zorusik
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod seekorka » 06 zář 2006 14:19

preklizku nevim nasakne to moci ..pokud tam nebude lino ..a folii obvykle ožíraj

my mame policky udelane z takove te DTP desky co se pouziva na cedule a reklamy .... nekde se nejaka valela ve sklepe jde to dobre rezat ci lamat a je to omyvatelne a nenacichne to.

nebo sme koupili policku do koupelny v obi. Vejde se tam akorat :) a ma zlabek takze se dobre vytre moc a netece to dolu na podestylku (holky jinde necuraj :roflcry: )
Že jsem nebyla kluk, Rozinka a Alice ( Piškot a Elvíra také ) jsou jak na setrvačník, měla bych z toho větší potěšení :-)
seekorka
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod chesterfield » 13 zář 2006 17:54

Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale jak jsem tu klícku viděla, možná nejpraktičtěnjší by byly asi mřížky od lednice s upevněným pevným kartonem, který sice rchle nasákna, ale také se dá rychle levně a často měnitz. v žádném případě ne roštové patra bez podkladu. čumáčkům to vadí na tlapky. Upevnění je jednoduché háčkama. :wink:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Sedulka » 13 zář 2006 18:15

Já mám patra z vodě-odolné dřevotřísky. Je docela silná, nenasákne do sebe moč a dá se snadno otřít...upevnila jsem to tak že jsem do protilehlých stran zatloukla po 2 hřebíčkách a zahnula je jako háčky.Jinak v mojí kleci už nějaká patra byla z plastu, ty jsou nejlepší, ale to ti asi moc nepomůže :D :oops:
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod danila » 13 zář 2006 20:57

ja mam patro a hamak v jednom :) mam tam takovy dreveny bidylka a mezi nema natazenou latku (ustrihnutej kus nohavice)
danila
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Louisianka » 13 zář 2006 21:04

Hmmm taky není špatný!!! potkánci se aspon učí umění akrobacie a navíc si neodírají patičky o tvrdé patýrka Obrázek
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

Příspěvekod danila » 13 zář 2006 21:10

no ono to bylo s tema bidylkama takovy provizorium, aby tam neco bylo. a pak semzjistila, ze jim to nijak nevadi a ze se jim to i libi, kdyz na tom sedi jak papousci. tak uz to tak zustalo 8)
danila
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 13 zář 2006 22:21

Jo, jsem si teď uvědomila, že když byl James truchlící za Zanzibárou, byli jsme v Blavě v náhradní kleci a tam ta tyčka byla, seděl na bidýlku, spal na bidýlku čekala jsem kdy mu začnou růst křídla :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod Katka » 14 zář 2006 06:58

Arw má v kleci u přítele taky bidílko a strašně ráda se po něm prochází jako tanečnice na laně-)))) Myslím si, že bidílka jsou do klece pro potkánky fajn změna a zase nový prvek.....kdo ještě nemá doporučuju vyzkoušet-)))
Miláček Arwen Chs Gremleens- Arwenka Arwuška Arwulka čertidlo-))

http://www.arwen.estranky.cz
Katka
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Arwen of Gremleens a měla bych jich víc, ale nesmím

Příspěvekod seekorka » 14 zář 2006 09:48

chesterfield píše:Jo, jsem si teď uvědomila, že když byl James truchlící za Zanzibárou, byli jsme v Blavě v náhradní kleci a tam ta tyčka byla, seděl na bidýlku, spal na bidýlku čekala jsem kdy mu začnou růst křídla :lol:

Si ho nějak neumím představit ..jak je velkej ..ale zní to roztomile ...Rozinka spí prdkou na policce a predkem na tycce ..hlava ji obvykle visi dolu ... a pak zacina padat uz cela :oops: :whistle:
Že jsem nebyla kluk, Rozinka a Alice ( Piškot a Elvíra také ) jsou jak na setrvačník, měla bych z toho větší potěšení :-)
seekorka
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod chesterfield » 14 zář 2006 12:10

No právě také jsem nechápala, ale držel balans elegantně. :lol:

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Re: ..

Příspěvekod Leela » 16 zář 2006 16:18

David__ píše:o děkuji za pomoc jinak čím tam ty patra pak připevním to zandám mezi mřížky ?

Mam podobnou klec a do pater zavrtany skoby (ohnuty hrebicky).
Je dobry ty skoby pripevnit jen z boku klece (nebo kde mas ty dlouhy svily mrize)... patro pak jde jednoduse vyndat/prendat tak ze ho na jedny strane zvedes nasikmo a spodem vyndas... a nemusis nic prevrtavat :)

Jinak zdravim vsechny tady, sem tu nova... :oops:
Leela
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mája » 16 zář 2006 16:29

To Leela: Tak tě tu pěkně vítám, ať se ti tu líbí, tak moc jako mně... :bash: :welcome:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod myjka » 16 zář 2006 16:30

vitaj leela :) zaloz si potom topic v uzivateloch aby sme neboli ot :roll: a nech sa ti tu paci :oops:
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

patra do klece

Příspěvekod atti » 17 zář 2006 13:07

Neni nic jednodussiho nez se podivat po webech. Pokud chces hygienicke patra se snadnou udrzbou, tak si zajdi do Obi a kup plast. Je to sice drazsi, ale zato nenacichne. A jak je pripevnit? Do rohu vyvrtas male dirky na drat, to pouze pro fixaci ke kleci, aby se patra neposunula. Tato patra potrebuji podporu, pokud koupis tenci plast, staci ve stejnem obchode koupit hranolky patricne delky, pripadne seriznout, udelat zarezy aby drzely na kleci a je to.
Staci se podivat na muj web - http://potkan.jinak.cz/index.php?mode=k ... lien3.html Tohle je moje posledni klec, s udrzenim cistoty nemam problem, az na ty procurane hamaky, ale to se zase resi castym menenim a patricnou zasobou...
Přílohy
zarizena.jpg
zarizena.jpg (88.62 KiB) Zobrazeno 4106 krát
attilien
potkan.jinak.cz
attilien@gmail.com
atti
Růžovka
Růžovka

PředchozíDalší

Zpět na Klece