Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Trhání oblečení

Jak se potkan chová, jaké má návyky, reakce, co vyžaduje a naznačuje svým chováním.

Re: Trhání oblečení

Příspěvekod Alweira » 19 bře 2010 15:07

Já nosím Xsichtíčka zatím doma jen v jedné mikině, co se dá zavázat pod prsama, aby nikam nevypadl. Tu mikinu nekouše, ale když spolu ležíme, tak jsem už několikrát načapala jak mi tak nenápadně a lehounce žužlá ramínka od podprdy :smi:
Alweira
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Rupert of Rattery (*16.2.2010)

moje zlatíčka ze zverimexu čekají na druhém břehu: Alfrédek (♣2,3), Richard (♣2,5), Agátka (♣2,6) a Beátka(♣2,5), Xsichtíček of Rat4U (*3.2.2010- ♣23.7.2010)

Příspěvekod Praya » 19 bře 2010 15:16

mě holky oblečení necupujou (zatím), jen když byly menší, tak mi u jedné mikči udělaly malinkou dírečku uprostřed zad a pak mi na několika místech nakousaly kapuci (naštěstí je z dvojitého materiálu, takže byla kousnutá jen ta vnitřní vrstva) u zbrusu nový mikiny, co jsem měla snad poprvé na sobě :evil:
TO THE WORLD, YOU ARE ONE PERSON.
TO A RAT, YOU ARE THE WORLD.
Charlie S., http://www.worldratday.com

Obrázek
Praya
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: RIP:
Róza (rex, fawn, berkshire, 12. 1. 2010 - 2. 11. 2011) z Momins of Opatov
Oliva (standard, black, solid, 18. 9. 2009 - 10. 4. 2012) z Šedé eminence
Adélka (dumbo, velveteen, russian blue, 2. 1. 2010 - 29. 10. 2012) z TazManie
Pecka (standard, mink, irish, 18. 9. 2009 - 25. 12. 2012) z Šedé eminence

Příspěvekod Neff » 17 dub 2010 21:30

Už se Vám stalo, že by Vám potkyša trhala žmolky na oblečení? Má zrzka Rozárka to na mých domácích teplákách provádí furt. Jen by mne zajímalo, jestli mi probírá "vešky", či co. Občas je škoda, že nemluví ;)
Obrázek
Jára Cimrman: Dlouhý, Široký a Krátkozraký
Děd Vševěd: A nejhorší ze všeho.. jsou trpaslíci. Ty potvory Vám vlezou všude a strašně rychle se množí. Já je chytám.
Princezna Zlatovláska: Co s nimi potom dělaté, když je takhle chytáte?
Děd vševěd: Většinou je zahazuju. Ale mám švagra a ten si je nechává na chov. Má na ně takové klícky. Udělal jim tam všelijaké žebříčky, kolečka. A oni na tom dovádějí. Roztomilé je to. A zpívají taky..
Neff
Růžovka
Růžovka
Potkani: Doma: Uggia "Stín" von Beris(Himalájská), Rozárka of Smeagolie(Standard, Fawn), Yasmínka of Smeagolie(standard, černá, husky).
Opustily mne: Quippini "Všudypřítomná" of Smeagolie

Příspěvekod chesterfield » 21 dub 2010 02:31

jo tak to máš dobrý nemusíš odžmolkovávát, asi ji přijde opravdu, že jsou to breberky a čistí Ti je :lol: :up:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Shady » 31 bře 2017 13:56

Vážně mě sere, jak zde někteří srovnávají potkana se psem. Když pes kouše páníčkovo oblečení, tak kouše především samotného pána a to není způsobeno nějakou frustrací, ale nedůslednou výchovou a neurčení si jasných mezí ohledně narušování osobního prostoru ze strany pána, což způsobuje nerespektování pána a to může být později velmi nebezpečný a vážný problém. Kdežto potkan je opravdu jen hlodavec, který to nemyslí nějak špatně, je to spíše za účelem hry.
Shady
Růžovka
Růžovka

Předchozí

Zpět na Chování