Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Projevy dominance

Jak se potkan chová, jaké má návyky, reakce, co vyžaduje a naznačuje svým chováním.

Re: Projevy dominance

Příspěvekod Kimik » 29 dub 2013 16:45

Teď je ještě brzy na závěry, jak píšeš, tak ještě žádné zranění nebylo, tak je fakt nech, ať si to nějak srovnaj, oddělování je až krajní řešení, kdyby jim začal vážně ubližovat. Když ho totiž vyndáš, tak jim to celý vyříkávání zrušíš a pak budou muset začít zase znova. A myslet na kastraci je taky ještě brzy, ještě ani není dospělej, ale bláznivej puberťák, proto taky tak vyšiluje, většinou se to s příchodem dospělosti uklidní. Dospělost a "rozumnost" někdy přichází až tak kolem devátého měsíce života, do té doby bych na kastraci vůbec nepomýšlela.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod alexdemonio » 29 dub 2013 16:52

Dobře tedy, dám na tvoje rady. Ještě jednou díky moc. Tak snad nám to dobře dopadne :)
Obrázek
alexdemonio
Růžovka
Růžovka
Potkani: Ňuník, Fredík, Piškoťák, Uhlík, Koblížek, Satánek, Goliášek, Bobánek, Mydlinka, Princezna, Lucinka, Bublinka, Johanka, Viktorka

Příspěvekod Kimik » 29 dub 2013 16:54

Mělo by, takových těch agresorů nadupaných testosteronem, co se s nikým nesnesou, je naštěstí docela málo, takže si spíš myslím, že se kluci prostě srovnají, smečka najde šéfa a bude klid :up:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Dr.Jenny » 29 dub 2013 18:20

ti tam pujčim Stuarta a on ti je porovná, to by kucí koukali.... :lol: (on je jeden z těch nadupaných agresorů)
O kastraci se zatím nedá ani mluvit, tohle bude na dýl než na pár týdnů.... navíc , když tam máš ještě dalšího mladšího samečka...je možný, že to budeš mít ještě jednou ale v bledě modrym... ;) jinak kimik už všechno řekla, hold vydržet a nechat to na nich... holkám je taky kolem 3 měsíců a rubou se mi tu jak koně.... ;)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod alexdemonio » 29 dub 2013 18:42

Oukej sem rád za každou radu :) A Stuartka bych si půjčil hned, kluci by potřebovali malinko srovnat to je fakt :D
Naposledy upravil alexdemonio dne 29 dub 2013 19:47, celkově upraveno 1
Obrázek
alexdemonio
Růžovka
Růžovka
Potkani: Ňuník, Fredík, Piškoťák, Uhlík, Koblížek, Satánek, Goliášek, Bobánek, Mydlinka, Princezna, Lucinka, Bublinka, Johanka, Viktorka

Příspěvekod Dr.Jenny » 29 dub 2013 18:47

Ne tohle bys nechtěl, to mi věř... ;) buď rád, že máš co máš.... :lol:
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod alexdemonio » 29 dub 2013 18:50

Já myslim že by s Stuartkem to moje sedmiset gramový saranče mohlo směle soupeřit :D
Naposledy upravil alexdemonio dne 29 dub 2013 19:47, celkově upraveno 1
Obrázek
alexdemonio
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 29 dub 2013 19:14

tak to si neviděl moje jizvy od kousanců na rukou...Stuart se nenechá zastrašit...naopak, každej usměrňovací akt ho ještě víc vyburcuje a jde si to vyřídit.... 8)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod alexdemonio » 29 dub 2013 19:18

Ajo sakryš, takovej potkaní psychopátek :D a máš ho samotnýho nebo je ve smečce?
Obrázek
alexdemonio
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 29 dub 2013 19:29

On žádnýho samce nesnese...o to už se pokoušela kawi, dát mu hezkou smečku, ale on byl nepříčetnej už jen proto, že je cítil, proto ho mám já, protože mám jen holky a ty ho tolik nedráždí....i když co mám mimina, tak je trošku výbojnější.....takže je bohužel sám v kleci a má jen mě...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod alexdemonio » 29 dub 2013 19:37

Tyjo to bych nechtěl aby se Freďákovi stalo :/ snad se polepší. A Stuartkovi asi je s tebou stejně nejlíp. I Fredík to raděj kempí semnou v posteli než v kleci.
Naposledy upravil alexdemonio dne 29 dub 2013 19:48, celkově upraveno 1
Obrázek
alexdemonio
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 29 dub 2013 19:46

Jupiterkovi nevim, ale Stuartovi jo ;) on je nejradši v krabičce od objektivu ve spodní poličce knihovny....
A myslim, že Fredíkovi se to nestane, on má někoho, kdo ho socializuje....ostatní kluky a tebe...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod alexdemonio » 29 dub 2013 19:52

Jo Promiň, přemýšlím nad nesmyslama a pletu si jména :) Jo kluci to snad zvládnou pač jedinej Fredík je ze zverimexu ostatní jsou od chovatelů. budu se snažit tak snad to vyjde ;)
Obrázek
alexdemonio
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 29 dub 2013 19:53

držíme vám palce i tlapky.... :up:
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Hančík » 01 kvě 2013 19:41

Tak přemýšlím o pořízení kamarádů Nele a Ruprtovi, jen když tak nad tím přemýšlím (možná až moc) tak mě napadlo, jestli když pořídím Ruprtovi kamaráda, jestli mezi sebou nebudou soupeřit, když budou neustále cítit samičky....
Hančík
Růžovka
Růžovka

PředchozíDalší

Zpět na Chování