Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkan se zvláštně chová, prosím poraďte

Jak se potkan chová, jaké má návyky, reakce, co vyžaduje a naznačuje svým chováním.

Potkan se zvláštně chová, prosím poraďte

Příspěvekod JimmyN » 22 říj 2016 18:17

Dobrý den, můj potkan se dneska choval velice zvláštně... byl takový jakoby hyperaktivní. Ležel v klidu vedle mě a najednou po me začal běhat jak šílený, prostě vylezl mi na hlavu, z tama pod triko a furt nahoru a dolů a hrozně rychle, a tohle se několikrát opakovalo, trošku mi to připadalo podobné jak kdyby se něceho strašne lekl a nevěděl co má dělat a kam vlézt. Párkrát si ještě lehl a jakoby se rozplacl, že roztáhl nožky a tak nějak se uvolnil a začal vydávat zvuky jakoby takové troubení řekněme, znělo to jak stará a pokažená trumpeta :P ale nebyly to dlouhé zvuky, spíš jak když dýchá pes když se chladí, taková rychlost akorát místo dýchání ono troubení. Nevíte co by to mohlo být?
JimmyN
Růžovka
Růžovka

Re: Potkan se zvláštně chová, prosím poraďte

Příspěvekod Kimik » 22 říj 2016 19:05

Je mladý a nevybouřený? Chce si hrát a chybí mu kamarád?
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod JimmyN » 22 říj 2016 21:58

Jo jo, je to ještě miminko :) dávám mu veškerý svůj čas, ale to troubení/knuceni (a taky sebou ještě občas tak cuka, jak kdyby mu hrozně moc tlouklo srdce) mě děsí
JimmyN
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod nevi » 23 říj 2016 00:47

Patrně se zadýchat, ale mně to zní jako nevybouřený miminkovský raplík. Potřebuje kamaráda ideálně stejného věku
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Zpět na Chování