Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

okusování koberce

Jak se potkan chová, jaké má návyky, reakce, co vyžaduje a naznačuje svým chováním.

okusování koberce

Příspěvekod tynadel » 09 zář 2016 19:51

Ahoj všichni! Můj potkánek nedávno zničeho nic začal okusovat koberec. prostě z něj kousky rve a snaží se tím-jak jinak- dostat třeba pod skříň. Bohužel bydlím ve studentském bytě, takže je to velký problém a bojím se ho proto pouštět vyběhat ven. Nenapadá Vás, jak bych ho to mohla odnaučit? Děkuju moc :angel:
tynadel
Růžovka
Růžovka

Re: okusování koberce

Příspěvekod chesterfield » 10 zář 2016 14:57

Obávám se, že když jednou začal, tak přestane jenom když jej to už nebude bavit. Pokud je to v jednom rohu tak jej zabezpečit aby se tam nedostal.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Veselka » 10 zář 2016 17:41

Aniž bych chtěla být rýpavá, tak bych pouvažovala nad variantou zda ten koberec není to menší zlo, ev. zda mu ho nějak nahradit.

Netýká se to sice potkanů, ale do jisté míry je tohle vlastní širokým spektrem... naše holky (slepice) chodili tchyni pod Ibišek, vyhrabávali si tam díry a hověli, hrozně jí to vadilo a tak začala podnikat vše proto, aby jim to překazila. Nakonec uspěla, zabránila jim přístupu k Ibišku, mělo to však pro nás očekávaný efekt...., když nemohli k Ibišku, vrhli se na zahrádku a protože to nebylo ideální jako pod Ibiškem, který si sami vybrali, rozvrtali kompletně všechno. Tož tak ;) .
Potkaní kluci Neposeda, Honzík, Strakáček, Bělásek, Hnědásek, Prcek přejmenován na Malý Strakáček 1, Malý strakáček 2, Fuzík 1, Fuzík 2, Malý Bělásek, Ferda, Malý Strakáček 3 a Malý Strakáček 4
V srdci a vzpomínkách Vás mám napořád Anatásku, Torinko, Čiperko,Lojzíčku,Tasíčku, Staroušku, Darwinku a Arwinku
Veselka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Anatásek, Torinka, Čiperka, Lojzík a Tasík - všichni už jsou tam někde spolu.
Společnost mi nyní dělají Arwin, Darwin, Neposeda a Honzík a spol.

Příspěvekod Rat lover » 25 říj 2016 13:21

Niektoré potkany niekedy "napadne" nejaký zlozvyk - ničenie káblov, hrýzanie papúč, hrabanie sa v koši a pod. :whistle: . Mám taký pocit že každý potkan má svoj zlozvyk :dancing:

Nemôžeš ho pustiť do miestnosti, kde koberec nieje?

Potkany sa to totiž nedajú odnaučiť. :roflmao: :weep:
:)
Rat lover
Růžovka
Růžovka
Potkani: Dumbo

Zpět na Chování