Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Hryzenie napajacky- lak proti hryzeniu nechtov?

Jak se potkan chová, jaké má návyky, reakce, co vyžaduje a naznačuje svým chováním.

Hryzenie napajacky- lak proti hryzeniu nechtov?

Příspěvekod Stanley » 07 úno 2015 16:38

Zdravim, moje potkanky uz ma vytacaju viac a viac :D uz mi jednu napajacku prehryzli a vyhodil som ju. Je samozrejme z plastu, tak som kupil novu ale uz aj na tej su ryhy a nema daleko aby v nej bola diera. Sklenenu kupovat nechcem, lebo radi robia zle a skor ci neskor by ju rozbili. Misku by urcite prevrhli tak mi napadlo ako vylepsit tu napajacku. Mam doma lak proti hryzeniu nechtov. Ten by mal byt zdratovne nezavadny ale pre ludi. Neviem ci to potkanom neublizi keby to oblizovali. Obsahuje vseljake latky ale hlavne Isopropyr Alcohol a samotny Alcohol, neviem v akom mnozstve ale nechcem aby sa im nieco stalo. Mate niekto skusenost s tym? alebo nejake rady ako zabezpecit napajacku proti hryzeniu?
Stanley
Růžovka
Růžovka

Re: Hryzenie napajacky- lak proti hryzeniu nechtov?

Příspěvekod Kimik » 07 úno 2015 16:51

Asi tě zklamu, ale jediná bezpečná metoda proti hryzání napáječky je právě ta skleněná. Žádné jiné vychytávky nepomůžou. Taky jsem to řešila, nakonec zakoupila skleněnou a je klid, tu ti nerozbijou, nemusíš se bát.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Deniska P_M » 08 úno 2015 20:16

Přesně. Mě se stalo že tu gumu rozkousali a ztratila ta kulička :( A proto jsem koupila ze skleněnou nádobkou a železným hrdlem. Nebojím se že by se rozbila, je totiž tak zvláštně přidělaná že to nejde :D
Společné zážitky dělají nejlepší přátele. Děkuji, že jsi tolikrát byl mým nejlepším přítelem.
Deniska P_M
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Stanley » 10 úno 2015 21:43

no vyriesil som to tak ze som tu napajacku oblepil par krat izolackou a pomohlo :D sice do toho chvilu hryzli ale asi zistili ze sa im to vsade lepi a asi im to ani nechuti tak to nechali tak, lenzeeee zacali hryzt to odsrobovatelne hrdlo tej napajacky :D skoro to prekusali az k tej kovovej tycke s gulickou tak som aj to oblepil a uz je pokoj :D
Stanley
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kimik » 10 úno 2015 21:45

Myslím, že ne na dlouho... :twisted:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Deniska P_M » 11 úno 2015 09:57

Taky si myslím. :-D Není dobré aby kousali lepenku.
Společné zážitky dělají nejlepší přátele. Děkuji, že jsi tolikrát byl mým nejlepším přítelem.
Deniska P_M
Růžovka
Růžovka

Zpět na Chování