Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Křížení s jinými hlodavci?

Všechno co se týká potkaního těla. Zajímavosti, vaše otázky na stavbu a funkce potkaního telíčka.

Křížení s jinými hlodavci?

Příspěvekod Veve » 12 zář 2012 17:12

Nevím, zda toto patří do tohoto tématu, kdyžtak prosím administrátory, aby toto téma přesunuli.

Je možné skřížit potkana např. s křečkem?
Ptám se, protože se mě na to ptala prodavačka ve zveráku, jelikož jí tam v týdnu přinesli nějací lidé cosi jako křečka syrského a tvrdili, že je nakřížený s potkanem. Podle ní tvarem hlavy potkana připomínal a ocásek měl delší než klasický syrský křeček.
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Re: Křížení s jinými hlodavci?

Příspěvekod Kimik » 12 zář 2012 17:16

Ne, to opravdu nejde :shock:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod jani » 12 zář 2012 18:39

nebylo to mládě potkana manxe (bez ocasu, nebo s krátkým ocáskem) ?
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Veve » 16 zář 2012 08:34

já jsem jí říkala, že by to byl spíš ten manx s krátkým ocáskem, že soužití potkanů s jinými hlodavci může být pro ty ostatní hlodavce fatální, osobně jsem to zvířátko neviděla
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Zpět na Anatomie