Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Hladká srst

Všechno co se týká potkaního těla. Zajímavosti, vaše otázky na stavbu a funkce potkaního telíčka.

Re: Hladká srst

Příspěvekod dredata_zizalka » 02 úno 2010 21:42

Zcela jistě můžu doporučit toto: http://products.royalcanin.us/products/ ... at-34.aspx

je trochu dražší výživa, ale něco do sebe to má :up: testováno na Ivance (Kawiho), když granulky došly měla znatelně hrubší srst. Já to můžu potvrdit u těch mejch...
Kawi jistě sám přesněji poreferuje :whistle: takže mu nepolezu do zelí :smi:
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 02 úno 2010 21:48

A tím krmit jak? Přidávat do směsky?
Kawiho jsem právě vyslýchala ohledně Ivančiny srsti a říkal, že dostávala nějaký kočičí granulky. :)
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Haslerka » 02 úno 2010 22:07

hele já myslím, že je to dané hlavně geneticky. Nebožka sůvinka měla uplně boží srst, krátkou, hustou, hladkou, jemňounkou - jako samet, úžasné...přitom ostatní holky žraly to samé a nic....
co se týče těch royalek - já už to říkala na srazu, nekrmila bych ho, ty konzervanty nejsou zrovna eňo ňůňo a za ty peníze palec dolu...to spíš vyzkoušet i jiné druhy kotěcích granulek:)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 02 úno 2010 22:12

A nevíš který jsou dobrý a bez konzervantů? :whistle:
Ráda bych vyzkoušela všechno, co se dá. :lol:
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Sharkie » 02 úno 2010 22:20

krysko a moc vadi, ze nie su uplne jemnulinky? :smi:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 02 úno 2010 22:23

Vůbec to nevadí. :) Jen mi to vrtá hlavou. :lol:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod Haslerka » 02 úno 2010 23:19

tak zkus kotěcí Hills, Proplan, Trainer, Orijen, Cat caviar, Leonardo, AlmoNature...a další..
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 02 úno 2010 23:32

Děkuju.

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod Sharkie » 02 úno 2010 23:34

potom reportuj vysledky :lol:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 02 úno 2010 23:45

Určitě budu. :lol:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod eva.jingle » 03 úno 2010 00:18

;) mě připadá,že kluci opravdu nemají tak jemnou srst jako holky.Ale i tak jsou v kvalitě srsti rozdíly.Taky krmím všechny stejně a např. Chika má srst mnohem řidší než ostatní a naopak takovou hustou jemnou,hladkou srst,jako měla Bahuška,žádná jiná z myšek neměla ;)
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Jerryna » 08 úno 2010 17:55

Jak tu byla řeč o těch granulkách, tak já taky občas dám od royalu, tak možná že na tom něco bude, to mě vůbec nenapadlo :up:
Láska je definovatelné, amortizované, periferické komplexum, kde v pseudoindividualistickém egocentru se vyvolává pocit, že šukat je boží

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ZA DUHOVÝM MOSTEM:
Khajit z Mouseville /Pepíček/ 16.5 2009 - 1.8 2011 (05:45)
Šlupka z Utahraptor /Šuplíček/ 7.7.2011 - 8.10.2012 (15:10)
Ilian z LMG /Smyl Flek z Nohavic/28.6.2011 - 10.11.2012 (09:30)
Ildiko z LMG /Veverka z Bytíšky/28.6.2011 - 11.3.2013 (16:05)

Příspěvekod Kimik » 08 úno 2010 18:40

Moji kluci mají všichni drsnou srst a holky jsem nikdy neměla, tak jsem o tom nepřemýšlela a přijde mi to normální. Občas mi je líto, že nejsou heboučký jako miminka, ale co se dá dělat...
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 10 úno 2010 18:09

Tákže pokus začíná. :lol:
Koupila jsem tento Proplan pro koťata: http://cms.proplan.cz/www/cl-700/108-pr ... sible=true

Subjekt N (to jako Norman) bude dostávat kotěcí granule.

Subjekty B, G1, G2, G3, S1, S2 a speciální C (Corky ) budou dostávat Roboran H v množství jim určeném.

Mít třetí skupinu, byla by kontrolní. :)

Po týdnu se ozvu s prvními výsedky. :lol:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod chesterfield » 10 úno 2010 18:13

ehm a nemůžeš být kontrolní Ty? :roflcry:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

PředchozíDalší

Zpět na Anatomie