Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkaní důchod

Všechno co se týká potkaního těla. Zajímavosti, vaše otázky na stavbu a funkce potkaního telíčka.

Re: Potkaní důchod

Příspěvekod Barush » 08 kvě 2013 01:05

diky moc..zatim chodi, pije, zere a tak..i jiskru ma, urcite bych to neudelala hned..jen me zajimalo, jak mam poznat "ze uz je cas", je to skvela myska, tak chci, aby ji bylo cely zivot dobre.
Barush
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 08 kvě 2013 09:44

to poznáš...ona se jakoby ztratí...když máš to zvířátko celej život, tak to pak na něm vidíš a poznáš, že už ztratilo tu vůli a bylo by mu líp za duhovým mostem....
přeju vám spolu ještě hodně vitálních a hezkých dní.... ;)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod sparkle » 28 srp 2018 09:40

Zdravím všechny,mám potkánka kterému je teď 2,5 roku.Asi před týdnem jsem si všimla že už se mu špatně leze do sputniků které má přidělené nahoře na kleci,když už se mu podařilo tam vylézt tak po chvíli spadl dolů (třeba když koukal ven že krájím okurku,tak z ničeho nic vypadl :shock: )Včera jsem je teda dala radši pryč,ale teď se mi zdá že to tam má takové prázdné,má tam zatím jenom 2 hamaky(dala jsem je níž,kdyby náhodou zase vypadl :whistle: ).Nevíte někdo co by jsem mu tam mohla dát aby tam toho neměl málo,ale zároveň aby se mu nic nestalo??
Předem moc děkuji :thanks:
sparkle
Růžovka
Růžovka
Potkani: Blackie♥

Za duhovým mostem:
Eliot,Mickey, Bertík,Marvin,Leo, Jaroušek,Teodorek
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Příspěvekod Veselka » 29 zář 2018 03:36

Mám v kleci mj. ve spodním patře domek... tedy původně to byl záchod (pro činčily) pro ně, ale udělali si z něj domek, jinak hamaky samozřejmě a když to přichází, tak se většinou staroušci stahují do těch nižších pater až zůstávají spíš tam.
Je to jako poznávací znamení. Už nějakou dobu jsem pozorovala, že Neposeda se začíná držet víc právě v těch spodních patrech. Chodil i do nejvyššího, ale spával většinou už jen v těch nižších. Říkala jsem si kdy, ale pořád byl tak pěkný, dobře se udržoval. Včera usnul navždy na zemi v asanu ve spodním patře u blíž pravému zadnímu rohu jako i jiní před ním :rip: :heart: .

Dala bych tedy níž i nějaký domeček, aby si mohl vybrat kde chce odpočívat a zároveň nechala i měkké místo na zemi kam si může také lehnout.
Potkaní kluci Strakáček, Bělásek, Hnědásek, Prcek přejmenován na Malý Strakáček 1, Malý strakáček 2, Fuzík 1, Fuzík 2, Malý Bělásek, Ferda, Malý Strakáček 3 a Malý Strakáček 4
V srdci a vzpomínkách Vás mám napořád Anatásku, Torinko, Čiperko,Lojzíčku,Tasíčku, Staroušku, Darwinku , Arwinku, Honzíčku a Neposedo
Veselka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Anatásek, Torinka, Čiperka, Lojzík a Tasík - všichni už jsou tam někde spolu.
Společnost mi nyní dělají Arwin, Darwin, Neposeda a Honzík a spol.

Předchozí

Zpět na Anatomie