Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Úchop potkánka za ocásek

Všechno co se týká potkaního těla. Zajímavosti, vaše otázky na stavbu a funkce potkaního telíčka.

Re: Úchop potkánka za ocásek

Příspěvekod AileenK » 03 kvě 2008 18:24

Ale tak pokud je potkánem ochočený a je dospělí tak proč ho tak chytat ne???? Viděla sem akorát ve zverimexech že tak chytali ty mrňouse, ale jak kdo taky se mi stalo že ho pani normálně chytla a dala mi potkáně do přepravky. Já teda Jamese za ocas nechytala ani když byl teprve druhý den u mě ze zverimexu, přijde mi to zbytečný když si člověk chce k němu najít cestu a mít v něm kamaráda :loveit:
Jednou kdosi řekl jeden citát a já si ho zde dovolím citovat :
"Německá doga je psí elegán, s inteligentníma očima a dokonalým tělem, ve kterém se snoubí sílá s rychlostí. Empatické zvíře s nádhernou duší a obrovitým vzrůstem, jehož majestátnost učarovala lidem již před staletími."

ChS německých dog "Koce Petr"
Moje "krysátka" a vše kolem nich
Naši zakrslý teddy králíčci a chovatelská stanice "Z Kouzelného kopce" :)

Obrázek
AileenK
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Gin Od Máji (10.09.2009)
Tonic (Dekameron) Od Máji (26.09.2009)
------------------------------------------------
V nebíčku čeká:
Anie
James von zverimex (13.5.07 - 12.8.2009)

Moje krysátka www.krysatka.wz.cz
Teddy králíčci - www.z-kouzelneho-kopce.xf.cz
Chovatelská stanice: http://www.koce-petr.wz.cz

Příspěvekod Kimik » 19 úno 2009 12:14

Já za ocas raději nechytám už vůbec žádné zvíře, ani ty svoje divoké myši, myšice a podobně. Mám krysu akáciovou, ta má ocásek dvakrát delší než tělo, minule mi zdrhla, tak jsem nevěděla, jak ji chytit (je docela velká a kouše), tak jsem ji chytla za ocas, ona se na něm zhoupla a otočila a už jsem měla pořádnou díru v dlani. A dobře mi tak! Takže neochočená zvířata vždycky naženu do krabičky a nechytám za ocas!
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod ErumyRuby » 13 srp 2013 09:34

pokud potkani, myši atd.. nejsou chovaní pro zábavu protože je má člověk rád tak většina lidí je automaticky za ocásek chytá. Někdy to může být nutný pokud se třeba snaží vyloženě zdrhnou nebo se nenechá chytit, ale myslím že tím si potkánek o vás taky udělá trochu obrázek. Králíka by mě za uši snad ani nenapadlo vzít.. vždycky jsem myslela že to je prostě jen do animáků, ale už jsem to viděla. Musí je to bolet.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Předchozí

Zpět na Anatomie