Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Říje

Všechno co se týká potkaního těla. Zajímavosti, vaše otázky na stavbu a funkce potkaního telíčka.

Re: Říje

Příspěvekod Dr.Jenny » 10 čer 2014 19:24

tak to opravdu doporučuju registrovanou ChS, kde budeš mít větší jistotu zdraví a dobré povahy..rádi ti tu poradíme kterou kdyžtak... Zverimexový zvířataby ti mohly tu radost pokazit...nejen špatnou povahou, ale i těhotenstvím a nemocema... ale to máš taky určitě nastudovaný ;)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod chesterfield » 11 čer 2014 05:24

Lentri, líbí se mi Tvůj přístup a příprava na nové zvířata, držím palce at dostaneš schválení na všech stranách a tři holky je ideální počet. budeme rádi, když nám tady dáš vědět jaké jsou a co vyvádějí.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod lentri » 11 čer 2014 14:14

Díky moc : ) jinak myslím že mi dovoli max2 ale to neni tak strasny ne ?dyztak si teda vemu kluky... Už mam vyhlidnutou klec -vadi kdyz postranach sou pricky svisle a ne vodovorovje? Na internetu jsem hledala blizke stanice, ale vetsina je bud uz ukoncena nebo uz proste nechova ... Ve zveraci se narodili vcera potkani tak je dyztak pujdu sledovat kdyby treba rodice neschvalili cenu potkanu z Chs (zkusim jim to vyvetlit proc jsou vlastne vyhodnejsi) jinak jsem z Tachova (plz.kraj) ale od září bydlím ve stankove kousek od plzne jestli to neprectete nebo je to zmateny tak se omlouvam pisu z mobilu na kamosky wifi : )
lentri
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod lentri » 11 čer 2014 14:15

Jinak dam urcite vedet kdyz to vyjde :)
lentri
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 11 čer 2014 15:24

převoz se dá vždycky domluvit..třeba mouseville z prahy tam jezdí a womi taky ochotně pošle mimčo po spolehlivém převozníkovi.... obě mají miminka, která budou k odběru na začátku prázdnin... ;)
kdyžtak dotazy na klec a další už piš do příslušného tématu, ať tu zbytečně nespamujeme ;)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod lentri » 11 čer 2014 16:14

Jj, ale myslím že počkám až tak na srpen, protože v červenci jedeme na dovolenou a byli by akorát vystresovaný.Jinak mamka viděla když sem nebyla doma že si něco na netu čtu o potkanech a nadšená nebyla a říkala že by babi bylo blbý mi říct že je doma nechce, ale myslím, že jen hraje na city.Až pojedem k babi nenápadně se jí zeptám a nebudu jí do ničeho nutit a uvídím mno..
lentri
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod lentri » 11 čer 2014 17:52

už končim se spamem
lentri
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 11 čer 2014 17:57

no kdyby si měla možnost si nějakého půjčit a jet s ním k babi, myslím, že to přijme. Tato generace při slove potkan holt má červené sukno, což je také pochopitelné. Ale takový laboratorní čumáček zlomil mnohá zatvrzelá srdíčka. Pro rodiče bych jako pádný argument k ceně z chovky uvedla ceny veteriny, která je u zverimexáčků podstatně časteji nutná - teda jsou i výjimky třeba já měla i dlouhověké zdravé z zvrmx ale také miminko co po dvou měsícich umřelo, je to prostě větší riziko.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod lentri » 11 čer 2014 20:00

myslím že jí ukážu spíš fotky něco ve stylu - babi pod se podívat, nejsou roztomilí ? mohla bych ho mít ? :D a pak bych ji vysvetlila ze budou 2 :D jo snad to pude a kdyby jim prisli drahy tak to stejne asi budu platit ze svyho
lentri
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 12 čer 2014 00:23

taky tady můžeš použít na přesvědčování jedno albumhttp://dr-jenny.rajce.idnes.cz/Vrh_VP7_Womi_s_Rats/ a tady druhý :lol: http://dr-jenny.rajce.idnes.cz/Vrh_P_OdAdush/#IMG_3525.jpg :lol: a kdzbzs chtěla dospěláky, tak tady je třetí :-D http://dr-jenny.rajce.idnes.cz/Mysky_a_mysaci/ :lol: :lol:
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod lentri » 12 čer 2014 05:44

Díky : )
lentri
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod lentri » 17 čer 2014 13:22

Neprošlo to, co se dá dělat na myšandy si budu muset počkat 4+ let...
lentri
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod nevi » 17 čer 2014 15:05

Taky jsem se na ně čekala nějakých 6 let. Ale už jsme offtopic, takže prosím pokračovat v nějakém vhodnějším tématu. :)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Předchozí

Zpět na Anatomie