Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Česká myš 2014

Pozvánky, hodnocení, úspěchy...

Česká myš 2014

Příspěvekod ErumyRuby » 07 dub 2014 10:13

Ahoj, kdo z vás se chystá 26. do Prahy? Já jedu na výstavu poprvé, je něco, co bych určitě neměla zapomenout udělat nebo zabalit a není to v propozicích? Může se na výstavách dát do klece nějaká hračka, hamak, ...?
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Re: Česká myš 2014

Příspěvekod Vell » 07 dub 2014 10:18

jááá jáááá :bash:
nejdůležitější je napáječka, potkan, veterinární potvrzení a dobrou náladu.. vše ostatní je nedůležitý :roflcry: já si beru třeba i vlhčený ubrousky, abych tím přejela ocas (i když ho drbu většinou už doma, protože mám nehorázný čuňata) a když mám dobrou náladu, tak i lehce vydrbu u světlých zvířat fleky od porfyrinu pleťovou vodou.. ale to jsou jen "kosmetický" úpravy :smi:
hamáček normálně dávám :up:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod ErumyRuby » 07 dub 2014 10:23

Ale k vystavovanýmu potkanovi nemůžu dát jinýho co nesoutěží nebo je v jiný kategorii nebo se diskvalifikoval že? Já přihlašuju jednu a radši bych aby tam nebyla sama, jenže Arwen je strašpytel nasleplej a Arinka mrňavá na svůj věk.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 07 dub 2014 10:32

My přijdem jen na kukandu. Chtěli jsme přihlásit holky, ale jsou moc mladý.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod womi » 07 dub 2014 10:33

je to o dohodě s oranizátorem. Když se dohodneš, že budeš mít myš na převoz, která bude s holčinou v kleci a zároveň nebude posouzená, tak to asi vadit nebude, ale je potřeba to dát Heleně vědět. Každopádně nemůžeš vzít myš, která nebude na veterinárním potvrzení,
A já tam budu taky ;-)

Kryso ani mi nemluv. Moje modré děti tam o 3 dny nemůžou :-(
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod ErumyRuby » 07 dub 2014 10:35

Dobře děkuju:-)
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod Vell » 07 dub 2014 10:53

my zase o nějakej ten pátek jdeme do dospělých.. tak jsem zvědavá :lol:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 07 dub 2014 10:53

Womi, ale zase máš adepty na fotosoutěž. :) My toho využijeme. :D Bylo by taaak hezký něco vyhrát. :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod ErumyRuby » 07 dub 2014 11:23

No já si nedělám naděje, nevyhrála jsem nikdy nic:-D
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod womi » 07 dub 2014 11:25

to jo. Ještě nafotit by to chtělo .-)

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya

Příspěvekod ErumyRuby » 07 dub 2014 11:44

no vida... baterky do foťáku musím koupit :-)
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 07 dub 2014 12:58

taky tam budu...a budeme i uchovňovat :-) škoda, že modrý prťata ještě nemůžou...taky jsem chtěla vyvézt Korejska :-)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod Kimik » 07 dub 2014 14:26

A já tam zase nebudu :lol: :oops: .
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod womi » 07 dub 2014 18:27

ani podívat?

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Kimik » 07 dub 2014 18:53

Nejspíš ne, mě ty výstavy nějak neberou :roll: .
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Další

Zpět na Výstavy potkanů v ČR