Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Propet 2013

Pozvánky, hodnocení, úspěchy...

Propet 2013

Příspěvekod petule » 30 kvě 2013 12:11

Rádi bychom Vás pozvali na již tradiční výstavu potkanů na brněnském výstavišti v rámci mezinárodní výstavy chovatelských potřeb PROPET. Datum konání potkaní výstavy 29. a 30.6.2013.

Mezinárodní výstava chovatelských potřeb PROPET je největší specializovanou kontraktační a prodejní výstavou v České republice.

Tradiční součástí akce je Mezinárodní výstava psů všech plemen INTERCANIS, Mezinárodní soutěž psů INTERCANIS AGILITY a Mezinárodní výstava koček INTERFELIS. Chybět nebude ani přehlídka drobných hlodavců (zakrslých králíků, křečků, morčat, potkanů, atd.). Na návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program a zajímavé odborné přednášky.
V roce 2009 se poprvé výstava PROPET uskutečnila souběžně s NÁRODNÍ VÝSTAVOU HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT A ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY. Díky tomuto spojení byla červnová akce na brněnském výstavišti největším setkáním chovatelů zájmových a hospodářských zvířat v ČR.

Propozice a přihlášky na webu [url]http://vystava-potkanu-propet.webnode.cz/
[/url]
petule
Skákavka
Skákavka
Potkani: Už je obludek tolik, že nemá smysl je po jednom vypisovat :o) Tak kukněte na můj webík, jsou tam i fotečky obludek :o)
Chovatelská stanice: ChS NippyLand

Re: Propet 2013

Příspěvekod Helinka » 04 čer 2013 07:46

Lidičky tak šup přihlášky na PROPET. Je jich nejak málo, s takovou nás příště výstaviště nebude chtít ;).
http://vystava-potkanu-propet.webnode.cz/
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod petule » 07 čer 2013 09:17

Omezení počtu zvířat na vystavovatele zrušeno. Pořád můžete přihlašovat mazlíky i PPčkové myšany, tak šup šup :up:

Těšíme se na Vás.
petule
Skákavka
Skákavka
Potkani: Už je obludek tolik, že nemá smysl je po jednom vypisovat :o) Tak kukněte na můj webík, jsou tam i fotečky obludek :o)
Chovatelská stanice: ChS NippyLand

Příspěvekod CZpavinka » 07 čer 2013 20:22

tak já nemám co vystavovat, ale rozhodně se chystám jako návštěvník. Tak doufám, že tam uvidím spoustu potkánků a že mi je některá z vás nechá poňuchňat :))
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod Domča » 07 čer 2013 20:28

Doufám že už budu "free" a podívám se tam taky :loveit:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D

Příspěvekod Vivka » 08 čer 2013 19:07

Já asi taky dojedu. :) Už vidím tu pálku co tam necháme. :lol:
STAY GOLD, PONY BOY.
"I wasn't born to ski, I was born to work. But I got laid off" Fifty Warren Miller
Vivka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ace Mures Noble, Axel Mures Noble, Dulík od Womi a Aduš

Příspěvekod Helinka » 11 čer 2013 07:44

Kdo byste chteli cenove vyhodnejsi vstupenku na Propet piste prosim na mail chov.potkani@email.cz Cena je 100,-. Vstupenka plati na oba dny. Vystavovatele maji vstupenku v cene, pokud maji doprovod, je treba zakoupit dalsi listek :).
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Zpět na Výstavy potkanů v ČR