Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

1. výstava potkanů a myšek v Kopřivnici

Pozvánky, hodnocení, úspěchy...

1. výstava potkanů a myšek v Kopřivnici

Příspěvekod Vivka » 21 dub 2013 08:16

Ahoj, jedete někdo 11. 5. do Kopřivnice? :)
STAY GOLD, PONY BOY.
"I wasn't born to ski, I was born to work. But I got laid off" Fifty Warren Miller
Vivka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ace Mures Noble, Axel Mures Noble, Dulík od Womi a Aduš

Re: 1. výstava potkanů a myšek v Kopřivnici

Příspěvekod potkanomilec » 28 dub 2013 09:13

ja tam jedu, ale potkanku jessii jsem tam neprihlasila.zjistila jsem to az dneska.ale mozna ji vemu aby se jen podivala :)
potkanomilec
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 28 dub 2013 09:36

mysli na to, že když ji chceš vzít dovnitr, i nevystavovanou musíš mít vet. potvrzení
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod womi » 30 dub 2013 12:24

Krysí taxi OdAdush

Nabízíme dopravu potkanů na výstavu v Kopřivnici. Trasa Praha - Kopřivnice. Kompletní servis pro vaše miláčky. Přihlásíte, přivezeme, vystavíme, pokud něco vyhrajete, tak vám dovezeme ceny a potkánky vrátíme v nepoškozeném stavu. :-) Případně převezeme potkaní mláďata, samice na krytí. Platí to jak pro cestu tam, tak pro cestu zpět. Jediný důvod proč to děláme je ten, že nemáme plné auto a potřebujeme přispět na benzín. Výstava je bohužel opravdu hodně a hodně daleko.... https://www.facebook.com/events/483311425038187/?ref=22 Adush.ka@seznam.cz
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod womi » 30 dub 2013 12:26

Adushka má i jedno místo v autě volné

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya

Příspěvekod potkanomil » 30 dub 2013 14:11

jéééééé to je škoda.já nemám potvrzení.a kruci.tak ji brat nebudu.moc se těším.tak se tam všichni uvidíme. =)
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moje potkanka Klaudie a Abbie. Za duhovým mostem :Felinka,Jessinka a Amanda.

Příspěvekod Manhia » 09 kvě 2013 20:17

Dobrý den,
ráda bych se přijela podívat na výstavu, ale nemám tušení kdy je pro "očumovatele" nejlepší přijít - zda-li vyhodnocování potkyšů probíhá průběžně celý den nebo až na úplném konci, zkrátka, kdy to tam nejvíc "vře".

A o víkendu je pouť ve Štramberku - doporučuji navštívit.

Díky za odpověď
Manhia
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod potkanomil » 10 kvě 2013 12:39

no zacina to v 10 hod. a konci ve 5.a vyhodnoceni by mnelo byt az ke konci.cetla jsem to na internetu.kdyztak se tam muzes kouknout.staci napsat koprivnice potkani vystava a je tam vsechno.
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moje potkanka Klaudie a Abbie. Za duhovým mostem :Felinka,Jessinka a Amanda.

Příspěvekod womi » 10 kvě 2013 13:59

potkani jsou vystaveni celou dobu výstavy, takže je jedno, kdy se tam půjdeš podívat. Posuzování je také během celé výstavy. Vyhlášení většinou probíhá až tehdy, kdy jsou návštěvníci pryč.

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Kimik » 10 kvě 2013 14:04

Ale z posuzování asi návštěvník stejně nic moc nevidí, ne? Nevím, jak je to u potkanů, ale když jsem vystavovala křečka, tak si ho odnesli a ani já jako majitel jsem neviděla, jak ho hodnotí, co o něm říkají a tak.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod womi » 10 kvě 2013 14:25

no, u posuzování může být správně jen posuzovatel, nosič a majitel zvířete. Ale ten si musí hlídat, že zrovna odnášej jeho zvíře, jinak má smůlu.

Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod potkanomil » 11 kvě 2013 09:45

ahoj.tak nejspis uz jste vsichni na vystave.ja jsem nejela.protoze prsi tak tatka nechtel jed:( moc jsem se tesila.nemohl by prosim napsat jake to tam bylo a pridat nake fotky????prosim. :)
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan

Zpět na Výstavy potkanů v ČR