Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Prolézačka

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Prolézačka

Příspěvekod Tkanička » 21 zář 2011 10:46

Našla jsem na internetu tuto provazovku http://www.potkani.info/obrazek.php?obr ... ek=Provaz& popis=Provaz%20je%20sv%E1z%E1n%20tak,%20aby%20tvo%F8il%20prol%E9za%E8ku ........ zdá se vám to bezpečné holky ?? :|
Tkanička
Růžovka
Růžovka
Potkani: Agátka (14.8 - 11.9) - bohužel za duhovým mostem .. ale i tak moje nejmilovanější stvořeníčko .. :( chybíš mi myško .. :'(

Mikky (?.8. - ... - zlatíčko které mě drží a dělá mě šťastnou po tom, co Agátka umřela :(

Re: Prolézačka

Příspěvekod Saxicola » 23 zář 2011 18:51

Mně přijde, že pokud si na to zvíře zvyká od malička, tak se na tom naučí koordinovat pohyby a může to být v pohodě.
Saxicola
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Black Spoon's Derwen nar. 16.9.2011 - S, ruský modrý berkšírský
Bebešina Kambala nar. 31.5.2012 - D, černá bez kresby
Black Spoon's Endiamanta nar. 17.3.2013 - S s Dg, perlová bez kresby
Haggith z Mouseville nar. 19.8.2013 - S, ruská modrá bez kresby
Chovatelská stanice: Black Spoon

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 23 zář 2011 18:56

Moje mimina po tom lezou jako opičky, i když byli ještě staří kluci, dobře se jim po tom chodilo, jen ne těm, kteří už nemohli na nohy. Ale my nemáme takovouhle síť, my máme takovouhle: viewtopic.php?f=25&t=2027&start=150#p341233 jde připevnit ve všech rozích a já jí připevňuju i uprostřed stran, aby líp držela.
Ta z tvého obrázku mi přijde nestabilní. Po ní by mi nikdo nelezl. :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Tkanička » 24 zář 2011 11:24

Jenom by mě zajímalo jestli se na tom neuškrtí .. přemýšlela jsem o tom si jí pořídit ale když říkáte že to je dobré tak asi jo ..:D
Tkanička
Růžovka
Růžovka
Potkani: Agátka (14.8 - 11.9) - bohužel za duhovým mostem .. ale i tak moje nejmilovanější stvořeníčko .. :( chybíš mi myško .. :'(

Mikky (?.8. - ... - zlatíčko které mě drží a dělá mě šťastnou po tom, co Agátka umřela :(

Příspěvekod iwanhoe » 24 zář 2011 12:16

Kryso a to ti to nekoušou? já teda jakmile dám do klece nějakej provázek, tak to je do hodiny na kousky :dozey:
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 24 zář 2011 12:25

Nekoušou, Iwi. :) Od tý doby, co jim sítě dávám jako žebříky nebo spojnici mezi něčím, po čem můžou lézt, se po tom jenom prohánějí.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Tkanička » 24 zář 2011 14:35

U nás by to bylo taky na kousky .. :shock: :|
Tkanička
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 24 zář 2011 14:44

Vyzkoušej a uvidíš. :smi: To, že koušou třeba poutka u hamaků nemusí znamenat, že budou kousat síť.

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod Tkanička » 26 zář 2011 10:02

No .. mě stačilo vidět co udělaly s dřevěnym domečkem .. s umělohmotným tácečkem na jídlo a s provazem .. ale zkusím .. !! :D :D :D
Tkanička
Růžovka
Růžovka

Zpět na Příslušenství a hračky