Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Žebříky -Rada

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Žebříky -Rada

Příspěvekod webka234 » 24 říj 2010 11:42

Mám Činčilu eloxu větší a potřebuji nějak udělat aby náš myšák :loveit: nemusel skákat z poličky na poličku :) . Udělat tam nějaké žebříky ale aby byly stabilní. Zkoušela jsem větev ale po té nešplhal a navíc špatně držela, a žebříky z látky se moc koupaly :( . Moc prosím nevíte jak to udělat ??
Svět je složitý

Obrázek

Obrázek
webka234
Růžovka
Růžovka

Re: Žebříky -Rada

Příspěvekod maracuja » 24 říj 2010 11:59

Buď si nasbírej větvičky z nějakého vhodného stromu, nařezej je tak na 10cm špalíčky a spoj je např. sisalem nebo trátkem. A nebo přímo v železářství prodávají takové tyčky, které se dajé také nařezat a použít ;)
Naposledy upravil maracuja dne 24 říj 2010 12:12, celkově upraveno 1
maracuja
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Kaliope of Algernon
Qili od LMG Rattery
Quella Ze Svahu
Za duhovým mostem: Kaliope of Algernon, Qili od LMG Rattery, Quella Ze Svahu, Edna of Algernon, Chrida Z Niflheimu a Beruška

Příspěvekod PxNxDx » 24 říj 2010 12:08

Další možností jsou hamaky zavěšené tak, aby přes ně mohl myšák lést z poličky přes poličku přes něj a nebo můžeš koupit rovnou hotové žebříčky ve zverimexu http://www.domacimazlicci.cz/kolotoce-p ... esny-1.htm
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 24 říj 2010 12:17

Nebo dát místo žebříků roury.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Kimik » 24 říj 2010 12:25

PxNxDx píše:Další možností jsou hamaky zavěšené tak, aby přes ně mohl myšák lést z poličky přes poličku přes něj a nebo můžeš koupit rovnou hotové žebříčky ve zverimexu http://www.domacimazlicci.cz/kolotoce-p ... esny-1.htm

Těchle žebříčků mám doma několik, ale nikdy jsem nepřišla na to, jak je přidělat, aby plnily svůj účel a zároveň byly bezpečné. Takže nám tu jenom leží :(
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 24 říj 2010 12:37

Já mám jeden u staroušků. Když jsem je dala na mříže ty háčky jsem ohla do stran, aby to drželo. Jinak na dřevěnný patra se to dá dobře dát, když se na ně zezdola připevní ty samé háčky jak na těch žebříčkách. Ale dlouho mi tu taky jenom ležel, druhej jsem dokonce darovala pač jsem nevěděla co s ním. :roll:
Naposledy upravil Krysa Vasilisa dne 24 říj 2010 12:41, celkově upraveno 1
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod webka234 » 24 říj 2010 12:40

Moc děkuju :loveit: :love: . Rouku máme ale myšák v ní moc nepobude tak to zkusím jen aby tím prolezl. Nebo zhotovím hamáčky
Svět je složitý

Obrázek

Obrázek
webka234
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod PxNxDx » 24 říj 2010 12:56

holky tyhle dřevěné žebříčky používají, takže my máme vždy v kleci alespoň 3 a další na výměnu a obměnu :smi:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Faxis » 01 pro 2010 13:37

Kimik píše:
PxNxDx píše:Další možností jsou hamaky zavěšené tak, aby přes ně mohl myšák lést z poličky přes poličku přes něj a nebo můžeš koupit rovnou hotové žebříčky ve zverimexu http://www.domacimazlicci.cz/kolotoce-p ... esny-1.htm

Těchle žebříčků mám doma několik, ale nikdy jsem nepřišla na to, jak je přidělat, aby plnily svůj účel a zároveň byly bezpečné. Takže nám tu jenom leží :(

já jsem háčky odendala a přidělala to plastovýma páskama (svazují se tím třeba kabely) napevno. Mám mezi patry ještě 2 hranoly na který je přidělaný 2hý konec žebříku a zároveň je to takové mezipatro ;) http://upload.svetobrazku.cz/images/viu1291207019u.JPG
Agneska Obrázek
Hvězdulka a Myška Obrázek
Shadow Obrázek
Faxis
Růžovka
Růžovka
Potkani: 4 potkaní holčičky
Agnes (*4/2010)
Hvězda (*7/2010)
Myška (*7/2010)
Shadow (*6/2010)

Zpět na Příslušenství a hračky