Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Domeček Sputnik

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Domecky

Příspěvekod punk111maja » 26 čer 2008 19:16

chico si zvyknul spat v tomhle zavesnem vajicku, jmenuje se to sputnik, ptz se to da i postavit a pak to pripomina vesmirny prostredek. musim rict, ze mu zavidim, mne by se v tom asi taky libilo. pro jednoho je to akorat, ale nekdy se tam vlezou oba dva a to je pak pekna smes cumacku, prdelek a ocasku... :D
Obrázek
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=84&i=cimg0206io7.jpg][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7862/cimg0206i
Obrázek
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=241&i=cimg0203pf4.jpg][IMG]http://img241.imageshack.us/img24
your life is your gift to the world
punk111maja
Růžovka
Růžovka
Potkani: Lola -albino - R.I.P. 1.10.2005 -20.2.2008
Chico - 1.1.2008 siamese dumbo
Zorro - 1.1. 2008 siamese dumbo

Příspěvekod Tara » 29 čer 2008 21:01

ten domecek od savicu musim vychvalit..kluci ho zboznuji..ze stran jsou diry-takze ho muzu privazat ke mrizim a domecek se neposunuje, a da se rozlozit( vrsek se da sundat) takze co vic si prat :up: :)
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod chesterfield » 29 čer 2008 22:35

Přidávám se ke chvále domeček je supravý. Špagetka s Juráškem si do něj ještě vykousali okno resp. náhradní vchod, ale jakmile byl dost velký v devastaci nepokračovali. Je skutečně vynikající. Akorá, není do něj vidět a tak přijdu o spací polohy
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Tara » 06 črc 2008 12:16

izzy ja take marne shanim,... ale mama ma pritele ve svycarsku..takze kdyby to ve svycarsku meli :lol: :lol: :lol: :lol: a znal by nekdo obchod tak proc ne..
nebo mam moznost-ale to nevim jiste- sehnat je v nemecku...
takze pokud sezenu nejaky obchod v nemecku, mozna by to slo..

jinak tohle me dostalo:
Obrázek

z obchodu:
http://acrorats.net/sputnik.html
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod nevi » 24 led 2009 12:27

Sputnik XL
Obrázek
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Lucuška » 26 led 2009 19:54

BlackButterfly píše:Taky scháním domeček XL sputnik, protože se mi v tom malém potkyši mačkají. Kdyby to někde někdo mohl sehnat, pošlete mi pls zprávu.

A ty máš tu malou velikost Sputniku? Vejde se tam aspon jeden potkan nebo je to pro jednoho potkana totalne nevhodne? díky.
"Too many rules and too much predictability absolutely kill creativity."

ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Pet's name: Biňísek
Obrázek
Lucuška
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moji kulíšci:
Biňísek - M,S, dark pearl, self (*16.12.08)
Nuxíček - M,D, topaz, self (*30.12.08)
Aukí - F,D, black, berkshire (*18.9.09)
Elí - F,S, black, husky (*29.9.09)
Wikie - F,S, american blue, hooded (*3.10.09)
Bubo - M,DR, american blue, berkshire (*10.11.09)
----------------------
Za duhovým mostem:
Kulíšek - M,D, american blue, berkshire (*12.2.07 - 14.1.09)
Chovatelská stanice: CHS Ratwood

Příspěvekod BlackButterfly » 26 led 2009 20:01

Jo,tu malou.Jeden se vejde v pohodě. Horší je jak se chcou nacpat dva :-)
BlackButterfly
Obrázek
Guliverek Bonbon, Ikoušek Ikaros Bonbon, Roo Rybíz Bonbon, Emílek Vašnosta Bonbon
BlackButterfly
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Guliver Bonbon, Iky Ikaros Bonbon, Roo Rybíz Bonbon, Emílek Vašnosta Bonbon

Příspěvekod Eve » 02 úno 2009 12:21

Ahoj všm, kdo sháníte Sputnik XL - zde je info z jednoho internetového obchodu - snad potěšující zpráva:-)

Dobrý den,

domek Sputnik XXL je za 150Kč. Zboží je možné doručit stejně jako vše ostatní z e-shopu prozviratka.cz (viz. obchodní podmínky).
V současné době domky nejsou na skladě, čeká se na další zásilku z Belgie, dodání je cca měsíc. Rádi bychom je potom zařadili do stálé nabídky e-shopu.

S pozdravem
Blanka Judasová
http://www.prozviratka.cz

SPUTNIKU ZDAR!
Eve
Růžovka
Růžovka
Potkani: Fidel & Ernesto

Příspěvekod Zuza » 02 úno 2009 14:45

Tak přes tuhle paní/slečnu mám sputniky XL doma,jeden dostaly holky a jeden moji kluci:)No a kluci se tam jednou nacpali všichni 3 a to byl mazec jak všude čouhali :) Je to super domeček a skvěle se udržuje.Nejradši tam spí Kojak:) :up:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod paleckova » 21 pro 2009 07:55

Já také mám pro své dva kluky Sputnik XL,jelikož rostou a do jednoho se už nevešli,tak mají dva vedle sebe,takže mají každý svůj,ale přesto se i vmáčknou :lol: k sobě do jednoho a jsou spokojení.Dávají jim přednost i před hamakem,tam se chodí protáhnout :smi: a zalenošit,ale spát chodí do domečku. :whistle:
paleckova
Růžovka
Růžovka
Potkani: Nicodemuss=Nico,Orcuss=Orco

Příspěvekod Kimik » 02 úno 2010 14:14

Chtěla jsem se zeptat majitelů Sputniků, jestli když ho přiděláte na mříže, jestli je bezpečný a nemůže se to vysmeknout a spadnout. Dneska jsem ho klukům přidělala do klece, ale ty háčky mi přijdou takový malý a celkově tam moc nedrží, tak se bojím, aby se s ním kluci nezřítili. A využívají ho potkánci? Chvíli jsem ho měla jen tak stát na zemi, ale to do něj nelezli vůbec.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 02 úno 2010 14:20

Přesně toho jsem se taky lekla, když jsem ho přidělávala. Ale tlačila jsem na něj a nepřijde mi, že by se mohl zřítit. Každopádně mi do něj ještě nikdo nevlezl, takže to potvrdit nemohu. :roll:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod PxNxDx » 02 úno 2010 14:22

mě tam holky lezou, ale vždycky tam byly max. tak dvě, takže o hmotnosti okolo 500g a v pohodě :smi:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod nevi » 02 úno 2010 14:27

Používám ty velké už rok a půl, vejde se mi do nich 5 samic a za tu dobu mně snad 5x potkani sputnik shodili na patro a několikrát jsem zjistila, že odhákli jednu z paciček. Určitě to drží líp než stojící domečky s háčky na mříže.
Jinak v malém spí po jednom, občas po dvou.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Sjů* » 02 úno 2010 14:35

Mě ho ještě neshodily ani jednou a to už ho máme pěknou dobu. Holky mu dávají i přednost přes hamakem, ale je fakt, že se do něj všechny čtyři nevlezou, jedna musí chtěj nechtěj stejně do hamaku. Když to tak vypočítám, tak unese opravdu celkem dost a háčky pořád drží, ten plast je opravdu kvalitní a zlomit by se jen tak neměl :smi:
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Další

Zpět na Příslušenství a hračky