Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Hračky

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

jaky hračky atd.. máte nejvíce v kleci?

plastové
28
24%
dřevěné
17
15%
jiné
6
5%
smíchaný
20
17%
látkové
42
36%
skoro nic
3
3%

Celkem hlasů : 116

Re: Hračky

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 12 zář 2010 09:13

Sisalová kachnička je u nás oblíbená hračka. Jsou na ní pírka a uvnitř to chrastí. Dokáží se s ní zabavit na hodiny. :lol:
Ono všechno ze sisalu je nějak láká a baví. :smi:

Obrázek
zdroj: http://obchod.hafbezobav.cz/index.php?a ... 2&kateg=66

btw. Sáček od čaje s dobrůtkama dáváme a kluci se můžou přetrhnout. Díky Nevi za nápad. :up:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod iwanhoe » 13 zář 2010 22:29

ve zveráči jsem takovou kachničku neviděla, jenom ty mrňavý myšky s peříčkama nebo čim :?
odkud to máš?
u nás sklízí nadšení papírová krabička a v ní dobrůtky... ale je to tak max na 5 minut, než se k nim dostane :smi: jinak nějak nic moc... krom toho, že jí na koberec rozsypu slunečnici a ona si ty semínka po 3-4 odnáší do skrýší, to jí baví i hodinu :lol:
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 26 zář 2010 12:58

Jé, jsem si odpovědi nevšimla, promiň. :oops:
Kachničku mám z Exo-eko http://www.exo-eko.cz/Sisalove-a-proute ... al-7cm-2ks Přišla mi teda s růžovou hlavou, ale klukům to nevadí. :lol:
Jinak u nás měl úspěch i chrastící sisalový obličej s peřím, co vypadá jak Wilson z Trosečníka :lol: , je to to samý jak kachny jen jiný tvar . Kupovala jsem ho ve Zvěrokruhu asi za 30 Kč.
Přílohy
S3010031.JPG
S3010031.JPG (89.06 KiB) Zobrazeno 3579 krát
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod potkusaci » 02 črc 2014 06:57

Udělala jsem dneska klukům "kremrole" - do několika trubiček od toaletního papíru jsem jim nacpala zmuchlanej papír a papírový utěrky. Nešlo to úplně snadno vyndat, zvlášť v jednom potkanovi ;) , tak museli kooperovat :deal: :lol:
"Dvě věci naplňují mysl vždy novým a rostoucím úžasem a úctou, čím častěji a více o nich člověk rozjímá: potkaní nebe nade mnou a mravní zákon ve mně." Immanuel Kant a potkusaci
potkusaci
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Geofrey (hooded, black) a Robin (hooded, aguti). Zverák, narození zhruba únor 2014, u nás od dubna), v avataru zleva doprava.
Womiminka (vrh E, 7.6.2014, u nás od 13.7.2014): Egiramlon - Blue (dumbo, ruská modrá, bez kresby) a Euthyrox - Black (dumbo, černá, bez kresby).
Buttefly´s NO NAME - Silver (velveteen, russian blue, self). Narozen 27.6.2014, u nás od 8.8.2014.
Morčata: Sir Simon Theodor Tobias (u nás od 6.6.2012), Tiri a Vilibald (u nás od 1.6.2012)
Džungaráci: (u nás od července 2012 postupně přicházející) Jeremy, Jennifer (+ únor 2014), Lucy, Alvin Piškotek
Myš: Remy de Ratatouille (u nás od 2.1.2012, + červenec 2012)

Příspěvekod chesterfield » 02 črc 2014 07:52

ty jseš ovšem krkavec - to si jim tam nacpala jenom ty papíry??? :shock: bez mlsky. Oni budou dřít a nic?? chudinečci malí :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod potkusaci » 02 črc 2014 08:18

Mlsky jako motivaci oni nepotřebujou (tak jim to nenutím) - jevěj zájem pouze o "budování". Leda tedy bych jim tam nacpala kus sejra :twisted:
"Dvě věci naplňují mysl vždy novým a rostoucím úžasem a úctou, čím častěji a více o nich člověk rozjímá: potkaní nebe nade mnou a mravní zákon ve mně." Immanuel Kant a potkusaci
potkusaci
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Geofrey (hooded, black) a Robin (hooded, aguti). Zverák, narození zhruba únor 2014, u nás od dubna), v avataru zleva doprava.
Womiminka (vrh E, 7.6.2014, u nás od 13.7.2014): Egiramlon - Blue (dumbo, ruská modrá, bez kresby) a Euthyrox - Black (dumbo, černá, bez kresby).
Buttefly´s NO NAME - Silver (velveteen, russian blue, self). Narozen 27.6.2014, u nás od 8.8.2014.
Morčata: Sir Simon Theodor Tobias (u nás od 6.6.2012), Tiri a Vilibald (u nás od 1.6.2012)
Džungaráci: (u nás od července 2012 postupně přicházející) Jeremy, Jennifer (+ únor 2014), Lucy, Alvin Piškotek
Myš: Remy de Ratatouille (u nás od 2.1.2012, + červenec 2012)

Příspěvekod chesterfield » 02 črc 2014 08:47

tak to potom jooo architekti :love: 8)
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Dasa560 » 29 črc 2015 10:21

Tak to u nás teda převládá látka, nebo papír.. :up:
Látka:
Tři hamaky, jedna houpací síť, tři látkové mosty(vezmu např. staré triko, zakroutím ho, a napnu mezi dvě patra)čtyři zavěšené hadříky na hryzání... :twisted:
Papír:
3 zavěšené papírové tunely, dva položené tunely...
A soustu dalších blbostiček... :lol:
Dasa560
Růžovka
Růžovka
Potkani: Hermionka a Aulí

Příspěvekod ilam » 17 říj 2016 08:07

Naše nejoblíbenější hračka je tato lezecká stěnahttp://pethome.cz/cs/hlodavci/5385-hracka-krecek-lezecka-stena-12cm-kar-1ks-4016598841471.html Dostali jsme ji od návštěvy a nevěřili bychom, že bude mít takový úspěh..
ilam
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: Oloma

Příspěvekod nevi » 17 říj 2016 12:03

To je tak krásné, když se někdo zaregistruje, aby doporučil eshop :)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Veselka » 17 říj 2016 12:31

Nevi, já si zase říkala, že 12cm lezecká stěna asi nebude potkyšům zrovna moc sloužit....
Potkaní kluci Neposeda, Honzík, Strakáček, Bělásek, Hnědásek, Prcek přejmenován na Malý Strakáček 1, Malý strakáček 2, Fuzík 1, Fuzík 2, Malý Bělásek, Ferda, Malý Strakáček 3 a Malý Strakáček 4
V srdci a vzpomínkách Vás mám napořád Anatásku, Torinko, Čiperko,Lojzíčku,Tasíčku, Staroušku, Darwinku a Arwinku
Veselka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Anatásek, Torinka, Čiperka, Lojzík a Tasík - všichni už jsou tam někde spolu.
Společnost mi nyní dělají Arwin, Darwin, Neposeda a Honzík a spol.

Příspěvekod Rat lover » 27 říj 2016 16:13

U nás majú úspech látkové hlúpostičky, ale preferujem ja osobne plast - dá sa umyť- ale hamaky aj tak vyhrávajú ... :dancing:
Ale tiež je pravda že moje potkany zabaví hocičo /aj keď niekedy na nanajvýš 5 minút/ a používam aj iné materiály ... :bash:
Naposledy upravil Rat lover dne 27 pro 2016 17:52, celkově upraveno 1
:)
Rat lover
Růžovka
Růžovka
Potkani: Dumbo

Příspěvekod j0hny » 27 pro 2016 01:19

U nas momentalne pimpongove a silonove lopticky, smyka sa im to medzi tlapkami aj zubkami :lol: takze pomerne trvanliva hracka nez ju prehryzu. A hlavne sa s nou natrapia aj polhodiny kym ju prepravia do najblizsej skryse :D
j0hny
Růžovka
Růžovka
Potkani: Liza a Wendy - segry vybrane zo zverimexu :)

Předchozí

Zpět na Příslušenství a hračky