Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Miska s hlínou (pískem)

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Miska s hlínou (pískem)

Příspěvekod Kimik » 05 srp 2013 14:33

Proč ne, myslím, že by ji to mohlo bavit. Jenom ale pozor, ať není hlína (nebo co použiješ) nějak chemicky ošetřená.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod bugynkaa » 05 srp 2013 15:07

Kimik píše:Proč ne, myslím, že by ji to mohlo bavit. Jenom ale pozor, ať není hlína (nebo co použiješ) nějak chemicky ošetřená.

To je právě blbé, že netuším, jak to s tou kůrou je.... ale zkusím jí propláchnout ve vodě a usušit na sluníčku :smi:
ObrázekObrázekObrázek
bugynkaa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj první potkánek je holčička Bobinka.

Příspěvekod odolka » 21 srp 2013 14:00

Moje Zuzka taky ráda zahradničí kapskou fialku mi odrbala a rozhrabala skoro celou nejvíc ji zaujaly kvítky ty oškubala jako první takže jsem kytky odebrala dala květináč s hlínou a to ji nebere holt bez fialový parády ji to nebaví....
odolka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod bugynkaa » 31 srp 2013 21:06

Mně se začala hrabat do vánoční hvězdy :-D ta je tak trochu jedovatá. Takže mě tím vyděsila, vynadala jsem jí a dala jí na hrabání květináč s hlínou, ale bez červený jedovatý kytky ji to nebaví :-D
ObrázekObrázekObrázek
bugynkaa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj první potkánek je holčička Bobinka.

Příspěvekod chesterfield » 01 zář 2013 06:09

jo v tomto jsem už také zběhlá - moje Krasotinka milovala květníky, tak jsem také založila specíálně hrabací - no tak toho si ovšem ani nevšimla, i když byl úplně stejný jako ty ostatní :roll:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Předchozí

Zpět na Příslušenství a hračky