Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Co už nikdy nekoupíte...

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Co už nikdy nekoupíte...

Příspěvekod PET-lahev » 02 úno 2012 14:26

nevi píše:
Veve píše:dřevěný žebříčky, vůbec po nich nelezou

A hlavně vůbec na těch háčcích nedrží...

Já mám doma 4 ty dřevěné žebříky a nemůžu si stěžovat...malá to hryže, obě dvě po tom běhají jak vzteklý a když jsem ty háčky natočila v tom dřevě určitým směrem, tak se to do mříží tak zapasovalo, že absolutně drží a nemůžu si stěžovat :)
PET-lahev
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Vell » 15 čer 2012 14:01

jako každej druhej.. postroj a vodítko :twisted: ale tím si očividně musí každej projít :lol:

a pak ještě tuhle klec http://www.levneklece.cz/www-levneklece ... cm-x-78-cm
dno je z celkem měkkýho plastu.. holkám moc chutnalo :up: dvířka jsou sice velká, ale i tak se nikdy nedostanu do všech míst.. a navíc se ty z boku dole zasekávají, takže občas se s nima musím prát, aby šli vůbec zavřít.. nevím jak je to u ostatních klecí, ale v balení nebylo nic na přidělání částí, takže jsem jí musela složit s fofrpáskama.. bez fofrpásků se sama skládá :smi: navíc mezi stropem a stěnama je taková škvíra, že menší potkan by se tím i odstěhoval
nesnáším jí! :grr:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod Kimik » 15 čer 2012 15:03

To je dobře vědět, zrovna jsem o téhle kleci taky uvažovala. Ale mě odradilo to, že je skládací, měla jsem jednu skládací a ta byla bohužel hlavně rozkládací, jednou se mi rozložila přímo na zvířata vevnitř, pak už ji kluci rozkládali sami a špacírovali si po bytě :roll:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Vell » 15 čer 2012 17:10

já jí naštěstá zajistila hned, protože i bez potkanů stála pochybně.. a bylo mi jasný, že jakmile se nějakej potkan pověsí na zadní stranu, tak to poletí dovnitř i s potkanem..
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod Zzuzka612 » 15 čer 2012 19:30

Já mám z levných klecí tu největší a též už bych ji nikdy nekoupila dvířka sem si musela přihnout aby držela zavřená a stejně to není ono a sou chycená karabinou... strop a stěny opravdu veliká mezera, tudíž sem to zdrátovala neb Montík je drobnější a prolezl by... neskládá se mi ale jen díky drážkám na spodní vaně, naopak je nehezky vyboulená ven a všude se opravdu dostat nedá i přez ta velká dvířka... nikdy víc

nečekala sem za ty peníze extra kvalitu, ale myslela sem že to bude alespoň fungující...
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Perlino » 18 čer 2012 00:45

Já mám teda pro kluky tu XL a zatím jsou v ní dva týdny a v pohodě. Jediný, co mě naštvalo, byly ty dřevěný patýrka, který jsou tak krátký, že se nedají přidělat :-o Klec jako taková ale spolehlivě drží - na sestavení jsou potřeba kleště, ale kluci šplhají jako diví a není problém.
Perlino
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Oliver a Ozzák od DDus * 26.4.2012
Cassie od DDus zůstala u expřítelkyně
-----------------------------------
+ Cleo od DDus

Příspěvekod Zzuzka612 » 18 čer 2012 10:18

Tak ono když to stáhneš kleštěma tak klec ztrácí možnost rozložitelnosti, ale pokud nehodláš s klecí nikam cestovat tak dobrý´, já ji taky stáhla. Patra jdou přidělat, ale ty krátký šroubky z toho vypadávaj když o ně trošku zavadíš a tak sem si v železářství koupila delší.

Jak říkám nečekala sem extra kvalitu, ale kdyby to alespoň "fungovalo" jak má.
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Perlino » 18 čer 2012 15:20

Aha. Já skládací pochopil tak, že si ji po doručení musím sám složit, ne že je zase rozložitelná :D :D :D V tom případě se omlouvám - bez toho stažení by mi absolutně nedržela ;)
Perlino
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Oliver a Ozzák od DDus * 26.4.2012
Cassie od DDus zůstala u expřítelkyně
-----------------------------------
+ Cleo od DDus

Příspěvekod pazdh » 22 čer 2012 18:50

Tyto klece je opravdu třeba složit pomocí kleštiček a pořádně docvaknout. Je to třeba udělat i u stropu klece, potom tam mezera nevzniká. Skládací je klec kvůli lepšímu transportu. Kratší dřeva byly posílány než jsme si přečetli toto téma, momentálně se vyrábí delší které budou sedět. Pokud se stalo a dvířka se otvírají, tak je musíte trochu přihnout kleštěmi a pak budou fungovat správně. Budeme dodávat ke klecím také návod na složení. www.levneklece.cz
pazdh
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Zzuzka612 » 22 čer 2012 22:48

Přihnula sem je kleštičkama, ale špatně ohnutý drát už jinak neohnu, alespoň né v té tloště který ta klec má...

Přihla sem to kleštěmi a celá se nehezky prohla dovnitř, černé fleky po mřížích, no prostě nic moc, ale kvalita odpovídá ceně...
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Zuza » 23 čer 2012 08:27

Já měla taky klec z http://www.levneklece.cz a byla jsem moc spokojená, zbavila jsem se jí jen proto, že byla zbytečně velká. Se složením jsem neměla problém a i jednání s obchodem bylo naprosto bezproblémové :smi:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod Elerían » 10 říj 2013 13:52

Veve píše:dřevěný žebříčky, vůbec po nich nelezou

U mňa majú rebríčky v klietke chalani aj baby, držia 100%ne (ak sa hýbu, stačí kombinačkami trochu stiahnuť háčiky ;-)) a lezú po nich ako opičky. Akurát ich občas treba vyčistiť od počúrania, ale to ide Dezisanom ako nič. ;)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod ErumyRuby » 17 říj 2013 07:45

napáječka s přísavkou:-D blbost největší, přísavka nedrží a tu gumovou část když nezacpu dovnitř úplně na doraz tak ji ohlodávaj, kamarádův potkan to ohlodal úplně hrozně moc. Jenže do přepravky zas nepřidělám jinou bohužel, protože ty plastový mřížky jsou široký na takovýty otáčecí kovový přidělávací věci.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod chesterfield » 17 říj 2013 08:53

na přepravku můžeš přidělat drátkem, nebo fofrpáskou zvenku a dovnitř strčíš jen hubičku
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod ErumyRuby » 17 říj 2013 08:55

jj fofrpáska mě právě napadla to bylo první co jsem použila, takže to mám přidělaný tím, jen se to blbě vyndává ale zas to aspoň drží, stejně nikam moc necestujem.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

PředchozíDalší

Zpět na Příslušenství a hračky