Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Patra

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: plastové patro

Příspěvekod Dr.Jenny » 22 srp 2013 15:38

já si patra dělám z tenký dřevotřísky z baumaxu (obi a podobně), kterou důkladně nalakuju několika vrstvama....do celý klece mě to stojí asi 25Kč...vydrží mi to tak roky... plast asi vydrží dýl... patra od ferplastu neznám...můžeš je dát asi kam chceš, pokud se ti tam vejdou...
holky to tu řeší i nákupem různých táců plastových a nebo se občas v bazaru ojeví patra..ale to spíš výjimečně....
žádnej konkrétní odkaz asi nemám..... možná tady najdeš nějaký nápady a rady: http://www.klece.estranky.cz/
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Re: Patra

Příspěvekod Elerían » 26 srp 2013 15:56

Zrovna toto riešim do novej klietky a prepátrala som sa cez dosky z plávajúcej podlahy, e-shopy s plastovými profilmi, až po reklamné agentúry. A to je ono! Reklamné tabule! Netoxické, pevné, ľahké, umývateľné, dostupná cena. Choďte do toho. ;-)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod Sára » 02 úno 2014 17:26

Já mám patra v kleci udělaný z větších plastových rohových záchůdků:) a nebo se dají použít i plastový košíčky:) prodávají se různě barevný, veliký i hluboký:)
Když se mi v noci zdá, že umím lítat, tak nebudu hned ráno skákat z okna, abych to vyzkoušela.
Sára
Růžovka
Růžovka
Potkani: Čita

Příspěvekod Alessa » 24 led 2015 16:52

prošla jsem si plovoucí podlahou, dřevem-ošetřeným vrstvami laku i voskovanym ubrusem (dobré pro potkany co to hned neprožerou a moc na police nečůrají) jinak lak moc nepomohl, pravda je, že různé zbytky a ošetřené povrchy se dají za pár korun sehnat v hobbymarketech, takže občas není potřeba ani lakovat, plastové police, ferplast police
nejlíp mi zatím vycházel ten ubrus a nově mám neprůhlednou plastovou desku podobnou plexi, ale tvrdší z hobbymarketu a supr (plexi neměly ani levnější plast, určitě by stačil) stála totiž cca 90kč 50x25, používám košíčky, ale protože holky v nich naouští bazén a noviny odtamtud vytahují musím vystýlat kusem kartonu

nechápu jaktože jenny to nepročůrají :( mám ji také za 10kč/ks různě velke vyhrabane ve zbytcich
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Předchozí

Zpět na Příslušenství a hračky